Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Double bubble z příliš velkých implantátů

Anonymní
Terinka
Ostrava · Vytvořeno: 20. 3. 2019 · Poslední odpověď 5. 7. 2022

Dobrý den. Za dva měsíce budu rok po augmentaci poprsí. Zhruba půl roku po zákroku jsem si všimla, že na obou prsech mám velmi zřetelnou původní podprsní rýhu a ještě ke všemu se mi udělaly dost ošklivé strie (které po každodenním mazání začínají naštěstí blednout). Když jsem to neustále řešila s mým operatérem, tak nebyl moc ochotný můj problém vyřešit a uchlácholil mě tím, že vše je v pořádku a je to tak, jak má být. Nehledě na to, že již od začátku nejsem spokojená s velikostí implantátů (chtěla jsem prsa menší a mám dle mého obří balony 525ml). Nedalo mi to a zajela jsem si na nezávislou konzultaci k jinému plastickému chirurgovi, který mi řekl, že implantáty jsou na mě opravdu příliš velké a tím se mi tak na obou prsech udělal double bubble. Podprsní rýha mi byla posunuta o 2cm, aby se tam tak široký implantát vešel. Kdybych to věděla, že mi bude něco takového uděláno, tak bych s tím absolutně nesouhlasila. Jde mi o to, že jsem s těmito prsy maximálně nespokojená a nevim, jak tuto situaci řešit. Nehledě na to, že prsa jsou stále bolestivá a někdy mě v nich píchá natolik, že nemůžu spát. Poradí mi prosím někdo, jak mám postupovat? Do fotek přikládám od nezávislého plastického chirurga, jak mi nakreslil stávající a původní podprsní rýhu. Budu ráda za všechny rady. Děkuji moc!

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Vendy87
    5. 7. 2022

    Dobrý den četla jsem vás příspěvek a trochu mi to vrtá hlavou jelikož jste psala,že jste naprosto spokojená s velikostí implantátů kvůli vaším proporcím a pak píšete, že spokojená nejste přece vám doktor něco doporučil a samozřejmě jste nemusela taky souhlasit.

  • Anonymní
    Terinka
    23. 3. 2019

    No, bohužel. Mám to velmi podobně, jak píšeš ?

  • Anonymní
    Coco20
    22. 3. 2019

    Přesně vím, o čem mluvíš. Člověk do chirurga vloží naděje a pak se až probudí s něčím.. já platila 118tis. a taky už nechci krást z rodinného rozpoctu. Je mi nabidnuta reoperace za 8tis, změna uložení implantátů -.ALE mám strach z operace u stejného operátora..že mi zkazí i tu navrhovanou modelaci. Ve vysledku ne reoperace pro mě min 15tis nový výdaj. Nejhorší je uaae všechno postoupit znovu.


    A proc? Že se lékař nerozhodl tak, aby splnil svůj slib plných trojek?

  • Anonymní
    Terinka
    22. 3. 2019

    No to bych si moc přála ?ale obávám se, že budu na to do konce života šetřit ?. Dala jsem peníze za něco, co jsem takhle nechtěla a teď bych měla dát další, aby mi to někdo opravil-to mi přijde naprosto šílené?!

  • Anonymní

    mich6149667

    22. 3. 2019

    Teri, uvažuješ tedy o reoperaci - zmenšení velikosti implantátů a ideálně návrat k původní podprsní rýze?

  • Anonymní
    Alice28
    21. 3. 2019

    Můžete my napsat sz,kdo vám operoval?

  • Anonymní
    Terinka
    21. 3. 2019
    Nejlepší komentář

    To jsem vložila fotky prs počmáraných, aby bylo vidět (kde původně podprsní rýha byla). Přikládám fotky, ale fotka to nezachytí tak, jak to vypadá naživo (zkrátka nejde to tak dobře nafotit). Hlavně přidám i další fotky prsou z profilu a tohle pro mě není pěkné prso. Ano recenzi jsem psala kladnou, protože jsem byla měsíc po operaci a spokojená jsem byla (i když z té velikosti jsem byla na vážkách stále-jeden den tak a druhý zase jinak). Hlavně jsem si myslela, že mi tak o čtvrtinu splaknou....jinak teď když to vezmu zpětně, tak už bych si nikdy tak velké implantáty nechtěla nechat dát ?. Hlavně opravdu moje původní prso převisuje ten implantát a určitě to nebude lepší, ba naopak horší.

  • Anonymní

    mich6149667

    21. 3. 2019

    Ahoj, souhlasím, že takhle nejde nic vidět, jiné foto a jiný úhel asi... četla jsem tvou recenzi, kde jsi psala o pochybnostech o velikosti, ale že jsi nakonec maximálně spokojená a i na fotkách vypadá tvůj dekolt perfektně...co se změnilo?

  • Anonymní
    Veronika630734
    21. 3. 2019

    Dobrý den,

    mohla byste prosím vyfotit i bez čar? Takhle jsou vidět jen počmáraná prsa, ale double bouble nevidim....

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama