Augmentace v obdobi vanocnich svatku - poptávka

Augmentace v obdobi vanocnich svatku - poptávka

Mardzuska  |  návštěvník  |  Kalifornie
  • 4 odpovědí
Dobry den, ziji dlouhodobe v zahranici a pres vanocni svatky budu doma v CR a rada bych podstoupila augmentaci prsou (presne 19.12.-7.1.). Oslovila jsem nekolik plastickych chirugu, ale bohuzel v tomto terminu nikdo operaci nechce/nemuze provest. Idealnim mistem by pro me byla Praha ci severni Cechy, byla bych moc rada, kdyby se nasel schopny odbornik, ktery by mi pomohl splnit sen v danem terminu. Budu rada za jakekoliv informace a predbezne vycisleni nakladu, tesim se na dalsi spolupraci. S pozdravem Marketa
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 562 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den mohu nabídnout 5.1.2019. Operace v Praze. Pokud máte zájem můžete mne kontaktovat na email Eleganz. clinic@seznam.cz
  • 4 odpovědí
Dekuji za reakci, ale termin 5.1. se mi zda prilis riskantni vzhledem k odletu 8.ledna.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 325 odpovědí
  • 88 Likes
Dobrý den,
můžeme nabídnout termín 3.1.2019. Je nutné absolvovat co nejdříve osobní konzultaci. Po zákroku nutné min. týden zůstat v ČR z důvodu následných kontrol. Objednat se můžete na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
www.yesvisage.cz
  • 4 odpovědí
Dekuji za reakci, ale termin 3.1. se mi zda prilis riskantni vzhledem k odletu 8.ledna.
Premier Clinic  |  Premium member  |  Praha
  • 175 odpovědí
  • 48 Likes
Dobrý den,
můžeme Vám nabídnout více dostupných termínů během 19.12. - 7.1. Vybírat můžete min. ze 2 plastických chirurgů. Předkonzultaci u pacientů ze zahraničí je možné provést po emailu (prosíme o zaslání Vašich fotografií a Vaší představy o výsledku augmentace), osobní konzultace by poté proběhla den před zákrokem či v den zákroku. Pro více informací nás můžete kontaktovat také emailem na info@premier-clinic.cz.

Hezký den
Kateřina Bauerová, DiS. - vrchní sestra Premier Clinic, Praha 1
www.premier-clinic.cz
MUDr. Ján Pilka  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Karlovy Vary, Mělník
  • 75 odpovědí
  • 34 Likes
Dobrý den, paní Markéto,

na naší klinice Vám můžeme nabídnout termín 28.12. Pokud byste měla zájem o tento termín, co nejdříve nás, prosím, kontaktujte a my se s Vámi spojíme a domluvíme vše potřebné.
Mějte hezký den.

S pozdravem,

MUDr. Ján Pilka
Aesthevita clinic
  • 4 odpovědí
Dekuji za nabidku, ale uz jsem domluvena na operaci 20.12. S pozdravem, Marketa
Waju3  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den ja jsem byla na zvetseni v surgalu v brne na implantatech nagor, zkuste zavolat panu doktorovi je velice ochotny je s nim super domluva mohla by vas vzit klinika je luxusni ja jsem hrozne spokojena
  • 4 odpovědí
Mockrat dekuji Waju3, uz jsem objednana na klinice v Praze a jdu 20.prosince. Urcite dam vedet jak jsem spokojena a jaky je muj vysledek!

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí