Anatomické vs ergonomicke implantáty

Vy a Zvětšení prsou (Augmentace)

1. Step 1
  2. Step 2
  3. Step 3
  4. Step 4
  5. Step 5
  6. Step 6
  7. Step 7

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jaké implantáty byste chtěla mít?

Kdy by měla operace proběhnout?

Zajímáte se o možnost financování zákroku?

Zajímáte se o pojištění pooperačních nákladů?

Anatomické vs ergonomicke implantáty

Kopretinka91  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý večer. Mám termín operace zvětšení prsou pomoci implantátů. Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi anatomickym a ergonomickým? Chápu dobře, ze ergo jsou prelevaci a anatom kapky? S panem doktorem jsme vybraly motiva anatomické 320-360 cc motiva demi. Zkoušela jsem na toto téma diskuze ale většinou najdu jen ergonomicke. Rada bych viděla foto přímo těchto.. dekuji za odpověď
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4270 odpovědí
  • 1198 Likes
Anatomické implantáty lehce více vyplní horní kvadranty. Já osobně dávám implantáty z podpaždí (tzv. bezjizvá operace) v tom případě nelze anatomické vkládat. Odtud se vkládají pouze kulaté implantáty. Fotodokumentace Vám nikdy neukáže výsledek právě těch Vašich prsů, hodně záleží i na kvalitě, resp. hustotě žlázy - jak popadá, jak je tuhá a podobně.
Určitě se s tímto problémem obraťte na zkušeného plastického chirurga., Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon
Zdraví Dr. Tomášek
Michaela  |  Moderátor
  • 1130 odpovědí
Ahoj, také jsem pátrala po rozdílech mezi ergomickým motiva implantátem a anatomickými implantáty. Mezi ergonomickými a anatomickými implantáty je významný rozdíl.
Anatomické implantáty mají skutečně specifický tvar připomínající kapku, což tvoří základ pro docílení přirozeného vzhledu. Aby krásný tvar prsou vydržel po augmentaci co nejdéle, je nutné, aby byl implantát plněný tužším gelem. O této problematice hovoří MUDr. O. Měšťák ve videu
https://www.estheticon.cz/video/co-ovlivnuje-dlouhodobe-krasny-vzhled-po-augmentaci-prsou kde uvádí, že tyto implantáty mají také nižší míru komplikací a zejména chválí dlouhodobě stabilní tvar těchto implantátů.
Stojí za to se začíst také do recenzí ostatních: https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika?tag=anatomicke-implantaty
Ergonomické implantáty se přelévají, jak správně píšeš výše - ve stoje připomínají kapku, vleže se přirozeně roztečou do stran, a tak vleže působí přirozeněji asi než kapkovité. Jejich výhodou je také, že jsou na dotek měkčí.

Těším se, že se pak s námi podělíš o tvou zkušenost.
Kopretinka91  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 3 Likes
Dekuji za odpověď. Až teď po konzultaci mě napadá milion otázek. Operaci mám v říjnu u pana doktora Hyzi, už při první konzultaci jsem věděla, ze mu mohu důvěřovat i co se tyče výběru implantátů. Jelikož mi tyto stránky hodně pomohly, určitě se rada podělím i o svou proměnu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí