Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mam jít do větších prsou?? 295ml nebo 340ml

Anonymní
Matina
Olomouc · Vytvořeno: 31. 10. 2017 · Poslední odpověď 2. 2. 2018

Ahoj vsichni. Mam 59kg,167cm a pod prsy 73cm. Doporucene implantaty mam 295ml anatom. S obavou velikosti jsem rekla i doktorovi a pry by ke me sla i velikost 340ml. Skok. Mam se rozmyslet. Chodim s pytlikama s vodou a zkousim..nerada bych byla zklamana,ze jsou prsa mala a v opacnem pripade tas velka. Nerada bych,aby to hned kazdeho bouchlo do oci. Ted nemam temer nic,Acka a nosim push up extra. Kdo mate zkusenost poradte,jestli je to velky skok takovy rozdilna velikost. Dekuji moc za reakce

13 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Janculinka
    2. 2. 2018

    Ahoj já mám 168cm a 61kg mám augmentace s modelací Mentor 400ml,vysoký profil pod sval.Doktor chtěl dát 350-375ml že s to mám i s modelaci já rozhodla pro 400ml chtěla jsem širší implantáty abych neměla velkou mezeru sizer 12,3 a projekt 5,1.Jsem spokojená.Foto mám v hodnocení

  • Anonymní
    lenuska513838
    5. 1. 2018

    Ahoj, ja mam 6 týdnů po....mam 164 a 49kg, pod prsy 68. Předtím total vykojene a prázdné nic. Teď 360 ml, kulaté pod sval...koukni na můj profil, mam tam hodnocení a fotky;-) Neboj nic, v oblečení nikdo nic nepozná. Až v létě v plavkách pak všichni kdo te znají :-D

  • Anonymní
    simi74
    4. 1. 2018
    Nejlepší komentář

    Reagovala jsem nejspíš na jinou paní v tomto vašem příspěvku. Tak se dočtete tam. Jen dodatek, já měla při první augmentaci napsáno od operatéra - chlapecká hruď.? V té době žádné extra vycpávky nebyly a chlapi se mě ptali, jde mám prsa. Celý život mindrak jako prase. Záleží jaký máte základ. Nyní po operaci B,C. Podotýkám bez vycpávek.

  • Anonymní
    simi74
    4. 1. 2018

    Já 180 cm a implantáty 330 ml. Předtím implantáty 180 ml. Jsem ráda, že jsem vykomunikovala s operatérem nejvíc, co v jeho očích a odbornosti šlo. Mně i když mám obvod po prsy 80 cm, větší prsa nedoporučoval. Slabá kůže, ztráta přirozenosti..... Věřte chirurgovi, kterému důvěřujete. Musíte si v hlavě srovnat,jestli chcete balóny nebo přirozenost. Taky po půl roce si říkám,že jsem mohla mít větší.....ale to je problém nás plastikových? Nikdy nebudeme vnitřně spokojené. Je potřeba pracovat s hlavou. Jsem tím pravým příkladem. I kdybych podstoupila třetí operaci, můj problém to nevyřeší.

  • Anonymní
    Baibr
    26. 12. 2017

    Ahoj mam 60 kg a 162 cm a mam 400 ml pod žlázu myslim ze akorát tak jukni.

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    26. 12. 2017

    Zdravim, doporucuji vyzkouset sizery s danymi velikostmi, pretahnout pres to tricko a uvidite rozdil sama, jinak nebudete mit predstavu. Hlavne ty prsa vypadaji vetsi nahe a jinak pak pusobi v pradle a obleceni, pokud tedy pak nenosite pushupky, kterych se jiste kazda chce zbavit a nedoporucuji se. Me bylo navrzeno 550ml a to jsem se opravdu lekla, nakonec mam 520, ale tento rozdil by urcite nebyl vubec videt. Vysku mam 177cm, vazim 74kg a taky zalezi na sirce hrudniku. Me kdyby dali 340ml, tak mam spendliky:) take zalezi jaky mate svuj zaklad atd. Nelze se s nikym srovnavat a porovnavat i podle mir, nekdo je pri stejne vaze a vysce hubeny, nebot treba cvici a nekdo naopak. Radim to nechat na operaterovi a vyzkouset ty sizery a porovnatvi s vasi predstavou

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    26. 12. 2017

    S velikosti doporucuji si pri konzultacich vyzkouset sizery s navrhovanou velikosti impl. pak presto pretahnout tricko nebo tesnejsi svetrik, at vidite rozdil a zkusit pak velikost podle vasich predstav a zhodnotit to s lekarem. Oni to maji opravdu v oku, ale nekdo rad mensi, nekdo vetsi. Je to hlavne na vas, vy je budete nosit a zit s nimi kazdy den :)

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    26. 12. 2017

    Zdravim, ja pracuji jako zdravotni sestra a manipulujeme i se 140kg pacienty, takze fyzicky velmi barocna prace...mne bylo doporuceno na vicero konzultaci 2mesice nechodit do prace, krome meho operatera, ten pri kontrolach po 14dnech se dotazal, zda jiz chodim do prace, i kdyz vedel jak namahavou praci mam. Dost me to udivilo, ale mela jsem nahromadenou dovolenou, takze jsem 2mesice byla doma, nebot tohle se mi uz nikdy nemusi postestit, abych ji tolik mela a navic do konce roku jsem si ji musela vybrat, takze rozhodnutit, zda jit do augmentace, bylo jasne :). Urcite bych doporucovala byt doma , co nejdele to pujde, neni to mala castka, co do toho clovek nainvestuje a podstoupi nekdo bolesti, omezeni a hlavne zdravi. Tak proc riskovat komplikace. Takova reoperace by vse stejne protahla. Vemte si , ze cviceni doporucuji az za 3mesice a moje prace je opravdu posilovna s aerobikem dohromady, navic i psychicke vypeti, takze zvazte, podle toho, jakou praci vykonavate...
    Jinak preji krasne vanocni svatky:)

  • Anonymní
    Mery
    25. 12. 2017

    Ahoj. Mám stejné problémy a také jsem z Olomouckého kraje.Poradí někdo,ke komu jít na zvětšení.Kdo má někde dobré zkušenosti a také by mne zajímalo,za jak dlouho se dá normálně pracovat,když mám celkem dost fyzicky namáhavou práci na ruce.Děkuji za reakce

  • Anonymní
    alcane510165
    2. 11. 2017

    Ahoj,
    já jsem 8 týdnů po augmentaci, výška 180cm/váha 60kg, předtím jsem nosila to stejné - áčka push up, prsa téměř žádná. Nechtěla jsem nic vyzývavého, chtěla jsem jen větší prsa. Pan doktor mi hned na první konzultaci dal 360ml, trochu jsem se toho lekla, říkala jsem mu, že se mi to zdá moc, ale ujistil mne, že k mé výšce to nebude nijak drastické. Takže jsem do toho šla a jsem ráda, jsem spokojená, prsa mám krásné a velikost naprosto optimální /nyní 75 C/. Já bych si určitě nechala poradit od pana doktora, pokud větší velikost schvaluje, tak bych do toho šla:-)

  • Anonymní
    LucieAnna
    1. 11. 2017

    Mám kolem 70 cm, podprsenku nosím 75 obvod :) a nevšiml si skoro nikdo, protože mám prsa skoro stejná jako před operací, Jen už to nejsou vycpavky :) jak říkám, klidně bych brala větší, i o číslo :)

  • Anonymní
    Matina
    1. 11. 2017

    Dekuji moc za reakci. Muzu se zeptat kolik merite pod prsama? Nevsimali si lidi vetsich prsou, fakt? To taky nechci...

  • Anonymní
    LucieAnna
    1. 11. 2017

    Máme stejnou váhu i výšku i velikost prsou :) já jsem byla na zvětšení se 320 ml a sla bych ještě do větších, změna poznat není (také jsem nosila hodně pushup) a velká prsa to dle mého nejsou :)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama