Jaké implantáty - sportovec - malá prsa

Jaké implantáty - sportovec - malá prsa

Pavlínka  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, již delší dobu uvažuji nad zvětšením prsou... už delší dobu mě moje malá prsa trápí mám velikost podprsenky 85B super push up ( v běžné vůbec nevycházím z domu). Hodně sportuji a ráda bych upřednostnila implantáty Motiva Ergonomix. Cílová velikost by se mi libila C/D. Obvod hrudníku pod prsy mám 93cm kolik ml a profil by byl zhruba vhodný? Plánuji navštívit některou z klinik na konzultaci.... jen bych chtěla mít představu než vyrazím:) přikládám foto. Přeji hezký den Pavlína.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 326 odpovědí
  • 88 Likes
Dobrý den,
dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu získáte právě až na osobní a nezávazné konzultaci. Můžete se objednat k nám na Kliniku YES VISAGE na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz Více o plastice také na našich stránkách: https://www.yesvisage.cz/cz/zvetseni-prsou-implantaty

Neváhejte se na nás obrátit, rádi s Vámi probereme konkrétní možnosti

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 562 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den, konzultace před výkonem i na více pracovištích je téměř nezbytností . Vyslechnete si více názorů a budete moci zvážit poměr Vašich požadavků a možností chirurga. Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci, je možné se objednat.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1178 odpovědí
  • 361 Likes
Dobry den, u Vas predpokladám krasny vysledny efekt;) zdravi dr vraspirova
Medico Beauty Clinic  |  Premium member  |  Praha
  • 9 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, Pavlínko,
pokud hodně sportujete, pak je třeba si vybrat opravdu zkušeného chirurga. Nejde jen o velikost, ale i o vhodně zvolený tvar a umístění implantátu. Na naší klinice máme implantáty Motiva, ale hlavní je, že zde konzultuje a operuje pan doktor Patrik Paulis, který operoval již hodně (nejen) profesionálních sportovkyň. Není tajemstvím, že u něj byly obě mistryně světa v bikini fitness, Sabina Pleváková a Olivia Pohanková. Fotku přikládáme v příloze :) pokud byste měla zájem o nezávaznou konzultaci, můžete zaslat buď fotky e-mailem na info@medicoclinic.cz nebo se přímo objednat na konzultaci na telefonu  775 ... Zobrazit číslo 775 526 333  Telefon . Budeme se na Vás těšit.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4224 odpovědí
  • 1141 Likes
Vaše prsa dle fotky neodpovídají velikosti žlázy, kterou máte. Nosíte B jen aby to vypadalo, což je logické. Nevím, proč jste si vybírala uvedený typ implantátu a domnívám se, že byste toto měla nechat na operaterovi. Ten Vám při konsultaci vše vysvětlí. Z fotky to nerad konsultuji, respektive to nedělám, není to profesionální přístup. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Provádíme tzv " bezjizvé" zvětšení prsů z operačního přístupu v podpaždí.
Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Pavlínka  |  návštěvník  |  Praha
ANo, konečné slovo má samozřejmě operatér. Ale jakožto platící pacientka mám právo na určitou představu o zákroku. S pozdravem V.

Reakce na Pavlínka

MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4224 odpovědí
  • 1141 Likes
To určitě máte pravdu. Zdraví Dr. Tomášek
Evka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Odobni nazor jedna z mala augumentovanych co ma pod prsy vic jak 90...jsem byvala plavkyne a mam to same podpodteda prsy 94 a bavila jsem se tady s jedinou ktera ma podobny objem jako my...mam 400 ml ergonomic Motiva. Jsou kulate se prelevaji se a chovaji se přirozeně..jsou super...prirozeny konecne muzu cvičit a nebat se rotace jako u anatomickych...a co je na tom nejlepsi zemuzu chodit bez...a jsou nadherny i bez..Teda proti tomu co jsem nemela
gabi.gabi  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Mohla byste vložit fotografii? Taky si na Ergonomixy dělám zálusk, právě z hlediska časté sportovní aktivity a přirozenému chování těchto implantátů. :-)

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí