Názor na velikost implantátů

Pavla888  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Váš názor na velikost implantátů ?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na váš názor ohledně velikosti implantátů , tak aby to bylo pěkné a v létě jsem mohla nosit plavky a šel vidět pěkný plný dekolt. Určitě bude potřeba i modelace , mám pokleslá prsa. Výška 158 cm, váha 46kg , obvod pod prsy 69cm . Moc děkuji všem za názory .
Veletele  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Laiilo,bez konzultace s plastickým chirurgem ti nikdo neporadí...Já ti muzu poradit jen,aby jsi sla na více konzultaci a rozhodla se podle sebe...Hodně štěstí
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1544 odpovědí
  • 393 Likes
Bez osobniho vysetreni opravdu nelze seriosne poradit.zdravi dr vraspirova
Klinika Laser Esthetic  |  Premium member  |  Praha
  • 920 odpovědí
  • 111 Likes
Dobrý den, rád Vám sdělím svůj názor, ale konzultace a Vaše osobní návštěva je nezbytnosti !!!!
Hezký den.
MUDr. Pavel Hlava
www.laseresthetic.cz
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 830 odpovědí
  • 152 Likes
zkuste si prosím do měkkého prádla dát syntetické sáčky naplněné různým objemem vody a pak si přes to vezměte přiléhavé triko, různé objemy vyměňujte, abyste věděla, co se vám líbí, tím si objektivizujete požadovaný objem, k plnému výstřihu jsou určeny především kulaté implantáty s vyšším profilem, přeji hezký den prof dušková
MUDr. Svatopluk Svoboda  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Kolín
  • 775 odpovědí
  • 33 Likes
Vážená paní ,
je mi líto, ale neumím vám dobře odpovědět bez vašeho vyšetření.
Máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci, rád se vám budu věnovat.
Na konzultaci do ordinace v Praze 1, Václavské nám. 30 se můžete objednat na tel.  606 ... Zobrazit číslo 606 284 909  Telefon , na konzultaci do 1. kolínského sanatoria na tel.  321 ... Zobrazit číslo 321 727 674  Telefon nebo  724 ... Zobrazit číslo 724 107 104  Telefon .
Konzultace v Praze mám vždy ve středu, 15-18 hod, v Kolíně každé pondělí dopoledne.
Zdraví
Dr Svoboda
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5256 odpovědí
  • 1211 Likes
To se musí vidět.Odhad velikosti si troufám po více než dvacetilété praxi říci až po vyšetření. Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga (nebojte se zeptat zda a jak dlouho je atestovaný v oboru)se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon .
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí