Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace a obavy z rány do prsou

Anonymní
Jitka3125
Doporučený člen
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 13. 4. 2017 · Poslední odpověď 18. 4. 2017

Stale zvazuji augmentaci prsnimi implantaty...., ale bojuji s predstavou, ze se budu muset stale hlidat, napr.v zime pri naledi, abych neupadla a neuderila se do prsou, nebo treba na koupalisti, kde je vice lidi a strkaji se, aby me neuderili nechtic do prsou...vidim stale nejake zivotni scenare. Jsou me obavy zbytecne, nebo je to pak soucast zivota po augmentaci? Take jste nektera takto pred uvazovala, nebo uz se zaobiram "MOC" ....Chapu, ze kdo se boji nesmi do lesa, ale cim dele se neustale rozmyslim, tak uz asi vymyslim blbosti.

22 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    18. 4. 2017
    Nejlepší komentář

    Dobry den, tak to si zaslouzi obdiv. Moc vam dekuji za uklidneni a preji hodne stesti i v budoucnu

  • Anonymní
    Mia52
    18. 4. 2017

    Dobry den, delam taibox s velikosti implantatu 460 , takze si myslim ze vas naledi nemuze rozhazet. Nemate ceho obavat. Prsa mam stale na svem miste a bez urazu.
    hezky den

  • Anonymní
    janca86458
    17. 4. 2017

    není zač

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    17. 4. 2017

    :) moc dekuji

  • Anonymní
    janca86458
    17. 4. 2017

    není vůbez zač, těště se a uživejte následně nový vzhled, ty nové prsíčka, jsou opravdu radost.o)

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    17. 4. 2017

    ano, chapu a souhlasim...moc dekuji za uklidneni a jsem rada, ze jste reagovala :)

  • Anonymní
    janca86458
    17. 4. 2017

    krásný den, přemýšlet takto je dle mého nesmysl..... to by člověk nemohl nic... implantáty pro mě vetší 400ml mám již 3 roky. Samodřejmě na sebe dávám pozor, ale nesmí z toho být doslova panická úzkost.... co by kdyby, to by člověk nemohl vylézt ven a ted nemyslím jen s implantáty... Ve 32 letech jsem se rozhodla jezdit na koni... ne jen jako ta co sedne, ale umět více.... také mě napadlo co se vše může stát, ale člověk to tka brát nemůže pač to by opravdu nesměl nic.... A k tmu, že doted, jste to vydržela? Nejste tak stará abyste tedy v tomto věku nemohla být opět sama se sebou spokojená.o)

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    14. 4. 2017

    tak to je dobre, ted uz to bude urcite jenom lepsi. Tak vam preji at se dobre dohojite a jste spokojena, moc dekuji

  • Anonymní
    kvetinka001
    14. 4. 2017

    mám Mentor 300ml pod sval,2 dny nebyli nic moc,ale čekala jsem to horší a ted až na ty záda,bych řekla,že už to není tak hrozné

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    14. 4. 2017

    4.den, tak to jste jeste cerstve po vykonu...jake mate implantaty, myslim znacku ?

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    14. 4. 2017

    Tak bolesti a spani na zadech vubec neresim, toho se absolutne neobavam, spis porad resim mozne komplikace. Take je to muj sen uz hodne dlouho...moc vam dekuji za reakci a povzbuzeni, jste hodna :)

  • Anonymní
    kvetinka001
    14. 4. 2017

    Jitka3125,mne je 44 let a mám 4 den po augmentaci,já jsem o tomto snila několik let a jsem ráda,že jsem se konečně i v tomto věku odhodlala,jediné čeho jsem se bála byla bolest po operaci.Jen chci říct obavy z toho co řešíte vy bych neměla,jsou horší věci a jděte do toho a uvidíte,že nebudete litovat.

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    14. 4. 2017

    Dekuji za odpoved, mlada uz rozhodne ne, je mi 46let a premyslim nad augmentaci hodne dlouho. Kdyz je clovek mlady , tak ma v hlave jine veci ohledne rodiny, ditete a domacnosti, navic prsa v mladi jsou jeste krasna a po diteti alespon u mne, jak uz jsem zminila byly rozhodne jine priority. Nyni si uz zase nekdy rikam, kdyz jsem to vydrzela tak dlouho a pomalu na stara kolena...navic mohou prijit i nejake nemoci....presto bych si moc prala zazit pocit mit krasna prsa

  • MUDr. David Tomášek

    · 14. 4. 2017

    Sice asi budu hovořit proti svému byznysu ale největší blbostí je uvažovat o zvětšení prsů implantáty, jste-li mladá, zdravá a třeba jen mírně prsatá. O ostatním bych neuvažoval, protože dnes je už v těle žen na světě tolik silikonu, že dříve, či později tento prvek ze Země zcela vymizí. Komplikací zase není tolik, aby se jich člověk bál. Když však ke komplikaci dojde, pak je to pro Vás stoprocentní neúspěch. To doporučuji zvážit.
    Dělám tuto práci více než dvacet let a troufám si říci, že jí umím a tak jí dělám. Rozhodně doporučuji se s tímto problémem obrátit na atestovaného plastického chirurga (nebojte se zeptat zda a jak dlouho je atestovaný v oboru)se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
    Můžete se stavět také u nás.
    Na konsultaci (500,-.).
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    14. 4. 2017

    Moc vam dekuji a souhlasim...take vam preji krasne svatky

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    14. 4. 2017

    Moc vam dekuji za odpoved

  • MUDr. Helena Singerová

    · 14. 4. 2017

    Dobrý den,
    pokud se chystáte na augmentaci prsou implantáty, je důležité si vybrat velikost implantátů, která odpovídá vašim tělesným proporcím. Prsa pak budou vypadat přirozeně a i vy se s nimi lehce sžijete.
    V případě, že uvažujete o implantátech většího objemu, tak je možné implantovat tzv. vylehčené
    B-Lite implantáty, které nejsou ze silikonu, jsou mnohem lehčí, než klasické silikonové implantáty, prsa vypadají přirozeně, nejsou tak těžká a proto tuto změnu nebudete vnímat tak zřetelně.
    Implantáty B-Lite jsou ale vhodné i pro velmi malá prsa. Díky struktuře implantátů vypadají velmi přirozeně a není tolik znatelná hranice mezi vlastní tkání a tímto vylehčeným implantátem.
    Jediná nevýhoda je vyšší cena implantátů.
    Po augmentaci prsou implantáty /všemi typy/ po dobu šesti týdnů je zapotřebí dodržovat klidový režim, nosit neustále podpůrnou elastickou podprsenku, aby se implantáty dobře usadily. Po této době již můžete začít sportovat a nemít obavy ani z nárazů, ke kterým v běžném životě může dojít. Implantáty i vaše prsa tyto situace zvládnou bez problémů.
    S pozdravem
    MUDr. Helena Singerová
    Plastický chirurg
    Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny
    Plastická chirurgie
    **************
    Tel: ***********

  • MUDr. Miloš Križko

    · 14. 4. 2017

    Dobry den. Vase obavy su uplne zbytocne. Samozrejme ide o vykon, ktory musite chciet VY. S prsnymi implantatmi mozte normalne po rekonvalescencnej faze fugovat. Rizikove su klientky, ktore vuhladavju kontaktne sporty + rie extremne. Pri beznom zivote a aktivitach implantaty nevnimate ako nieco cudzie, resp.obavy, ze upadnete, alebo do Vas niekto stuchne v MHD, kupalisku a pod.nie su upodstatnene. Vselico mozne sa cloveku moze prihodit aj ked implantaty nema. Konecne rozhodnutie je vsak na Vas a Vy musite vediet, ze dany vykon chcete. A samozrejme nechat sa plne informovat Vasim operaterom.
    Vela stastia a pekne sviatky prajem.
    Križko

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    13. 4. 2017

    je jasne, ze urcitou obezretnost clovek mit musi ale asi taky z toho nezblbnout

  • Anonymní
    LucieAnna
    13. 4. 2017

    Mně lékař říkal, ze se s nimi sice da dělat vše, ale o těch nárazech atd nebyla řec, tak uvidíme, zda se někdo chytřejší vyjádři :)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama