Fotky a zkušenosti implantátu 255ml

Anonymní
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 9. 3. 2018 · Poslední odpověď 29. 1. 2020

Zdravím 28.3 mám podstoupit augmentaci doktor mi navrhl 255ml anatom. Měřím 164cm a vážím 45kg. A přemýšlím o větších je tu také nějaká která má 255ml a jak to vypadá? V tuto chvíli mám jedničky. Děkuji

9 komentářů

alic6177046
    29. 1. 2020

Silvie, super výsledek a krásná prsa, děkujeme za fotku ! Zajímalo by mne podle čeho jsi vybírala značku implantátů ? Měla jsi dopředu jasno nebo jsi to nechala spíše na rozhodnutí lékaře ?

Silvie839489
    20. 10. 2019

Krasny den, ja mam z nulek 255 ml mentor anatomicky pod sval a vysledek je opravdu za me skvely. Byla jsem na operaci pred 3 tydny a vidite ze ani pomalu zadne jizvy nemam. Je opravdu skvely ?? . Mam 168 cm a 54 kg a byla jsem u toho nejlepsiho Mudr. Romana Kufy :-). Moc mu dekuji.

Dobře děkuji

klaruska508780
    17. 3. 2018

Fotky mam v lbumu jinak neni problem.poslu vam to ve zprave

17. 3. 2018

A ukážete mi foto prosím? Pokud ne pochopím to ?

klaruska508780

mám výšku 160 cm a vážím stejně jak vy a mám mentror 300ml a vypadaji dobře

Nejlepší komentář

Dobrý den. Děkuji za reakci implantáty budu mít značky Natrelle. No právě ono to není vyloženě o pochybnostech spíše jak už se to blíží tak člověk začne více přemýšlet...... ale pan doktor mi řekl že už 255ml bude trošku větší a já mu věřím. Jen mne zajímaly názory a foto s touhle velikostí i jiných žen. ?

nada6143818
    16. 3. 2018

Tady zrovna jedna zkušenost pacientky, která je také hodně štíhlá, s drobnou postavou a je moc spokojená po augmentaci s impl. 250ml. Zkuste jí napsat (fotky veřejně nevložila, ale můžete jí poslat soukromou zprávu a třeba vám řekne v rámci privátní komunikace více :) https://www.estheticon.cz/pacienti/659372/24-let-zvetseni-prsou-i196580

nada6143818
    16. 3. 2018

Hezký den, Mishe. Pokud máte nějaké pochybnosti, proberte vše znovu s vaším operatérem. Obvykle je možné si budoucí velikost s implantáty ozkoušet pomocí sizerů nebo už existují i 3D zobrazovací metody, kdy se dá ukázat, jak výsledek s danou velikostí a typem impl. bude asi vypadat. Podle toho co píšete, jste hodně štíhlá. I když budou mít dvě ženy úplně stejnou velikost, typ a zn. implantátu, stejně výsledek bude pokaždé jiný. Každý člověk je jedinečný, má jiný výchozí stav, kvalitu kůže, šíři hrudníku, velikost prsní žlázy a prsních svalů ... podle toho, jak vypadají prsa jiné ženy s takovou velikostí impl. neznamená, že vaše budou pak ve výsledku vypadat stejně.
    Mluvila jste se svým operatérem o své představě o výsledné velikosti prsů? Jestli váháte, je lepší si o tom promluvit znovu. Držím palce! Naďa
    (Kdyby vás zajímalo to 3D zobrazení, tak tu o tom máme článek - ale je to jen k impl. zn. Motiva, nevím, jakou značku máte mít vy. https://www.estheticon.cz/novinky/ukazeme-vam-3d-jak-budete-vypadat-po-zvetseni-prsou )

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!