Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak velký pokles u prsních implantátů nastane za XY let ?

Anonymní
Kristina768031
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 8. 8. 2019 · Poslední odpověď 27. 8. 2019

Holky Motiva Ergonomix vypadá krásně přirozeně. Ale co se stane za pár let? Za 5 až 10 let ,nebo dítěti? Bude pokles ještě větší než například kdybych si vybrala anatomicky Mentor nebo kulaté Motivy pod sval?
Teď se mi ergonomix libi ale přemýšlím co se asi stane za cca 5-8let ? abych pak nechodila s úplně ,,vešakami,,. Chápu že prostě starneme, ztrácí se pevnost a prsa klesaji gravitaci je to prirozene to ano ,ale zajímá mě jak velký rozdíl bude v poklesu u např anatomicky mentor a ergo motiva . To asi mi nikdo neřekne co ?

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    sisa_4215450
    27. 8. 2019
    Nejlepší komentář

    Míšo, o nových odlehčených implantátech vím, ale jak píšeš, zvažuji zmenšení. Nyní mám velikost 75 F, někdy 80E.Je mi jasné, že se zároveň nevyhnu i modelaci, z čeho mám trochu strach, neboť to obnáší víc řezání a tím pádem i více jizev.... ☹️

  • Anonymní

    mich6149667

    27. 8. 2019

    Sisa, souhlasím - gravitace udělá své, svou roli ale hraje i pevnost kůže a kolik jsi měla vlastní tkáně. Pokud po 5 letech uvažuješ o reoperaci v důsledku toho, že se ti už nelíbí vzhled a nekolísala ti váha, možná k tomu budeš mít tendenci...jsou na trhu také nové B-Lite implantáty - ty jsou o 30% lehčí než ostatní značky na trhu, možná by to mohla být volba pro tebe, nebo jít do menší velikosti?

  • Anonymní

    wild6148000

    24. 8. 2019

    na velikosti implantátu jistě také záleží, ale stejně tak i na elascitě kůže a dalších faktorech. Tohle se velmi těžko odhaduje :-(. I toto by mělo být předmětem konzultace. Lékaři většinou již pěkných pár prsou viděli a operovali a poznají jak která prsa mohou reagovat po letech. I když samozřejmě sto procentně se to říct nedá....

    Siso, vložíte fotku, jak vypadaly prsa po operaci a jak vypadají nyní? Moc by mne zajímal ten rozdíl, jste zlatá, děkuji

  • Anonymní
    sisa_4215450
    23. 8. 2019

    Bohužel... Proto už bych nešla nikdy do zvětšení bez modelace!

  • Anonymní
    Dulcinella
    Doporučený člen
    23. 8. 2019

    Vážně? Tak to jsem myslela, že ta prsa zůstanou na místě dýl :-/

  • Anonymní
    sisa_4215450
    23. 8. 2019

    Čím větší implantát, tím větší povis....Mám 420 ml a po 5 letech po augmentaci již zvažuji další.... ☹️

  • Anonymní

    mich6149667

    19. 8. 2019

    Kristino a ostatní, rozdíl mezi anatomy a ergonomix řešíme více zde https://www.estheticon.cz/diskuze/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/anatomicke-vs-ergonomicke-implantaty-i219964

    Odkázala bych tě na recenze pacientek, ale nebylo by to fér vůči Motivě - možná zabrouzdat na internetu a zapátrat po zahraničních pacientkách, Motiva není tak dlouho totiž na českém trhu. Mentor i jiné recenze po letech zde na portálu najdeš, tohle je určitě k tématu - rok po roku po augmentaci prsou (včetně těhotenství) ************** - samozřejmě to je skvělý případ, kdy si paní hlídala +- stejnou váhu. Výkyvy hmotnosti a kvalita podkoží výrazně ovlivňují stálost výsledku, stejně jako velikost implantátu a jeho kvalita.

    Holky, po augmentaci prsou 5 a více let, dejte vědět, jak jste spokojené, prosím!

  • MUDr. David Tomášek

    · 19. 8. 2019

    Sice nejsem "holka", ale zvětšuji prsa implantáty 25 let. Nedokážu si představit, že by Vám někdo řekl jak to přesně vypadá, stejně jako nikdy nevíte jak budete vypadat za 5-50 let v obličeji.
    Některá prsa se prověsí i s implantáty, což je ta lepší verze, protože prsa vypadají přirozeněji, u některých prsů zůstává implantát na svém místě a prověšují se jen vlastní žlázy. Klientka si na tento stav sice zvykne a nevnímá změny, ale okolí to vnímnout může. Zvláště takové, které Vás vidí až po letech.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás. Provádíme tzv " bezjizvé" zvětšení prsů z operačního přístupu v podpaždí.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Dulcinella
    Doporučený člen
    10. 8. 2019

    Dobrý den, já Vám za 5-8 let řeknu, jak je to s anatomy :-D

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama