Jak dlouho si sedají prsní implantáty?

Vy a Zvětšení prsou (Augmentace)

1. Step 1
  2. Step 2
  3. Step 3
  4. Step 4
  5. Step 5
  6. Step 6
  7. Step 7

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jaké implantáty byste chtěla mít?

Kdy by měla operace proběhnout?

Zajímáte se o možnost financování zákroku?

Zajímáte se o pojištění pooperačních nákladů?

Jak dlouho si sedají prsní implantáty?

Amik  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 12 odpovědí
Dobrý den, mám 9 týdnů po modelaci a augmentaci prsou, kulatý profil 400ml. Chtěla jsem větší, ale prý to nešlo. Po 14 dnech po operaci se mi udělal v pravém prsu zánět, který byl přeléčen antb. Prso bylo od začátku po operaci víc oteklé a bolestivé, dnes je pořád citlivé, ztuhlejší a nechce se povolit. Levé prso je již uvolněné a kleslo trochu dolů, pravé je pořád nahoře, takže je teď mezi výškou prsou rozdíl cca 2cm. Na pravém prsu v oblasti mezi prsy je občas viditelná taková ryha cca 1cm. široká. Chtěla jsem se zeptat na názor jiných odborníků: 1.zda je pořád šance, že se to pravé prso povolí, uvolni a srovná se asimetrie. 2. jestli něco znamená ta ryha, která je tam občas viditelná. 3. prsa mám daleko od sebe, podle operátora to jinak nešlo, to už se asi také k sobě víc nesrovnají?? 4.kazda bradavka je jinak velká, dá se to postupem času nějak chirurgický srovnat? Přikládám fotografie, poslední foto je před zakrokem. Děkuji moc za názory lékařů, samozřejmě chápu, že odpovědi jsou pouze na základě fotografií.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4270 odpovědí
  • 1198 Likes
Infekt v prostoru implantátu je vždy velice záludný. Budete mít hodně veliké štěstí, když se to přeléčí. V chvíli, kdy se začne dělat červený bolák, většinou v dol. kvadrantu prsu, bude lepší na rok implantát odstranit a po zhojení dát nový. Jsem si vědom, že Vás děsně straším, ale pokud se implantát neodstraní včas sám vyleze otvorem, který si udělá a po něm zbude nehezká jizva. Vždy vidím ty nejhorší scénáře a je dobře se ně ně připravit a tak se omlouvám, ale chtěla jste znát můj názor. Vycházím ze zkušeností, ač chabých, ale za mých 25 let jsem to sice málokrát, ale viděl.
I tak si myslím, že máte přehnaně veliké uimplantáty. Držím palce ať Vám to dobře dopadne.
Zdraví Dr. Tomášek
Amik  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 12 odpovědí
Děkuji moc za odpověď. Infekce je již přelečena, je to již měsíc, ale ta ryha je občas viditelná. Chtěla jsem se zeptat, zda se to prso ještě uvolní a klesne, aby bylo ve stejné úrovni jako to druhé. Je pořád takové ztuhlé a hlavně ty prsa nejdou moc k sobě. Dekuji.

Reakce na Amik

MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4270 odpovědí
  • 1198 Likes
Chce to velikou trpělivost. Někdy se jizvení vstřebává měsíce. Jizvy jsou vazrálé až po roce. Konsultujte situaci s operaterem. Ideální je probrat situaci s operaterem.
Zdraví Dr. Tomášek

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí