Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie prsou zůstala i po augmentaci

Anonymní
Deniska10
Praha · Vytvořeno: 30. 9. 2015 · Poslední odpověď 31. 10. 2015

Dobrý den, toto cestou bych se Vás chtěla zeptat. Podstoupila jsem před týdnem augmentaci prsů, před augmentací jsem měla asymetrii. Při zkoušení velikostí jsme zkoušeli dávat do zkušební podprsenky implantaty ruznych velikosti ale vždy se to jevilo jako pravý opak. že tam kam jsme dali vetsi tak to nevyrovnalo a ba naopak pote bylo to druhé mensí. Čili do obou jsme dali stejný,ale nyní je problem v tom že asymetrie dost vynikla. S nějakou jsem určitě počítala ale chtěla jsem se proto zeptat, zda implantaty trochu změknou a budou se moci dat do podprsenky která to jedno trochu pozvedne či jaké je jiné řešení. Přikládám i foto. Aktuální fotku bohužel nemam ale to problemove prso je jiz jeste o neco niz v tento den.Děkuji Vám moc.

15 komentářů

Reklama
  • prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM

    · 31. 10. 2015
    Nejlepší komentář

    Dobrý den. Na fotce prsa vypadají pěkně,pokud máte nepatrnou asymetrii tak je nenápadná a nemělo by to vadit.Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic

  • Anonymní
    Deniska10
    27. 10. 2015

    Ajko mám kulatý :-)

  • Anonymní
    Ajka306826
    26. 10. 2015

    Deniso děkuji za odpověd,ale ještě se zeptám máte anatom nebo kulatý?

  • Anonymní
    Deniska10
    26. 10. 2015

    Dobrý den Ajko, mam 275 ml pod svalem u obou prsu, Velikost nyni mam B a nekdy C. Takže plné dvojky, nemela jsem prsy žádné. Jina měřím 158 cm a vazim 47 a pod prsy mam tusim 70 -72 cm. Nevím ted přesně

  • Anonymní
    Ajka306826
    25. 10. 2015

    dobrý den prosím mužete mi napsat kolik máte ml pod svalem?Jakou ted máte tedy velikost?Chystám se také,ale pořád tápu ve velikosi.děkuji za odpověd Ajka

  • Anonymní
    Oxytocin
    2. 10. 2015

    Ahojky Deniso....
    Doporučila bych vám jediné.....zachovat klid !!!! Týden, dva, tři, čtyři je strašně krátká doba pro hodnocení...prsa se usazují i čtyři měsíce.....u mě se usazovalo levé prso také tak dlouho...po celou tu dobu jsem měla levé prso jiné než to druhé a také se různě stresovala a vše se nakonec srovnalo, ale chce to opravdu čas, někomu stačí měsíc, dva...někomu i půl roku. Co se týče tuhosti prsů, je to také normální, já si připadala jako panenka \"Barbí\", prsa mi začala měknout taky celkem pozdě, až kolem 4.měsíce, nyní je dám krásně k sobě a v podprsence vytvoří ten tolik chtěný žlábek....Doporučuju vyčkat a netrápit se kvůli tomu, protože je opravdu strašně brzy a už vůbec neposlouchat řeči typu, že je něco špatně, to rozhodně není !!! Zda bude, zjistíte opravdu až po delší době po operaci...takže relaxujte, nepřetěžujte se a moc se nesledujte :-))))

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    2. 10. 2015

    Je sice pravda, že jedno prso máte o malounko výše, ale jinak máte prsa hezká a v oblečení a podprsence se to srovná. Být Vámi tak to zatím tak nechám a později až by prsa poklesla věkem tak bych stav řešila. Nemyslím, že by stav byl tak špatný!

  • Anonymní
    lluuccaa
    2. 10. 2015

    Přesně tak jak píše pan doktor i já byla mým dr. upozorněna na to, že mám drobnou asymetrii, ale špatně by se to dorovnávalo různou vel. v každém prsu. Tak jsme nakonec nechali stejnou vel. do obou. Také mi bylo řečeno, že skoro každá žena má asymetrii, někdo více či méně. Ale nehlídám se a proto to neřeším. Chtěla jsem prsa a ty mám a jsem ráda, že vše dopadlo bez komplikací, jsem za ně ráda a chyby nehledám. Až si sednou, tak uvidíte, že to bude lepší a buďte ráda, že je máte krásná a nehledejte chyby.

  • MUDr. David Tomášek

    · 2. 10. 2015

    Velice zajímavá diskuse.
    Všechny klientky, které mám operovat postavím před zrcadlo a ptám se zda vidí svá prsa a zda mají prsa stejná. Pokud nemají, jako že Vy jste před výkonem stejná prsa neměla, pak na to upozorním před výkonem s tím, že bez rozřezání prsou - plastikou nemohu udělat prostým zvětšením stejnými implantáty prsa stejná. Toto je velmi důležitá informace !!! Ve Vašem případě bych klientku, jako jste Vy, ještě předem upozornil na to, že zvětšením se asymetrie ještě více vypíchne. Mrzí mne Vaše zklamání, ale musíte si zvyknout na svou vlastní asymetrii, nebo situaci řešit časem plastikou, řekl bych ne dříve než po roce od výkonu, aby si prsa "sedla". Já být Váma bych počkal, protože bude výsledek po uvolnění tkáně velice uspokojivý. Ale je to na Vás...

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ****************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    nadeje259784
    2. 10. 2015

    Dobrý den, omlouvám se za upřímnost, ale z mého pohledu máte to prso na levé straně poněkud níže než pravé a myslím si, že i tvar implantátů je nevhodně zvolený.
    Na Vašem místě bych požadovala opravu...!!!
    Hezký den a hodně štěstí...:-)

  • Anonymní
    Deniska10
    1. 10. 2015

    Vkladam jeste jednu aktualni fotku.

  • MUDr. Issam Al Awa

    · 1. 10. 2015

    Dobrý den
    Pozice implantátů je stejná , mate umístěni tvůrců před i po rozdílné doporučuji malou modelace na straně nižší zvednout tvorce na stejnou úrovni . A rozhodne ne dříve než 3-4 měsíce aby výsledek byl jasny po augmentace ještě mate čas na to . 

  • MUDr. Dušan Guba PhD.

    MUDr. Dušan Guba PhD.

    1. 10. 2015

    Prajeme Vam dobry den,
    tyžden po operacii je velmi skoro na definitívne hodnotenie, Prsniky i hrudník su este opuchnute, budu dosadat, je vhodne počkat . Nosenie kompresívne podprsenky je namieste. S pozdravom, dr.D.Guba, ULK, Bratislava

  • Anonymní
    Tea242086
    1. 10. 2015

    Buďte v klidu.Prsa máte super a jak změknou tak v podprsence se krásně dorovnají,ale chce to čas.Také se dostanou více k sobě a když nebude vidět bradavky,tak žádná asymetrie nevynikne.Užívejte si je!!!

  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    1. 10. 2015

    Moc se prohlížíte, kdyby jste na to neupozornila vůbec si toho jako laik nevšimnu.
    Máte krásná prsa, tak si je užijte. Vždyť skoro každá žena má nějakou asymetrii.
    Máte fakt hezký prsa :-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama