Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Neschopenka od plastického chirurga

Anonymní
senderka2
Praha · Vytvořeno: 7. 12. 2017 · Poslední odpověď 10. 12. 2017

Omluvenka do práce případně neschopenka..Může ji vystavit i plastický chirurg (v případě zákroku) ? nebo ji vystavuje obvodní lékař (a co v případě,že nechci obvodního lékaře o těchto zákrocích vůbec informovat) děkuji

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    janca86458
    10. 12. 2017
    Nejlepší komentář

    Je to kosmetická operace na co se neschopenka nevztahuje, bud tedy opravdu takto choit do práce nebo si vzít dovolenou jiná možnost není....

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    10. 12. 2017

    Zdravim, neschopenka nelze, jedine ze byste sla marodit treba se zadama...vetsina si bere dovolenou

  • Anonymní
    Adrianka464797
    10. 12. 2017

    Neschopenku ti opravdu nevystaví ,budeš muset za obvodákem. Já si na augmentaci prsou brala 14 dní dovolenou. Adri

  • Anonymní
    senderka2
    9. 12. 2017

    Dobrý večer,já to napsala asi špatně,myslela jsem potvrzení ,že jsem byla na u lékaře...Ikdyž si dost dobře nedovedu představit jak třeba s oteklým nosem nebo tváří jde pacient do práce:))

  • MUDr. David Tomášek

    · 8. 12. 2017

    Kolega Paděra má pravdu.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 8. 12. 2017

    Dobrý den, pokud je důvodem kosmetická operace, nelze vystavit pracovní neschopnost, neboť tato nepodléhá sociálnímu pojištění. Dr. Paděra

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama