Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Naděje na pevná prsa po augmentaci

Anonymní
Hanka254456
Praha · Vytvořeno: 3. 12. 2014 · Poslední odpověď 18. 12. 2014

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda si nestavím vzdušné zámky svou představou. Jsem více jak 5 let po kojení a má prsa jsou úplně zničená. Chtěla bych se zeptat zda je vůbec reálné s mými prsy aby byla krásně pevná a kulatá zhruba jako na přiložené fotografii.

14 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Hanka254456
    18. 12. 2014

    Bolesti se nebojím, ale zklamání nic víc asi si tím procházela každá, než je poprvé viděla.....

  • Anonymní
    Hanka254456
    18. 12. 2014

    Zdravím Sisi budu moc ráda když mi napíšete soukromou zprávu, čím více odpovědí na mé otázky tím líp.

  • Anonymní
    irena_novakova252695
    17. 12. 2014

    Každá operace bolí,ale opravdu bych to tady nerozváděla do podrobností.
    Každá žena má jinak vysoký práh bolesti a u každého je to jiné.

  • Anonymní
    sisiko
    17. 12. 2014

    Dobrý den.
    Kamarádka mých dcer měla kdysi anatomický tvar implantátů a po zjištění, že jsou závadné, je musela dát odstranit. Rozhodla se tentokrát pro kulaté a je nadšená. Rozhodně mi doporučovala implantáty kulaté a větší. Když jsem toto oznámila svému lékaři, tak s tím zásadně nesouhlasil a doporučil mi spíše implantáty anatomického tvaru a menší /200 ml/, aby vše působilo přirozeně. Též jsem argumentovala krásným výstřihem, ale pan doktor mě přesvědčil o opaku...
    Výsledek je opravdu přirozený, není patrné, že bych měla implantáty i na dotek jsou prsa příjemná a měkká. Manžel je nadšený.
    Pokud budete mít Hanko zájem, mohu Vám někdy příště popsat i pooperační průběh, který nějak nekorespondoval s tím, co se všude píše. Byla jsem ráda, že jsem si na operaci nechala celou dovolenou, protože mi dlouho nebylo dobře. Je proto potřeba počítat i s delším časem pro rekonvalescenci! Za 14 dnů bych do zam. rozhodně nemohla jít!
    Moc Vás zdravím! Sisi

  • Anonymní
    Hanka254456
    16. 12. 2014
    Nejlepší komentář

    Děkuju Ireno

  • Anonymní
    irena_novakova252695
    16. 12. 2014

    Dobry den

    Kulaté

  • Anonymní
    Hanka254456
    16. 12. 2014

    mohu se optat zda vam byly po odkojeni doporuceny kulate ci anatom. chci mit plny dekolt a bojim se ze toho s timto tvarem prsou nedosahnu....

  • Anonymní
    irena_novakova252695
    14. 12. 2014

    Mohu opravdu plastiku doporučit.Měla jsem stejný problém a jsem maximalne spokojená a prsa jsou nádherné

  • Anonymní
    Hanka254456
    11. 12. 2014

    Všem velice děkuji za odpovědi.

  • Anonymní
    sisiko
    10. 12. 2014

    Milá Hanko,
    měla jsem ještě menší prsa než Vy a celý život jsem to moc neřešila, protože manžel byl vždy velmi spokojený a nebyly ty možnosti, které jsou dnes. Nyní mi je 56 let, mému manželovi je 71 let a najednou měl problémy s erekcí. Moc ho to trápilo a tak mě napadlo, že bych mu mohla pomoci.
    Zašla jsem si proto za plastickým chirurgem, poradila jsem se s ním a už jen ta představa nás oba naplňovala štěstím a velikým očekáváním. Manželova erekce se dokonce zlepšila již před operací. V červenci jsem absolvovala augmentaci /pan doktor mi doporučil implantáty kapkovitého tvaru a jen 200ml/. Mohlo to být o trošičku více, ale protože jsem drobná a štíhlá, prsa jsou tak přiměřená k mé postavě a jak pan doktor napsal - jsou ušlechtilého tvaru!
    Manžel je nadšený, dokonce i můj gynekolog byl nadšený a já si dnes říkám, že jsem to měla udělat už dávno ! Mám v intimních chvilkách více sebevědomí, nemám starost s plochým hrudníkem u šatů a manžel má vyřešený problém! Všichni jsou tedy spokojení!
    Jen bych možná doporučila nedělat augmentaci v letních měsících, protože je teplo a v elastickém, zdravotním prádle, které jsem musela dlouho nosit mi nebylo vůbec dobře!
    Držím pěsti, aby i u Vás vše dobře dopadlo!

  • MUDr. Petr Hýža Ph.D.

    · 7. 12. 2014

    Dobrý den,
    k zodpovědnému zhodnocení je nutné podstoupit osobní konzultaci. Jen podle fotek se mi jeví, že Vaše prsy jsou volnější a dvorce jsou větší a níže než na přiloženém snímku požadovaného výsledku po augmentaci, což by mohlo znamenat, že máte i poddajnější žlázu. Vaše prsa mohou být po augmentaci velmi hezká. Úplně stejná asi nebudou. Pacientka na přiloženém snímku měla pravděpodobně pevnější a možná i menší prsy, evidentně má kulaté implantáty. Umístění implantátů bych určitě doporučil dual-plane nebo pod žlázu. Pokud Vám nevadí větší prsa (C-D), s největší pravděpodobností nebude ani nutná modelace. Ve Vašem případě bych také zvážil anatomické implantáty, které by lépe pozvedly dvorec nahoru, ale s těmi by prsy měly jiný tvar než na přiloženém snímku. Dekolt by byl plošší. Cest k pěkným prsům bude ve Vašem případě několik, proto je vhodnější osobní konzultace.
    Přeji hezký den, dr. Hýža

  • prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM

    · 7. 12. 2014

    Dobrý den.Prsa nemáte tak hrozná jak to vidíte vy ale pokud chcete řešit pevnost prsou obraťte se na plastického chirurga a objednejte se ke konzultaci. Zdraví Mudr Šulcová

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 3. 12. 2014

    Dobry vecer.Nemyslim si,ze prsa jsou Tak spatna a s pouzitim dobre zvoleneho prsni ho implantatu lze dosahnout Vami pozadovany efekt. Zdravi ️dr vraspirova B

  • MUDr. David Tomášek

    · 3. 12. 2014

    Upřímně řečeno ve srovnání s naší populací matek, které k nám přicházejí se stejným problémem, jako máte Vy,  to ve Vašem případě tak dramatické není. Prsa jsou prostě prázdnější, je to po odkojení v zásadě normální. Jde o to se s tím jen sžít, nebo to řešut u nás.... Nutné je však osobní vyšetření plastickým chirurgem, protože je nutné zjistit kvalitu jak kůže tak žlazového tělesa a pak je možné zodpovědně situaci řešit. To co ukazujete na třetí fotce je možné jen s použitím implantátu, avšak otázka je jak pevná je Vaše žláza a co s ní... Rozhodně bych takováto prsa neřešil primárně plastikou, protože jizvy (kolem dvorce, dolů a pod prs) jsou po plastice neodstranitelné a na plastiku je vždy času dost.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je umístěno v ************************
    Na konsultaci (500,-.)
    Zdraví Dr. Tomášek,


    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama