Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jakou velikost implantátu vybrat?

Anonymní
Hanka499663
Ostrava · Vytvořeno: 5. 5. 2017 · Poslední odpověď 9. 5. 2017

Dobrý den, byla jsem na konzultaci s lékařem ohledně zvětšení prsou. Dříve jsem měla velké prsa, potom jsem zhubla, odkojila 2 děti (každé přes rok). Dnes mi tam moc nezbylo :-) Rozhodla jsem se pro vyplnění implantátem. Bylo mi řečeno, že pro mě by byla vhodná velikost 475 ml (pravé prso mám trochu menší), že budu mít větší 3, spíš 4. Když nad tím doma tak přemýšlím, zdá se mi, že je to asi moc. Chtěla bych znát více názorů - zda nezvolit i modelaci ??? Děkuji za odpovědi.

15 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    sona255571
    9. 5. 2017
    Nejlepší komentář

    Ahoj Hanko, můj názor na vaše prsa z fotek. Máte prsa pěkná, jsem dva roky po augmentaci a mám také po dvou dětech. Osobně vaše obavy z navrhovaných ml plně chápu ale pokud absolvujete minimálně dvě konzultace tak sama si vyberete operatera kterému budete důvěřovat. Já by la také u dvou první navrhoval 400 ml mentor střední profil a druhý 520 ml arion vysoký profil. Byla jsem v šoku ale zvolila jsem druhou variantu a jsem max spokojená měřím 174 cm a vážím 65 kg nikdo nepozná že jsou umělá protože jsou naprosto přírozena. Jsem ráda že jsem si zvolila tu druhou možnost protože implantát je uloženy částečně pod sval a tím je docíleno že mají kapkovity tvar vůbec netrčí a jsou krásně měkké. Zvolila jsem pana primáře Vřeského. Hodně štěstí při výběru.

  • Anonymní
    Hanka499663
    8. 5. 2017

    Děkuji moc všem za odpovědi. Určitě budu ještě investovat do dalších konzultací.

  • Anonymní
    Missy_X
    7. 5. 2017

    Ahoj, jsem sice naprostý lajk každopádně tahle velikost mi už od oka připadá abnormální. Kdysi jsem tu četla hezkou odpověď doktora na podobnou otázku kdy radil si stejné mnozštví ml převést na gramy - obyčejný pytlík naplnit požadovaným množstvím rýže, pytlík zavazat a strčit si ho ke svým prsům do nevyztužené podprsenky..přibližně uvidíš jaká velikost by z toho mohla vzniknout. No a u tebe bych řešila už i modelaci. A ještě velká škoda, že si nepřipsala velikost podprsenky kterou momentálně nosíš, skrz to se dá taky dost vydedukovat. Tvá prsa se mi rozhodně nezdají nějak malá takže bych řešila buď jen samotnou modelaci nebo zvětšení ale rozhodně o dost menším implantátem než ti navrhoval plastický chirurg.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    7. 5. 2017

    mate dost svojho objemu, stacila by vam modelacia, mali by ste krasne a hlavne prirodzene prsia...

  • Anonymní
    Zviratko
    7. 5. 2017

    Dobrý den Hanko, dejte na radu pana dr. Tomáška a investujte do vice konzultací, určitě se Vám to vyplatí. 475 ml je poměrně veliký imlplantát a těžký, takže si myslím, že vaše obavy jsou oprávněné.Jsem po operaci 3/4 roku , augmentace s modelací. U mě by to ani jinak nebylo možné. Je mi 48 let, odkojila jsem také dvě děti. Plně jsem důvěřovala svému lékaři a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    6. 5. 2017

    Me se to zda moc, urcite by vam pak prsa tahla dolu. Navic si myslim, ze mate moc pěkná prsa a kdyz uz, tak bych jen zvolila modelaci, ale jak rikam, mate fakt pekny prsa, zatim bych pockala :-)

  • MUDr. David Tomášek

    · 6. 5. 2017

    Podle fotek ač to nerad dělám soudím, že máte úplně normální ženská prsa přiměřené velikosti a tvaru, respektive povislosti. Implantáty na pevnosti moc nepřidají ani tak veliké, které Vám odhadl kolega. Kůže se žlázou se moc nevytáhne. Z mého pohledu je implantát 475 příšerně veliký a udělá z Vás monstrum (ovšem nemáte-li výšku 210 a Váhu 90 kg), ale berte to tak, že je to jen můj názor dle fotek. Koukám, že místy ztrácí soudnost nejen ženy požadující nepřiměřené velikosti, ale už i kolegové..... smutné.
    To je můj názor po skoro čtvrt století praxe v tomto oboru.
    Určitě se obraťte s

    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
    aším problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Na konsultaci se můžete objednat na ***********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Stále dokola se opakující otázka a rovněž podobné, opakující se reakce. Plně se ztotožňuji s názorem dr. Svobody. Soudný plastický chirurg vám nemůže odpovědět bez osobní konzultace s vyšetřením. Těch parametrů, které musí vzít v úvahu je mnoho a jenom korespondencí je prostě zhodnotit nelze. Osobně bych moc nespoléhal na rady neprofesionálů!
    S pozdravem,
    Ivo Menšík

  • Anonymní
    Hanka499663
    6. 5. 2017

    Já mám navrženy kulaté implantáty. Mám spíš obavu, aby prsa nebyly velké a těžké.

  • MUDr. Svatopluk Svoboda

    · 6. 5. 2017

    Vážená paní ,
    je mi líto, ale domnívám se, že bez vašeho vyšetření vám žádný soudný plastický chirurg nemůže dobře poradit.
    Máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci, rád se vám budu věnovat.
    Na konzultaci do ordinace v Praze 1, Václavské nám. 30 se můžete objednat na tel. ************, na konzultaci do 1. kolínského sanatoria na tel. *********** nebo **************.
    Konzultace v Praze mám vždy ve středu, 15-18 hod, v Kolíně každé pondělí dopoledne.
    Zdraví
    Dr Svoboda

  • Anonymní
    polik
    6. 5. 2017

    Poslala jsem Vám foto do soukromé zprávy , ale asi to neodešlo. Nicméně koukala jsem na Vaše fotky a taky je máte nízko , tvar je super moc hezke, ale skoro u loketni jamky jako u mě. Jak to máte teďka, zvedly se?

  • Anonymní
    Lenka342332
    5. 5. 2017

    ukážete foto?

  • Anonymní
    polik
    5. 5. 2017

    Já mám ty same 475ml anatomy a meřím 164 vážím 54kg . Jsem asi necelé dva měsíce po opce a velikost je akorát bych řekla, ale vadí mi , že je mám hodně dole. Zatím je furt ještě tlačím i dolů pásem, což nechápu proč. Nebála bych se ml.

  • Anonymní
    Lenka342332
    5. 5. 2017

    Na to že jste odkojila 2 děti a ještě tak dlouho máte pěkně prsa, někdo nemá vůbec nic.Modelace si myslím není třeba a vel.kterou vám navrhnul lékař si myslím bude akorát...to prso je třeba necim vyplnit když je vaše kůže vytahana.Nejsem lékař ale pokud mohu poradit 475 je už dost ,já mám 400 a šla bych teď i do 500 ...Ono po augmentaci je to oteklé,ale jak si to vše sedne bude to vypadat skvěle..

  • Anonymní
    Hanka499663
    5. 5. 2017

    Ještě jsem chtěla napsat, že mám 164 cm a 52 kg. Hrudník 71cm.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama