Kapsulární kontraktura - vhodný implantát

Kapsulární kontraktura - vhodný implantát

eliska  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Zdravím, mam 4 roky po augmentaci, Mentor - pod sval. Vytvorila se mi kapsularni kontraktura dle doktora, implantat mi jde nahoru lehce. Mel jste to nekdo ? Jelikoz hodne sportuji, docetla jsem se, ze dr. mel volit spise implantaty Polytech. Diky
SANIMPO spol. s r.o.  |  Premium member  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, vhodnou volbou pro zamezení opakované kapsulace mohou být implantáty Polytech potažené mikropolyuretanovou pěnou. Již více než 40 let popsané zkušenosti lékařů na celém světě tuto skutečnost potvrzují. Bližší informace Vám mohou poskytnout pracoviště plast chirurgie po celé ČR.
Hodně zdraví, Polytech ČR
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4248 odpovědí
  • 1158 Likes
To jste se dočetla špatně. Není zjištěno, proč vzniká kapsulace. Máte implantáty od firmy s dlouhodobou tradicí a výzkumem a dokonce od takového výrobce, který pomůže částečně hradit i reoperaci při kapsulaci Baker III. Pokud je to jen lehká kapsulace, pak to na reoperaci asi nebude. Málokteré pracoviště dává rovnou Polyuretany od Polytechu. Ty se dávají spíše až po reoperacích.právě po vzniknuvších kapsulacích. Zobjektivizujte si situaci u jiného atestovaného plastického chirurga.
Zdraví Dr. Tomášek
eliska  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
zdravím, mám kapsulaci Baker 1-2. Akorát nevíte, zda je poté nutna hospitalizace až 3 dny? Při prvni operaci jsem nemela dreny. Dekuji
ADYTON s.r.o.  |  Premium member  |  Čestlice
  • 32 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den, Eliško,
pokud hodně sportujete jsou pro Vás vhodné i implantáty Motiva. Jejich povrch je tištěn nanotechnologií, nevrůstá do tkáně, je velmi dobře přijímán tělem a vypadá přirozeně. Díky povrchu má Motiva nejnižší počet pooperačních komplikací, právě v podobě kapsulární kontkraktury apod.
Držíme palce, at Vám reoperace vyjde a jste spokojena.

Pokud byste potřebovala více informací na webu www.motivaimplantaty.cz.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí