Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak docílit výrazného ohraničení implantátů

Anonymní
Anne
Brno · Vytvořeno: 9. 10. 2017 · Poslední odpověď 12. 10. 2017

Dobrý den, jsem 7 dni po augmentaci prsou. 520ml vysoký profil. Chci se zeptat, bylo mi řečeno ze požadovaný tvar bude až za několik měsíců. Když se dívám na fotky žen s implantáty, každá má jinak viditelný implantát. Většina touží po nejpřirozenějším vzhledu. Já jsem chtěla naopak aby implantáty byly viditelné okraje dokulata. Příkladem fotku. Zajímá mě jestli je to individuální podle kůže nebo mohu toho docílit posiliváním vrchních partii? Děkuji za vysvětlení

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    beautyholic
    12. 10. 2017

    7 dní po operaci prsa nehodnoťte. Moje prsa vypadaly první tři týdny spíš jako velká dupka s bradavkami :-) Co se týče ohraničení, to je určeno jen a pouze "obalem" prsou. Takže snížit množstcí tuku v těle na minimum. Snazší to bude pro přirozeně hubené ženy nebo ženy s postavou typu hrušky. Posilování dané partie danou partii nikdy nezeštíhlí, pouze zpevní.

  • Anonymní
    Dolores434720
    10. 10. 2017

    Dobry den, 7dni po operaci je jeste brzy.. prsa si uplne sednou tak za pul roku.. ted je mate jeste otekla.. zalezi na tom jakou mate stavbu hrudniku.. ohraniceni je hodne videt u extra hubenych zen nebo aspon s kostnatym hrudnim kosem

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    10. 10. 2017
    Nejlepší komentář

    mozem sa opytat, preco chcete vyzerat umelo???

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama