Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modelace nebo augmentace?

Anonymní
Dajdy
· Vytvořeno: 3. 4. 2017 · Poslední odpověď 8. 5. 2017

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak postupovat dál? Je mi 37 let, jsem po dvou porodech krátce za sebou a kojení. Což se značně podepsalo na tvaru mých prsou a dvorců. Prsa jsou povyslá, prázdná, asimetrická. Kojit jsem přestala začátkém prosince 2016. Navštívila jsem dvě kliniky na konzultaci. Pokaždé jsem, ale slyšela něco jiné. Poprvé mi plastický chirurg řekl, že argumentace je možná jíž od května tohoto roku a není žádný problém. Po druhé od jiného plastického chirurga jsem slyšela, že nejdřív mohu podstoupit operaci prsou až za 6 měsíců a doporučuje dvě operace. První modelace a až následně augmentace. Taktéž modelaci doporučil vzhledem k mému fyzicky náročnému zaměstnání a sportování. Pokud silikonové implantáty tak spíš odlehčené. Oba tyto lékaře předchází dobrá pověst a hodnocení. Osobně se přikláním k názoru druhého lékaře, ale nechci podstupovat dvě operace. A taktéž nechci pouze modelaci, pokud už operaci tak augmentaci. Děkuji za odpověď.

17 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    anonymous460852
    8. 5. 2017

    Kulaté Mentor 375ml pod sval s modelací dvorců

  • Anonymní
    jika
    8. 5. 2017

    máte kulatý či anatomický?Pod sval nebo pod žlázu?A velikost?Děkuji za odpověď

  • Anonymní
    Dajdy
    12. 4. 2017

    Děkuji! Taky si budu držet palce ať to dobře dopadne a neskončím jako některé nešťastné dámy tady. ?

  • Anonymní
    anonymous460852
    12. 4. 2017

    Děkuji ?ano jsem moooc spokojená...bála jsem se že budu mít modelaci celou tedy jizva podkova ale nakonec stačila jen dvorců.Ale mám dvě kamarádky které mají podkovu a jizva je opravdu nepatrná.Tak moooooc držím palce ať jste pak také spokojená

  • Anonymní
    Dajdy
    12. 4. 2017

    Moc hezká práce! Pan doktor je šikovný. Děkuji za odpověď.

  • Anonymní
    anonymous460852
    12. 4. 2017

    A před

  • Anonymní
    anonymous460852
    12. 4. 2017
    Nejlepší komentář

    Ano RRC Clinic Hluboká nad Vltavu...prim. MUDr.Mařik. Dnes to jsou 4týdny po

  • Anonymní
    Dajdy
    12. 4. 2017

    A můžu se zeptat na kliniku a MUDr. ? Děkuji

  • Anonymní
    Dajdy
    12. 4. 2017

    MUDr. Miloš Knižko moc děkuji za odpověď.

  • Anonymní
    anonymous460852
    12. 4. 2017

    Také mám augmentaci +modelaci dvorců a jsem velice spokojená.Měla jsem též prsa povadlá

  • MUDr. Miloš Križko

    · 12. 4. 2017

    Modelace s augmentaci v jednom sezeni...6 mesicu po skonceni kojeni.

  • Anonymní
    Dajdy
    5. 4. 2017

     Přikládám tedy foto, prosím o názor. Děkuji

  • Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic

    · 4. 4. 2017

    Dobrý den, vše záleží na osobní konzultaci a zkušenostech plastického chirurga a názorová odlišnost bývá. Někdy je třeba změnit operační techniku během operace....podle situace.
    S pozdravem Dr.Horyna Pavel

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 4. 4. 2017

    Dobry den, bez fotografii těžko posoudit, jaký zákrok potřebujete.Ja osobně doporučuji počkat půl roku po kojení, pokud je v pořádku sono nebo mamografie prsu .Pochopitelne modelační a augmentaci v jedné dobe( je zbytečné 2 operace) dr vraspirova

  • MUDr. Miloš Križko

    · 4. 4. 2017

    Dobry den, skoda, ze ste neprilozili foto. Samozrejme sa da aj urobit modelace + augmentace v jednom sedeni. Zavisi to od tvaru,objemu a asymetrie stavajicich prsou. Vo vacsine pripadov postupujem takto.
    S pozdravom Križko.

  • Anonymní
    Dajdy
    3. 4. 2017

    Dobrý den, pane MUDr. Tomášek,
    děkuji za odpověď. Určitě se tedy objednám k další konsultaci.

  • MUDr. David Tomášek

    · 3. 4. 2017

    Občas se stane, že je názorová rozlišnost operačního postupu. Ale takto na dálku Vám nikdo dobře neporadí. Já sám preferuji, když chcete prsa vyplnit, tak nejdříve augmentaci rozumnou velikostí. Tak ze 60 % se mi podaří uspokojit i ženy s opravdu prázdnými prsy. Když to nevyjde a vznikne dvojitá bublina, která se konservativně nesrovná, tak až v druhé době udělat plastiku. To až minimálně po roce.
    Řešení doby od posledního kojení je individuální. Mě záleží na tom, by při výkonu z bradavky ani nekáplo. Je to zdroj infekce

    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama