Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantáty pod žlázu - povislá prsa

Anonymní
Lambal
Praha · Vytvořeno: 9. 8. 2018 · Poslední odpověď 5. 9. 2018

Je pravda, že implantáty pod žlázou rychleji svisnou? Je tady nějaká, která má pod žlázou déle než 5 let a prsa pořád pěkné, pevné , nesklesnuté?

22 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Vlasta
    5. 9. 2018

    Já je také sama přetáčím, ale mám všude vodu jak mě to dráždí a dutina je strašně velká. Je to jasně jedna z komplikací o které se moc nepíše a je to na reoperaci. Bohužel moje prsa vypadají jako prsa jenom v podprsence, když se ohnu tak mi bradavky koukají bokem a implantát se přetočí. Bradavky mám ve středu prsu jenom když si lehnu na bok. Já jsem prostě ani neměla šanci aby mi implantáty nelítaly (prý jsem měla volnou kapsu už při reoperaci) - ale poprvé mě řekl, že dělá kapsu na milimetr přesně. Že je laterární posun jsem věděla - ten se ale udělá časem. Já pokud jednou - tak kulaté nebo ergonomy. Moc si užívej toho že se nepřetáčejí - sama jsi to zažila a asi ti to nebylo nijak příjemné. Mimochodem já byla už na konzultacích - a mám je udělané o 4 cm níž než by měly být.

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    4. 9. 2018

    Vlasti me se ty anatomy take pretacely?po prve.sem.byla v soku,takze hnedka doktor, pak.uz sem vedela a pretocila sama?tyhle ergonomy se zatim nepretaci..tak.myslim, ze ani nebudou?

  • Anonymní
    Vlasta
    4. 9. 2018

    Tak já dnes domluvena na vyndání. Vzhledem k tomu, že je mám pod svalem, takže už není další prostor pro umístění, zkusím dutinu nechat zaniknout a za rok modelace plus vycpání. Ale dnes jsem se od něj dozvěděla novinku - prý se implantáty běžně přetáčejí a jenom mě to tak nějak vadí.... (ony jsou prý štasné že mají nějaká prsa)...před pěti měsíci tvrdil, že se mu to ještě nestalo. Ale já jsem nějaká divná, protože mě to vadí... To že jsem byla na sonu - jeden je hnutý - prý není - no asi na sonu byla doktorka nejspíš slepá. Pokud dát opětovně - nešetřit peníze a udělat vše postupně. Mimochodem - je to poslední co mi udělá - už k takovému lékaři, který má na svých stránkách uvedeno, že je upřímný ke svými pacientám, ale chová se jako bychom měly být vděčné, že na nás vůbec šahne a jsme dobré do doby kdy nejsou žádné problémy - tak takového už opravdu vůbec nikdy.

  • Anonymní
    Lambal
    25. 8. 2018

    Děkuji za odpověď, už jsem 6 dní po operaci 275 ml pod žlázou. Tak doufám, že to vydrží.

  • MUDr. David Tomášek

    · 25. 8. 2018

    Na práci operatéra také záleží, ale předně jsou významné faktory kvality kůže a tíze implantátu.
    Moc se omlouvám, že jsem nezareagoval dříve, nebyl jsem moc v kontaktu s internetem. Tedy reaguji až dnes.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Popelka
    22. 8. 2018

    Vzhledem k tomu, že tam mám dnes konzultaci...děkuji za Vaše fotky a uveřejnění.

  • Anonymní
    markiza
    21. 8. 2018

    Já jsem si dala malé. Vím, že čim větší implantát, tím větší problémy.

  • Anonymní
    Vlasta
    21. 8. 2018

    Markizo, on je většinou problém u reaugmentací a modelací. Já jsem měla implantáty pod žlázu a prověsily se až časem - po cca 10 letech - stárnutí - změna váhy. (na výměnu jsem šla po 17ti letech) Já jsme šla na vyndání a modelaci po zhubnutí 50 kil. Mě ale jiný dr. řekl, že si tu váhu kůže pamatuje a doktor s tím musí počítat i když k němu jdeš po stabilizaci váhy.

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    18. 8. 2018

    Sorma , pardubice

  • Anonymní
    Zuzana679022
    18. 8. 2018

    Mirko můžete napsat popř. do sz kde a kdo Vám zákrok dělal, děkuji

  • Anonymní
    markiza
    17. 8. 2018

    Ahoj,
    mám implantáty pod žlázu. Jsem v pohodě.

  • Anonymní
    Vlasta
    16. 8. 2018

    Je to opravdu škoda. Mě dr. po výtkách že se mi imlantáty oba přetáčejí řekl, že se nemám předklánět a že mám kůži všude. No co na to říct - jsem šla snad na modelaci, aby mi kůži odebral. Bohužel druhý je ještě volnější, to se mi otáčí i když ležim. Jsem objednaná na novou modelaci - původní záměr jen modelace a až po půl roce vložení implantátu mi na sonu řekli, že nemám téměř žádnou žlázu, a není z čeho modelovat. Mám 295 ml a udělá mi to B někdy C. Implantát mi leze do boku. Nemá smysl dávat větší implantáty, pokud se prověsí menší implantát, větší se prověsí tuplem. Tak ted hledám operatéra, který mi udělá modelaci, zapošití kapsy a vložení implantátu. Tady na diskusích se píše - obraťte se na svého operatéra... on udělá opravu. Škoda jen, že je to nejspíš jenom v rovině teorie. O opravě se před operatérem nemůžeme ani zmínit... a ostatním se již do oprav nechce - čemuž se nelze divit.

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    15. 8. 2018

    Luci ja fotky s prvnima prsama nemam, mela jsem anatomy 250ml. Velikostne jsou stejny jako.ty motivy 315 ml co jsem se pak dopidila, jenze tim, ze delal i modelaci jsou maly. My to prijde , jak kdyby to snad delali ty doktori schvalne. Abychom pak sly na dalsi operaci ....

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    15. 8. 2018

    Vlasti to je hrozne ze. Dame za to.ooravdu ne male penize a vysledek o nicem. Mela jsem pozadavek jasny, chci vetsi a plnejsi prsa nez ta puvodni. No bohuzel jsou mnohem mensi nez ty prvni. Je zajimave, ze pri dalsim planovani operace, chtela jsem 420ml, mi rikal, ze sme meli hnedka vybrat vetsi, ze by vyplnily lepe ten prostor ..... no pak sem neho zakrok.zrusila, pac sem se radila jeste i jinde a prsa by vypaly uplne stejne jako tedka jen vetsi a to nechci. Takze hledam jineho operatora, jenze ty penize jsou taky zadrhel. Jsem po.operaci a vycpavam a srovnavam si prsa, pac je kazdy jiny, fakt uzasny.....

  • Anonymní
    Vlasta
    14. 8. 2018

    Mám to samé, mám 9 měsíců po výměně implantátu s modelací a prsa mám padlá. Dal mi sice o 100 ml víc, ale při zrotování implantátu ( dal mi místo původních kulatých anatomické) mi řekl že on dělá kapsu na milimetrovou přesnost. Při tom se všude dočítám že každá kapsa časem expanduje - tudíž musela i ta moje původní - když mi před výměnou už původní implantáty v kapse plavaly. A modelaci udělal tak, že mi bradavky posunul o 2 cm výš a podprsní rýhu snížil o 4 cm. Takže jsem po modelaci vypadala jako holky, které se teprve na modelaci chystají. Takže za stotisíc mám udělané super drahé visáky.

  • Anonymní

    wild6148000

    14. 8. 2018

    Ahoj Mirko, napiš vlastní hodnocení :-), bude to zajímavá zkušenost i pro ostatní. A původně jsi měla jaká prsa a implantáty? Ráda bych viděla fotky, pokud by to šlo... https://www.estheticon.cz/create-review

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    13. 8. 2018

    Zapomela jsem napsat velikost 315 full profil motiva ergonom

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    13. 8. 2018

    Zalezi na praci operatora. Ja sem rok a pul po vymene implantatu, a i kdyz mi delal modelaci, dal impos do stejneho prostoru a mam.prsa padla a jeste blbe udelany

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 10. 8. 2018
    Nejlepší komentář

    Zákony gravitace platí vždy

  • prim. MUDr. Bronislav Vřeský

    · 10. 8. 2018

    Zdravím, přikláním se k názoru paní MUDr.Věry Šatánkové

    prim.MUDr.Bronislav Vřeský

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama