Bodavá bolest po augmentaci je to normální?

Bodavá bolest po augmentaci je to normální?

Lucia  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 6 Likes
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jsem už 4měsíce po augmentaci prsu kulaté Mentor. A všechno proběhlo bez problémů a komplikací prsa jsou krásné měkká. Ale na co bych se chtěla zeptat práve prso mě trochu trápí občas mě v něm tak nejak píchne není to velká bolest ale stává se mi to často. Doktor mi řekl že tyto pocity jsou normální a můžou přetrvávat déle ale to sem se ho ptala po 2měsících ted jsou to už 4 a tak se chci zeptat je to opravdu normální?? Nenastava mi nějaká komplikace?? Nebo zbytečně plaším? Moc vám všem děkuji za odpověďi
Naďa  |  Moderátor
  • 185 odpovědí
Hezký den, Lucia, pokud vás to trápí, máte obavy, nestyďte se zeptat svého chirurga. On vás zná (z povahy provedeného výkonu) nejlépe a dokáže tak nejlépe zhodnotit, jestli je vše v pořádku. Každý vnímá bolest, tlak, diskmfort jinak, hojí se jinak, může to být rozdílné podle toho, zda je impl. nad svalem, pod svalem, částečně pod svalem .... věřím, že vše je a bude v pořádku :) ale než abyste se zbytečně obávala, domluvte se na kontrole a budete mít jasno i klid. :) Držím palce a přeji krásné dny, Naďa

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí