Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace velkými implantáty do 60 tisíc

Anonymní
Veky
Praha · Vytvořeno: 9. 6. 2017 · Poslední odpověď 22. 6. 2017

Dobrý den,

Ráda bych si nechala udělat velká prsa. Bohužel můj nynější rozpočet umožňuje investovat max. 60.000.- Je možno za toto cenu celkovou augmentaci pořídit?

Děkuji Veky

29 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    janca86458
    22. 6. 2017

    tak to jeste cas je ja mela lehce pres 14 dni na vse a na zeleny pruh jsem volala sestricka mi dala za 14 dni rikam to je pozde... a tak na me tak jo tak hned v po to bylo za par dni kdyz si to tedy hradim, takze asi tak..... urcite to zkus myslim, ze by to klapnout melo byli jediny kdo bral opravdu rychle jinde treba i pul roku objednavacka....

  • Anonymní
    Veky
    22. 6. 2017

    Ahoj, jdu 20.7. Mám tam 14 dní dovču, tak jsem to spojila. Na EKG jsem se nakonec objednala k obvoďačce. To sono stále hledám. Zkusím ten zelený pruh.. Nikdy mě nenapadlo kolik vyšetření musí k tomu být:-D

  • Anonymní
    janca86458
    22. 6. 2017

    kdy jdeš na operaci?

  • Anonymní
    janca86458
    22. 6. 2017

    v tuto chvli dle online objednani maji volno jiz na 3.7 ***************

  • Anonymní
    janca86458
    22. 6. 2017

    je to nezbytné, aby tam nebyl nějáký problém až asi dr ty prsa otevře.... tak ekg by měl mít obvodák, případně, zkusím dohledat kontakt na toho internistu z vojensky... mě vzal hned....

  • Anonymní
    Veky
    21. 6. 2017

    Teď ještě ta vyšetření :-/ opravdu je zapotřebí i EKG a sono prsou? Na EKG už jsem objednaná, ale to sono je oříšek. Díky těm svátkům v červenci mají všude plno..

  • Anonymní
    janca86458
    21. 6. 2017

    super, stejná velikost, jen já mam kulaté.o)

  • Anonymní
    janca86458
    21. 6. 2017

    Ahojky, tak to mám ohromnou radost, dr. si mě také okamžité získal, je to super chlap a opravdu profík.o) Já byla na předoperačním ve vojenský na interně, vzali mě jen za regulační poplatek hihi.o))) A sono určitě to nej termíny měli na zeleným pruhu jestli to říkám správně tam je nějáký mama centrum... a ekg samodřejmě též, ale to dělala také vojenska, ale měla jsem to ve v papírech a kdy má termín?

  • Anonymní
    Veky
    21. 6. 2017

    Ahoj Jani, super doporučení, jsem nadšená:-) Ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s predoperačním vyšetřením.. Musím si nechat udělat i sono i EKG?

  • Anonymní
    Veky
    21. 6. 2017

    Tak to chápu. Včera jsem byla na doporučení u doktora Kulhánka a byla jsem nadšená. Jela jsem tam s nějakou představou a doktor mi navrhnul přesně to co jsem chtěla aniž bych cokoli řekla. Vše semnou probral, vysvetlil, prostě paráda. Jsem objednaná ještě na jednu konzultaci, ale tu budu rušit, jelikož jsem byla opravdu nadmíru spokojená a doktor mi velice sedl.. Nakonec jsme vybrali Menor anatomické 400ml..

  • Anonymní
    Veky
    12. 6. 2017
    Nejlepší komentář

    Dobrý den pane doktore,
    Také bych si raději vybírala pracoviště pouze podle kvality. Bohužel nepatřím mezi ty, kteří neřeší zda dají za operaci o 20.000.- více či ne.. Jsem ráda, že se u nás najdou i kliniky, kde si operaci může dovolit různá klientela a výsledek operace bude s největší pravděpodobností ku spokojenosti všech. Dle mého levnější operace se hned nerovná zbabraná operace, potažmo komplikace.
    Samozřejmě Vám i celé klinice přeji spousty spokojených pacientek.

  • MUDr. David Tomášek

    · 12. 6. 2017

    Naše pracoviště účtuje více, stejně jako se snažíme neoperovat monstra s velikými implantáty, ale ženu s relativně přirozeně velikými prsy. Výkon provádíme z podpaždí, aby nebylo nic vidět. Tedy pokud to jde. Rozhodně bych nelovil pracoviště podle ceny. Komplikace jsou pak dražší.
    Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
    Můžete se stavět také u nás.
    Na konsultaci (500,-.)
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    janca86458
    11. 6. 2017

    Tak to nevím.... dříve jsme o nich neslyšela jen ted poslední dobu... tím, jsem ale nechtěla říct, že by měli být špatne.o)

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    11. 6. 2017

    Pokud se nemylim, tak jsou na trhu kolem 20ti let, mne osobne take pripada 550ml az prilis, tak stale zvazuji, ale moc dekuji za odpoved

  • Anonymní
    janca86458
    11. 6. 2017

    Ahoj, děkuji za pochvalu.... Motivy jsou myslím nové ne? CO jsem ale pročítala vesměs jsou podobné opravdu ty záruky.... nejvíc problémů co jsem pročítala bylo s Eurosilicony.. Tak těch 550ml je již dost... tak aby to nebylo příliž... každý dr má také asi jinak to u oka a jinou představu, jeden dr. z moravy dělé zásadně jen veliké kolem těch 600ml....

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    11. 6. 2017

    Ahoj, reaguji na vasi fotku, prsa mate opravdu super , ja byla zatim na dvou konzultacich a kazdy lekar navrhoval neco jineho, jeden doporucuje Polytech kulaty 400-440 a ten druhy Motiva kulate 500-550ml, vubec nevim jak se rozhodnout, pry Motivy maji nejlepsi zarucni program, ale dle toho, co jsem se docetla na portalech, mi prijde, ze se moc nelisi...

  • Anonymní
    janca86458
    11. 6. 2017

    já myslela hopem ten termín.o) Tak 8 let je dlouhá doba na rozmýšlení.o)))

  • Anonymní
    Veky
    11. 6. 2017

    Jak se to vezme.. Chci už je od 1 porodu :-D Teď na to mám peníze, takže nemám nad čím uvažovat.. V hlavě to za těch 8 let mám srovnané docela slušně :-)

  • Anonymní
    janca86458
    11. 6. 2017

    oni polytechy nejsou špatné, je to německá značka mentory jsou USA ale oboje by měli být jedny z nejlepších na trhu.... pořádně jsem nic nemohla najít, ale tu pro představu:

  • Anonymní
    janca86458
    11. 6. 2017

    nechtěla jsem přesvedčovat o své "pravdě" ale opravdu to tu na mě vše působilo super... a ne jak velkovýrobna a to, že člověk je po operaci pod dohledem jako na jipce to rozhodně není standart jiných klinik to považuji také za velké plus... já vím, že až někdy něco budu chtít zase upravit, pujdu již jedině sem. No vida, vzala jste to hopem.o)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama