Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Drobná asymetrie před augmentací

Anonymní
Mersi
Praha · Vytvořeno: 24. 8. 2015 · Poslední odpověď 27. 8. 2015

Dobrý den, čeká mě zvětšení prsou a nevím zda řešit asymetrii,jsem po 2.dětech,prsa malá a prázdná,ale jedno prso mám o trochu povislejší (větší). Byla jsem na 2 konzultací...jeden dr.by asymetrii vyrovnal rozdílnými ml implantátu,druhý(který bude operovat) asymetrii neřeší... Já mám přesto strach,že to pak s implantáty více vynikne... Budu mít Eurosilikon,350ml,vysoký profil Výška 181cm,63kg,pod prsy 77cm, Přikládám foto

Předem děkuji za Vaše vyjádření

11 komentářů

Reklama
  • Anonymní

    wild6148000

    27. 8. 2015

    Dobrý den Veroniko,

    nebojte se fotku vložit, pokud vyfotíte jenom prsa nikdo Vás nepozná a můžete pomoci i ostatním ženám, které třeba tento problém řeší a čtou si tady o tom :-). Každopádně všechny děkujeme za Vaše rady....a Mersi držíme palce, určitě nám dejte vědět, jaké implantáty jste nakonec zvolila a jak vše probíhá....

    Lucka

  • Anonymní
    Veronika231158
    26. 8. 2015

    Jsem necelý rok po operaci..je pravda,ze spokojenost je,ale prostě není to dokonale a opravdu rozdíl vidím,což me znepokojuje..na druhou stranu,je to lepší než před operaci..opravdu me to zvedlo sebevědomí

  • Anonymní
    monika_p290021
    26. 8. 2015

    Myslela jsem celkově. .a ta asymetrie. ..tak to je...to me mrzí. ..jak dlouho jste po opce?

  • Anonymní
    Veronika231158
    26. 8. 2015

    Vyrazne myslíte asymetrie?Nebo celkové jak vypadá vysoký profil?Vysoký profil je u me velice vyditelny,prakticky to každý musí poznat,ze mám udělána prsa..Měřín 172cm a vazim50kg,takže je to opravdu vidět..nicméně pokud jsem naha,bohužel vidím asymetrii,jelikož jsem před zákrokem neměla symetrická prsa,levé pro mám opravdu dokonale,ale prave ne.

  • Anonymní
    monika_p290021
    26. 8. 2015

    Mohu se optat,jak vypada ten vysoký profil? ? Jako kdyz jsi naha?? Je to vyrazne?? Děkuji ..

  • Anonymní
    Mersi
    26. 8. 2015

    Veru moc dekuji za zprávu a budu moc ráda za foto....zde je muj email: ******************

  • Anonymní
    Veronika231158
    26. 8. 2015

    Dobrý den,já jsem řešila ten samy problém.Jsem po třech dětech a prsa jsem mela stejně jako vy.Vybrala jsem si implantáty 330ml,též s vysokým profilem..no nechci vas desit,ale rozdíl levého prsa od pravého je velmi vidět..samozřejmě ne v oblečení,ale pokud jsem naha je to opravdu asymetrické..takže vám radim radši odlišné implantáty,než stejne..klidně vám poslu me foto,ale na nějaký e-mail,nechci veřejne..sama uvidíte ten viditelný rozdíl.V.

  • MUDr. Jiří Borský Ph.D.

    · 25. 8. 2015
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, před každou operací má člověk obavy o výsledek, to je normální. Domnívám se, že je důležité si jednoho operatéra vybrat a věřit mu- to Vy jste udělala. Vyšetřil Vás a na základě svých zkušeností Vám řekl svůj názor. Během operace má možnost použít tzv sizer, dle kterého si velikost a tvar prsů ověří. Důležité je také aby operatér přesně věděl, znal Vaši představu o tvaru a velikosti prsů. Navrhuji svým pacientkám přinést foto, kde jsou prsa dle jejich představ a mohu se tak rovnou vyjádřit, zda je takový výsledek reálný i v jejich případě. Držím Vám palce a věřím, že vše dobře dopadne. Zdraví JB

  • Anonymní
    Mersi
    25. 8. 2015

    Zas bych se bála,že budu mít se středním profilem placky a já potřebuju vyplnit ten vršek,který je prázdný...

  • Anonymní
    monika_p290021
    25. 8. 2015

    Ahojky...jen muj názor. ..dala bych stredni profil a 350 a na druhe 380ml cca muj nazor!! Kor ten vysoký profil je výrazný. ....ale nejsem doktor.....nevim....jen nazor....

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 24. 8. 2015

    Dobry den, pokud jste se rozhodla pro danneho lekare, musite mu duverovat. Bez osobního vysetreni lze velmi nepresne urcit vhodnou velikost implantatu. zdravi dr vraspirova

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama