Augmentace poprsí: je to přirozené na pohled i omak?

Augmentace poprsí: je to přirozené na pohled i omak?

Lucia  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den, vážně uvažuji o zvětšení poprsí pomocí implantátu. A zajímalo by mě je to přirozené jak na pohled tak na omak? Třeba když si žena lehne na záda chovají se jako přírodní? Nebo drží celou dobu na svém místě? Moc děkuji za odpověď
MUDr. Věra Šatánková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 126 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
velmi záleží na správné volbě velikosti implantátu. Čím větší, tím méně přirozená prsa budou.
Naopak, správným výběrem lze dosáhnout toho, že prsa budou vypadat jako přirozená. Je vhodné vyhledat odborníka, který má v tomto ohledu dlouholeté zkušenosti a poradit se s ním.
MUDr. Věra Šatánková
verasatankova@email.cz
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 455 odpovědí
  • 128 Likes
Dobrý den Lucia,

na otázku nelze jendoznačně odpovědět.. Záleží na konstituci postavy, velikosti vlastních prsů bez implantátů,, elasticitě kůže, velikosti tvaru a značce implantátů. Dále ještě na umístění implantátů nad a pod sval. Někdy je implantát po augmentaci téměř nezjistitelný, štíhlých žen s malými prsy , které implantát zcela nezakrytí tkání je viditelnější a i hmatný.Nejlépe se poradit při konzultaci s plastickým chirurgem na Vámi zvoleném pracovišti, který by Vám měl alespoň přibližně vysvětlit jaký by mohla mít efekt ve Vašem konkrétním případě.

S pozdravem

Kulhánek
MUDr. Janka Točíková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 760 odpovědí
  • 87 Likes
Přiměřená velikost implantátu k postavě pacientky bude zárukou přirozeného vzhledu. Na omak jsou implantáty k nerozeznání od přirozených prsou,pokud nedojde k nežádoucí tuhé kaplsule.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 342 odpovědí
  • 89 Likes
Dobrý den,
souhlasím s kolegy, že je rozhodující vybraná velikost implantátů. Implantáty se vybírají z nabídky různých tvarů dle daných anatomických podmínek. Implantáty pro augmentaci prsou jsou různého tvaru, mohou být oválné nebo anatomické, které sledují přirozený tvar prsu.
Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi probereme na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. Pro bližší informace o zákroku a konzultaci se neváhejte obrátit na naše odborné konzultantky na telefonním čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.
Více také na našich stránkách: https://yesvisage.cz/cz/zvetseni-prsou-implantaty

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Evka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Ahoj tak ja provedla svuj soukromy vyzkum...muj muz je odjakziva prori silikonum....ale jsou to takove ty reci chlapu z hospody a z prace...maloktery je mel v ruce.Kdyz jsem sla na augumentaci rekla jsem doma ze jdu na zvetseni vlastnim tukem a modelaci...Vybrala jsem si Motiva ergonomic...tj implantaty ktete se chovaji jako prirozena prsa...a jsem 3 mesic po....chlap je spokojeny a nejvic jsem se musela smat kdyz je mel poprve v rukach...lebedil si a rika : to je hezky...mas je jako holcicka pevny a je dobre ze jsi nesla do tech silikonu.No jestli s tim tajemstvim umru nebo mu to za par let povim zatim nevim.Co ted vim ze sposta chlapu ma jen blby kecy a nevi o cem mluvi...a spoustu zen to odradi od augumentace a uplne zbytecne.Je pravdou ze ne vsechny impl.se chovaji jako ty moje❤....tak snad trochu pomuzu...ostatne to byl jeden z duvodu...proc jsem to takhle doma zkusila...takovej muj soukromej vyzkum😀😀😀
Veronika  |  návštěvník  |  Praha
  • 28 odpovědí
  • 5 Likes
Jee a nevlozila byste foto prosim? :) A cit v prsou zustal? Dekuji :)

Reakce na Veronika

Cit v prsou zustal.Jedna bradavka je o neco mene citliva....ale druha je v pohode..foto vlozim az j e konci roku.ceka me jeste modelace jednoho z nich ale pidle me uz jsou krasny ted....I kdyz bych je brala o facku vetsi.mela jaem steach abych nemela balony...a mam 400 ml..a nikdo si toho nevsiml ani v praci ani nikde.....tak je to normalni....uzasna prace me lekarky MUDr.Šilhánkové Jiřiny..z Prostejova...spim na brichu pracuju sportuju jezdim na konich I na motorce a prsa jsou ok jdete f o toho akorat si vyberte dobre implantaty ne tyto tvrdochy..co delaji prsa krasna jen holkam na prehlidky ale do zivota to neni...

Reakce na Evka

A nedejte jen na fotky.bezte za lekarem at vam ukaze implantaty osahejte si je.

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí