Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kapsulární kontraktura - vhodný implantát

Anonymní
eliska770758
· Vytvořeno: 11. 1. 2019 · Poslední odpověď 19. 3. 2019

Zdravím, mam 4 roky po augmentaci, Mentor - pod sval. Vytvorila se mi kapsularni kontraktura dle doktora, implantat mi jde nahoru lehce. Mel jste to nekdo ? Jelikoz hodne sportuji, docetla jsem se, ze dr. mel volit spise implantaty Polytech. Diky

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní

    mich6149667

    19. 3. 2019

    Eliško, musela jsi nakonec na reoperaci?

    Implatáty Mentor patří k nejpoužívanějším implantátům vůbec, a to celosvětově - používají se jak pro augmentaci, tak při korekcích, tak při rekonstrukcích v nemocnicích. Stojí za nimi více než 30letá historie, dlouhodobé studie a nejnižší čísla komplikací, proto jsou mezi operatéry tak oblíbené. Díky tomu si právě může dovolit mít i nejširší záruční program, kde Bakera vyšších stupňů hradí.

    Jsou běžnou volbou i pro sportovkyně. Bohužel, jako každá operace, i augmentace s sebou nesou rizika komplikací,můžeme je ale aktivně minimalizovat
    - volbou atestovanáho plastického chirurga, ideálně takového kterého si pacienti chválí jak pro milý propacientský přístup tak skvělé výsledky,
    - informovanou volbou před operací, jaký implantát dostanete - znát garance výrobce: platí čím rozsáhlejší garanční program výrobce nabízí, tím kvalitnější implatáty

    Jsou běžnou volbou i pro sportovkyně.

  • Anonymní
    Motiva
    15. 1. 2019

    Dobrý den, Eliško,
    pokud hodně sportujete jsou pro Vás vhodné i implantáty Motiva. Jejich povrch je tištěn nanotechnologií, nevrůstá do tkáně, je velmi dobře přijímán tělem a vypadá přirozeně. Díky povrchu má Motiva nejnižší počet pooperačních komplikací, právě v podobě kapsulární kontkraktury apod.
    Držíme palce, at Vám reoperace vyjde a jste spokojena.

    Pokud byste potřebovala více informací na webu ******************

  • Anonymní
    eliska770758
    12. 1. 2019

    zdravím, mám kapsulaci Baker 1-2. Akorát nevíte, zda je poté nutna hospitalizace až 3 dny? Při prvni operaci jsem nemela dreny. Dekuji

  • MUDr. David Tomášek

    · 12. 1. 2019
    Nejlepší komentář

    To jste se dočetla špatně. Není zjištěno, proč vzniká kapsulace. Máte implantáty od firmy s dlouhodobou tradicí a výzkumem a dokonce od takového výrobce, který pomůže částečně hradit i reoperaci při kapsulaci Baker III. Pokud je to jen lehká kapsulace, pak to na reoperaci asi nebude. Málokteré pracoviště dává rovnou Polyuretany od Polytechu. Ty se dávají spíše až po reoperacích.právě po vzniknuvších kapsulacích. Zobjektivizujte si situaci u jiného atestovaného plastického chirurga.
    Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    sieg6144917
    12. 1. 2019

    Dobrý den, vhodnou volbou pro zamezení opakované kapsulace mohou být implantáty Polytech potažené mikropolyuretanovou pěnou. Již více než 40 let popsané zkušenosti lékařů na celém světě tuto skutečnost potvrzují. Bližší informace Vám mohou poskytnout pracoviště plast chirurgie po celé ČR.
    Hodně zdraví, Polytech ČR

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama