Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bradavky mi koukají z podprsenky

Anonymní
Lola796556
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 15. 5. 2019 · Poslední odpověď 17. 5. 2019

Dobrý den, chtěla jsme se zeptat, zda je toto normální? Když si vezmu podprsenku, tak mám bradavky venku, žádné podprsenka mi nesedne, přijde mi ze mám bradavky vysoko. Pan doktor mi řekl, že je to tím že mám malý hrudník. Děkuji za odpověď.

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Agnes641281
    17. 5. 2019

    Obávám se, že většina implantátů pod svalem udělá při zatnutí tenthle nepěkný tvar. Čím víc tuku, prsní žlázy, kvalit.kůže, tím je to méně znatelné. Prsa máte krásná, možná Vám implantát sjel o něco málo dolů, proto ty bradavky jsou výš. Zkuste se zeptat operátora na bottoming out...

  • Anonymní
    Evka642363
    17. 5. 2019

    Ty prsa jsou opravdu luxusní...i v tricku..koukam na foto v podprde....mate spatne nasazenou i spatny vyber velikosti.
    Verte mi ze vim o cem.mluvim mam po augumentaci rok a teprve pred 2 mesici jsem se odhodlala jit fakt pro radu do klasickeho obchodu s pradlem.
    Kupovala jsem 95C a skoro ze vsech minlezly bradavky
    A spravna velikost je 85 E...
    Uplne jsem se zdesila (radosti)
    Ze tam nemam co dat
    A je to luxusní....

    Smis se zeptat jak dlouho mate po zakroku?


    Neni zde foto pred
    Ale ta prsa jsou totalne dokonala nadhera....

  • Anonymní
    veronela
    17. 5. 2019

    Když zatnete prsní sval, tak máte dvojitá prsa? To asi nebude malým hrudníkem. K tomu snad lékař přihlíží při výběru implatntátu. Špatně vytvořená kapsa? Nejsem odborník, ale jistě se k tomu tady nějaký jiný pan doktor vyjádří...

  • Anonymní
    Lola796556
    17. 5. 2019

    A implantáty mám Polytech kulatý tvar, pod sval ?

  • Anonymní
    Lola796556
    17. 5. 2019

    První fotka je když prsa zatnu, tak mají takový tvar.
    Jsem spojena ale vadí mi ze nemám takový ten pekny dekolt, když si vezmu tričko s větším vystřihem nebo jen tilko, přijde ze mám bradavky moc vysoko a prsa moc dole.

  • Anonymní

    mich6149667

    17. 5. 2019

    Lolo, co je ta první fotka prosím?

    Prsa mají za mě dokonalý tvar a i přesto, že jsou opravdu velká - působí velmi přirozeně. Co máte za implnantáty? Mně se zdá, že pan operatér kouzlil...
    pošlete foto v podprsence, prosím.

  • Anonymní
    Evka642363
    16. 5. 2019
    Nejlepší komentář

    Asi nic nemuze byt uplne perfektni.Telo je neco jinyho nez uplavat sochu.MATE SUPERNADHERNY LUXUSNÍ PRSA..
    Myslim ze problem s pidprdou se da,resit
    Ja nosila arxotky,a ty uz taky nemuzu na Bonatexu a Astratexu mi priste vynrali jiny typ poprdy
    Buďte stastna za to co máte....

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama