Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mega implantáty - jaký lékař dělá velká prsa?

Anonymní
MALA
Praha · Vytvořeno: 9. 3. 2019 · Poslední odpověď 13. 5. 2019

Hezký den, mám za sebou již 2. augmentaci pod sval od dvou různých lékařů. V obou případech došlo po probuzení po zákroku ke zklamání. Ani jeden z lékařů nedodržel dohodu o velikosti implantátu a zvolil nejnižší velikost, která byla ve smlouvě. Původní velikost košíčku B. - V prvním případě se jednalo o tvar kapky, doplnění cca 270ml. - V druhém o kulatý implantát 350ml. Nicméně jsme celou dobu komunikovali o velikosti minimálně dvojnásobné.

Operaci podstupuji ale pro výrazné zvětšení prsou a do třetice hledám lékaře, který má dostatek zkušeností a referencí, aby dosáhl mého přání. Posílám aktuální fotografii, kde je zřejmé, že místo je ?

Kde najdu takového lékaře? Specializuje se někdo v ČR/SR na velké implantáty?

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Beruska804564
    13. 5. 2019

    Vřele doporučuji pana doktora Poláka :) *****************

  • Anonymní
    Beruska804564
    13. 5. 2019

    Dobry den, doporučuji pana doktora Polaka ! :) ********************

  • Anonymní
    Element5
    19. 3. 2019

    Souhlasím, MUDr.Vřeský umí asi jako jediný udělat i s úplně plochého hrudníku krásná velká prsa bez mezery mezi nimi a vypadající přirozeně. Je sice v Ostravě, ale vyplatí se za nim dojet.

  • Anonymní

    mich6149667

    19. 3. 2019

    Ahoj, dobré je využít možnosti vyfiltrovat si recenze a diskuze s velkými prsy - tam se dozvíš nejvíc - kdo se nebojí velkých implantátů i jak vypadají díky fotkám předpo: zde diskuze https://www.estheticon.cz/diskuze/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika?tag=velka-prsa a zde recenze https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika?tag=velka-prsa ...ale s větším implantátem rostou rizika, neměli operatéři oprávněný důvod zvolit menší velikost? Ne každý hrudník, kvalita tkáně je vhodná pro super velký dekolt.

    Takhle jak jsi se nafotila, vypadáš krásně a troufám si říct, že si to bude myslet většina...držím palce, ať uděláš správné rozhodnutí bez komplikací.

  • Anonymní
    Motiva
    18. 3. 2019

    Dobrý den,

    je docela smutné, že ani na druhé operaci lékař nedosáhl vytouženého výsledku augmtnace. Chápeme vaše rozčarování. Lékař skutečně implantuje vždy jen objem, který je možný u dané klientky použít. Někdy proste šířka vašeho hrudníku a stávající tkáně nedovolí více.
    Jak už zde zmiňuje dáma výše, doporučili bychom navštívit MUDr. Vřeského v Ostravě. Ten většině svých klientek přání plného dekoltu splní perfektně.
    Můžete se u nás zastavit i na 3D animaci, kdy si Vás poměříme, zjistíme max. objem, který je u vás možno použít a nasymulujeme vaše tělo s maximálím objemem. Info a možnosti objednání najdete na webu ************* 3D animace je bezplatná.
    Krásný den,
    Motiva

  • Anonymní
    Flinga
    17. 3. 2019

    Veliká prsa dělá pan doktor Vřeský v Ostravě, myslím, že by Ti vyšel maximálně vstříc, nemá problém ani s extrémně velkými implantáty okolo litru.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    12. 3. 2019
    Nejlepší komentář

    uz tato velkost a tvar implantatu na vas posobi velmi neprirodzene, nechcete svoje rozhodnutie radsej prehodnotit?

  • MUDr. Josef Kulhánek MBA

    · 11. 3. 2019

    Dobrý den,

    velikots 350 je v současniosti spíše průměrná . Nepíšete jak dlouho je od posledního zákroku. Podle snímku jste poměrně štíhlá s relativně malým množstvím tkáně a prostoru na hrudníku pro opravdu vělké implantáty např. 450-500. To je úpravděpodobně důvod , proč byly zvoleny menší implantáty, aby rána nebyla pod tahem a implantát se bezpečně umístil. Pokud odstup od psolední operace není velký tak bych minimálně chvili počkal až se tkáně trochu anexpandují a pak uvažoval o možném dalším zvětšení. Vše je ale vhodné probrat při vyšetření a konzultaci.

    S pozdravem

    Kulhánek

  • Anonymní
    MALA
    9. 3. 2019

    Jsi zlaticko. Moc dekuji

  • Anonymní
    Janculinka
    9. 3. 2019

    Ta to mě mrzí že ti tvé přání nesplnil :-( Mě operoval doktor Pavel Horyna předtím jsem měla B a teď mám 400cc podle moje přání splnil a dělá i velká prsa i fitnesskam operoval a jsem max.spokojená ? Musela byste dát max.400cc pokud chcete větší prsa ? A ještě doktor Vřeský dělá velká prsa ? Juknete na můj profil ?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama