Mega implantáty - jaký lékař dělá velká prsa?

Vy a Zvětšení prsou (Augmentace)

1. Step 1
  2. Step 2
  3. Step 3
  4. Step 4
  5. Step 5
  6. Step 6
  7. Step 7

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jaké implantáty byste chtěla mít?

Kdy by měla operace proběhnout?

Zajímáte se o možnost financování zákroku?

Zajímáte se o pojištění pooperačních nákladů?

Mega implantáty - jaký lékař dělá velká prsa?

MALA  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Hezký den,
mám za sebou již 2. augmentaci pod sval od dvou různých lékařů. V obou případech došlo po probuzení po zákroku ke zklamání. Ani jeden z lékařů nedodržel dohodu o velikosti implantátu a zvolil nejnižší velikost, která byla ve smlouvě.
Původní velikost košíčku B.
- V prvním případě se jednalo o tvar kapky, doplnění cca 270ml.
- V druhém o kulatý implantát 350ml.
Nicméně jsme celou dobu komunikovali o velikosti minimálně dvojnásobné.

Operaci podstupuji ale pro výrazné zvětšení prsou a do třetice hledám lékaře, který má dostatek zkušeností a referencí, aby dosáhl mého přání.
Posílám aktuální fotografii, kde je zřejmé, že místo je 😊

Kde najdu takového lékaře? Specializuje se někdo v ČR/SR na velké implantáty?
Janculinka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 48 odpovědí
  • 22 Likes
Ta to mě mrzí že ti tvé přání nesplnil :-( Mě operoval doktor Pavel Horyna předtím jsem měla B a teď mám 400cc podle moje přání splnil a dělá i velká prsa i fitnesskam operoval a jsem max.spokojená 😉 Musela byste dát max.400cc pokud chcete větší prsa 🤗 A ještě doktor Vřeský dělá velká prsa 🙂 Juknete na můj profil 😊
MALA  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Jsi zlaticko. Moc dekuji
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 511 odpovědí
  • 146 Likes
Dobrý den,

velikots 350 je v současniosti spíše průměrná . Nepíšete jak dlouho je od posledního zákroku. Podle snímku jste poměrně štíhlá s relativně malým množstvím tkáně a prostoru na hrudníku pro opravdu vělké implantáty např. 450-500. To je úpravděpodobně důvod , proč byly zvoleny menší implantáty, aby rána nebyla pod tahem a implantát se bezpečně umístil. Pokud odstup od psolední operace není velký tak bych minimálně chvili počkal až se tkáně trochu anexpandují a pak uvažoval o možném dalším zvětšení. Vše je ale vhodné probrat při vyšetření a konzultaci.

S pozdravem

Kulhánek
intuicia  |  návštěvník  |  Splitsko-Dalmatinska
  • 108 odpovědí
  • 78 Likes
uz tato velkost a tvar implantatu na vas posobi velmi neprirodzene, nechcete svoje rozhodnutie radsej prehodnotit?
Flinga  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
  • 5 Likes
Veliká prsa dělá pan doktor Vřeský v Ostravě, myslím, že by Ti vyšel maximálně vstříc, nemá problém ani s extrémně velkými implantáty okolo litru.
ADYTON s.r.o.  |  Premium member  |  Čestlice
  • 43 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

je docela smutné, že ani na druhé operaci lékař nedosáhl vytouženého výsledku augmtnace. Chápeme vaše rozčarování. Lékař skutečně implantuje vždy jen objem, který je možný u dané klientky použít. Někdy proste šířka vašeho hrudníku a stávající tkáně nedovolí více.
Jak už zde zmiňuje dáma výše, doporučili bychom navštívit MUDr. Vřeského v Ostravě. Ten většině svých klientek přání plného dekoltu splní perfektně.
Můžete se u nás zastavit i na 3D animaci, kdy si Vás poměříme, zjistíme max. objem, který je u vás možno použít a nasymulujeme vaše tělo s maximálím objemem. Info a možnosti objednání najdete na webu www.motivaimplantaty.cz. 3D animace je bezplatná.
Krásný den,
Motiva
Michaela  |  Moderátor
  • 1130 odpovědí
Jak tak čtu, myslím, že skutečně velkéimplantáty jsou ochotni dát MUDr. Vřeský a Polák....ale s větším implantátem rostou rizika, neměli operatéři oprávněný důvod zvolit menší velikost? Ne každý hrudník, kvalita tkáně je vhodná pro super velký dekolt.

Takhle jak jsi se nafotila, vypadáš krásně a troufám si říct, že si to bude myslet většina...držím palce, ať uděláš správné rozhodnutí bez komplikací.
Element5  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 19 odpovědí
  • 5 Likes
Souhlasím, MUDr.Vřeský umí asi jako jediný udělat i s úplně plochého hrudníku krásná velká prsa bez mezery mezi nimi a vypadající přirozeně. Je sice v Ostravě, ale vyplatí se za nim dojet.
Beruska
Beruska  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den, doporučuji pana doktora Polaka ! :) https://plastika-morava.cz/
Beruska
Beruska  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Vřele doporučuji pana doktora Poláka :) https://plastika-morava.cz/

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí