Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace před těhotenstvím

Anonymní
eliska644770
Ostrava · Vytvořeno: 20. 2. 2018 · Poslední odpověď 23. 2. 2018

Ahoj, prosím podělí se někdo o zkušenosti změny ,,nových¨ prsou po těhotenství a kojení? Právě jsem se rozhoupala ke plastice(svá prsa jsem nikdy neměla hezká) + mám už dítě, tak jsou ještě pěkně vykojená nic. No a přítel se ozval,že už by chtěl mimi..tak jsme se domluvili,že cca za dva roky. Teď řeším jestli počkat nebo ne. Zase čekat další tři roky se mi moc nechce..:-) Je mi 27 a prsa bych si ráda užila s přítelem ještě před mimi..:-D Ale než si tím zničit tělo,to radši počkám. No zase kdo ví jak budu po těhu vypadat. Byla bych moc ráda za zkušenosti a rady, názory..:-) Děkuji

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Dara6
    23. 2. 2018

    Určitě ano, ale za mne, jestli můžu, tak já bych do toho šla, pokuď to bude už poslední kojení, dnešní implantáty jsou daleko lepší než ty, co mám já i cena kdysi byla jiná (38 tis.) Za další 3-4 roky se zase zvedne, ale rozhodnutí je čistě na Vás, měj te se hezky

  • Anonymní
    eliska644770
    23. 2. 2018

    Dobrý den, děkuji za rakci. Ráda čtu a mám radost,že u vás probíhalo vše dobře.:-) Vím, že každý je jiný a může se stát cokoli. K panu Paciorkovi jdu na druhou konzultaci, tak věřím, že mi dobře poradí..

  • Anonymní
    Dara6
    23. 2. 2018

    Dobrý den, já jsem možná ukázková pacientka ?. Augmentaci jsem si nechala provést v r.2002 , pak po třech letech přišly dvě děti, které jsem kojila v jedno tři roky a druhé 1,5 let. Prsa vypadají moc fajn, je jasné, že trochu povolení kůže tam je, že prsa sestoupila a ti bude i bez kojení. Byla jsem na kontrole u pana Mudr. Paciorka a on sám mi řekl, že by to neměnil, že nevidí žádný důvod. Ale nakonec jsme se domluvili na zákrok, důvod byl z mé strany k vůli stáří implatátů (vyměnit je za novější Mentor). Toť má 16 cti léta zkušenost s implantáty.

  • MUDr. Josef Kulhánek MBA

    · 22. 2. 2018

    Dobrý den,

    obecně bych doporučil těhotenství nejdříve tak rok po případné operaci. Jinak odhadnout jak asi prsa zareagují po operaci na těhotenství se dá jen zhruba ale jen na základě celkových proporcí, elasticity tkání, atrofie a poklesu prsů apod. I když si chcete prsa užít asy bych v tomto případě počkal, jestli těhotenství plánujeme v relativně krátké době.

    S pozdravem

    Kulhánek

  • Gravidita a laktace v 9O% procentech s prsy zamává . Vždyť to přece sama vidíte . Prsa nakynou - pak splasknou a prověsí se . V případě , že budete mít gel , tak se prověsí pod implantát a je potřeba modelace nebo posun gelu . To není problém, ale musí se s tím počítat , a to i s financemi .

    Zdravím , dr Schmoranzová

  • Anonymní
    Veronika630734
    20. 2. 2018

    To mě také zajímá :) Jsem po dvou dětech, ale nevylučujeme třetí... za pár let.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama