Jak řešit kapsulaci prsu

Mirka  |  návštěvník  |  Ile-de-France
  • 4 odpovědí
Dobry den, jsem 2 roky po augmentaci ( 350ml, Mentor pod sval). Po operaci se mi tvořil v pravém prsu serom . Nakonec se vše zklidnilo, ale prso ma cca 3. stupeň kapsulace. Na omak je tvrdé, když si lehnu na záda, tak trčí nahoru a je jakoby vyboulené.. Doporučili byste reoperaci? Dalo by se jen uvolnit, nebo by byl nutný nový implantát ? Myslim, ze i na pohled je prave prso trochu jiné, viz foto. Moc dekuji za názory a zkušenosti
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 342 odpovědí
  • 89 Likes
Dobrý den,
z fotografie nelze přesně určit, jak dále postupovat, nutná je osobní návštěva. Doporučil bych Vám osobní a nezávaznou konzultaci. Můžete se objednat k nám na Kliniku YES VISAGE na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
www.yesvisage.cz
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5276 odpovědí
  • 1224 Likes
Postup by měl řešit Váš operater. Zjistí především možnosti reklamace implantátu. Troufám si říci, že firma Mentor při kapsulaci nejvyššího stupně nabízí nový implantát zdarma a event nějaký příspěvek na operaci. Ale ať to Váš operater předem zjistí, já si stoprocentně jistý nejsem a nechci šířit něco, co by nebyla pravda. Ale za pokus to stojí. Již z fotky je vnímnutelné, že kapsula táhne implantát nahoru, žláza přepadává dolů pod úroveň implantátu a to dobré není. Někdy stačí extrakce kapsuly, někdy je vhodná výměna implantátu. To opět uváží operater při operaci a je nutno s ním vše probrat. Nejlepší je samzřejmě původní operater. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Mirka  |  návštěvník  |  Ile-de-France
  • 4 odpovědí
Moc dekuji, určitě se pujdu domluvit na reoperaci ...

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí