Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Anatomické implantáty velikost 230-290ml

Anonymní
bratzbratz777276
Písek · Vytvořeno: 5. 2. 2019 · Poslední odpověď 7. 2. 2019

Dobrý den. Nemáte prosím vás někdo anatomické implantáty velikost 230-290ml?A nejlépe před operací velikost A(slabé A). Mám jít za necelé dva mesice na operaci, představovala jsem si velikost C, ale ta se mi tam prý bohužel nevejde :( a tuto velikost si nedovedu představit. Měřím 168cm a jsem hubené postavy. Výrobce arion. Moc bych vám byla vděčná za foto, předem moc děkuji :)

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Anonymous739315
    7. 2. 2019
    Nejlepší komentář

    Pošlu do sz. foto. dle mě budete mít vel. C nebojte se :-) Já s vel. taky měla problém jelikož mám drobné tělo (ramena, hrudník a pas) Nechte to na panu Maříkovi a chtějte co nejvíc co jde k vašemu tělu :-)

  • Anonymní
    bratzbratz777276
    7. 2. 2019

    Dobrý den. Nemohla by jste mi prosím poslat fotku jak vaše prsa vypadají? Nedokážu si tuto velikost vůbec představit :( moc by jste mi tím pomohla, klidně do soukromé zprávy :) Pan Mařík mi právě říkal, že více jak cca 280ml se mi tam nevejde, jinak se mi může udělat dvojité prší-tak to nechci moc riskovat :)

  • Anonymní
    Anonymous739315
    7. 2. 2019

    Mám 255ml Mentor váha 56,4 pod prsy mám 72cm výška 163cm též jsem měla vel. stěží A. Teď mám vel B(snesla bych i C)
    Určitě běžte do 290 ml. menší ne! Jinač ČB doporučuji byla jsem tam taky :-) a na zákroku jsem byla na Hluboké.

  • Anonymní
    bratzbratz777276
    7. 2. 2019

    České Budějovice, primář Mařík :)

  • Anonymní
    any01
    7. 2. 2019

    Moc děkuji. Mohu se zeptat na jakou kliniku a k jakému doktorovi se chystáte?

  • Anonymní
    bratzbratz777276
    7. 2. 2019

    Dobrý den. Tak to máme stejnou postavu, jen já mám teď slabé A. Tak to už se vám blíží, závidím vám. Já chtěla taky co nejdříve, ale už mají obsazene termíny. Tak doufám že jim někdo vypadne, abych nemusela čekat do dubna. Ať vám to dobře dopadne a hlavně ať jste spokojená :)

  • Anonymní
    any01
    7. 2. 2019

    Dobrý den, jdu na zákrok 26.2. a mám navrženo 295ml anatomický implantát zn. Mentor. Měřím 167cm, cca 55kg, pod prsy 72-73cm. Nejde říct, zda budete mít vel. C, nyní nosím podprsenky B/C. Takže si myslím, že budete mít i větší košíček, určitě záleží na stavbě postavy a mnoho dalších parametrů.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama