Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bradavky bez citu u augmentovaných prsou

Anonymní
leninka
Praha · Vytvořeno: 23. 10. 2017 · Poslední odpověď 7. 7. 2018

Dobry den 10.3.2017 jsem podstoupila augmentaci pod prsni ryhu,ale do ted prave prso na dotek skoro cele citim v bradavce spíše bolest na dotek a leve prso na dotek spis s casti otupela bolest jako u opichaneho zubu cast boli cast brni a bradavka mozna kdyby me ji rezali tak ji nepotrebuji umrtvit je jako cizi .Myslite ze je jeste cas na vraceni citlivosti n prsou a bradavek? Dekuji za radu

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    7. 7. 2018

    Zdravim, mela jsem tentyz problem, jsem 9mesicu po augmentaci a rekla bych, ze priblizne mesic zpet se citlivost vraci k puvodni citlivosti. Je to asi hodne individualni, ale dejte tomu cas... :)

  • Anonymní
    klaruska508780
    6. 7. 2018

    jsem rok od operace a bradavky mám normálně stejně citlivé tak jak před operaci prsou

  • Anonymní
    Adrianka464797
    6. 7. 2018

    Jsem rok po augmentaci prsou a jsem na tom úplně stejně. Při doteku bradavky cítím spíše bolest ?

  • Anonymní
    Anonymous326262
    5. 7. 2018

    Musím bohužel potvrdit. Téměř 3 roky po operaci, bradavky stále precitlivělé a dle vyjádření mamologa další změna stavu nepravděpodobná...jsem dost zklamaná

  • Anonymní
    eli284899
    24. 2. 2018
    Nejlepší komentář

    Nechci Vam brat iluze, ale z vlastni zkusenosti vim, ze castecne se muze, do roka, citlivost obnovit, ne vsak na puvodni vnimani doteku. Bohuzel, dan, o ktere se az tak casto nehovori.

  • Anonymní
    Adrianka464797
    28. 12. 2017

    Mám úplně to samé co ty?...Taky pořád čekám kdy se to zlepší, na augmentaci prsou jsem byla 3.7.2017

  • Anonymní
    Lali502502
    27. 12. 2017

    Leninko jsem mesic po operaci a taky jeste cast prsou necítím,ale pry je to normální,muj operatér mi rekl,ze se cit vrátí,ale chce to cas ?

  • Anonymní
    leninka
    27. 10. 2017

    Dobrý den děkuji a jsou ty obtíže normální 7,5 měsice po operaci. Mám strach,že už se cit nevrátí a budu cítit jen bolest na bradavkách.Děkuji Šimáňová

  • MUDr. David Tomášek

    · 26. 10. 2017

    To dopředu nelze říci, musí se čekat i do roka od operace. Stejně se tomu nijak nedá pomoci. Držím palce.
    Zdraví Dr. Tomášek

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama