Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesouměrnost prsou

Anonymní
Free498785
Praha · Vytvořeno: 30. 5. 2017 · Poslední odpověď 15. 11. 2019

Dobrý den, ráda bych znala váš názor na nesouměrnost prsou po augumentaci. Mám vloženy implantát 350ml do obou...prvně jsem byla s doktorem domluveni na 330ml ale prý se mi tam vylezlo víc.... prsa jsem měla nesouměrná již před zákrokem, tak jako mnoha žen, doktor mi řekl ze malá nesouměrnost nevadi tudíž jsem čekala ze to nepůjde až tak vidět, jelikož předtim to nebylo moc znatelné...teď nechápu proč do jednoho nedal tech 330 a do druhého 350....teď mam 3 týdny po operaci a výsledek vypadá takto Ps:silikon je vložen po žlázu

11 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Bublina123
    15. 11. 2019

    Dobry den, mohu se zeptat, zda li se to nějak srovnalo?

  • Anonymní
    Adrianka464797
    26. 4. 2018

    Prsa mate Jani krásná!

  • Anonymní
    eli284899
    25. 4. 2018

    Dobrý den,
    všechny máme nesouměrná prsa. Ostatně tak jako oči, uši, obličej...nejsme ze soustruhu, ale z přírody.
    Vložením implantátu se nesouměrnost ještě více zvýrazní. Ve Vašem případě bych byla naprosto spokojená a v klidu!
    Příliš se pozorovat a nervovat se tím, není na místě.

  • Anonymní

    mich6149667

    20. 4. 2018

    Jani, krásná prsa, asymetrii také nevidím - vidím povedaná prsa a co skvělé, že vůbec nevidím jizvy. A ikdyby tam lehká asymetrie byla, tak minimální a je zcela přirozená (normální prsa jsou téměž vždy asymetrická, a ani chirurgický zákrok augmentace nezaručuje 100% symetrii). Je fajn si vzpomenout, jak prsa vypadala před operací? Byla 100% symetrická, byla jste s nimi spokojená? Nahá jsou nádherná, a co teprve v krásném prádle - jste kočka neřešte to:)

  • Anonymní
    jana498589
    18. 4. 2018

    Jsem skoro rok od operace a nesoumernost jde vidět víc-do toho je implantát ve větším prsu možná spatne usazený? Dle tvaru který není úplně zakulaceny

  • Anonymní
    SuziCarolineeeKA
    2. 6. 2017

    ???? Vždyt jsou krásná :-) nesouměrnost nevidím.. jedno rameno je níže a proto to tak vypada.. a i kdyby každá máme lehce nesouměrná prsa :) Výsledek je náhodou moc poveden !

  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    2. 6. 2017

    Mate krasna prsa, nic neni videt :-)

  • MUDr. Janka Točíková

    · 31. 5. 2017

    Máte výš jedno rameno a to vypadá asymetricky,vyčkejte .

  • MUDr. David Tomášek

    · 30. 5. 2017

    Vždy při zvětšení nesymetrických prsů stejnými implantáty vypíchne asymetrii. Není to však jednoduché srovnat asymetrii nestejnou velikostí implantátu. Buď budou prsa nesymetrická, nebo nestejně tvarovaná a větší prs je téměř vždy hůře vypadající. Dále jste i krátce po výkonu na to abyste situaci hodnotila. Kromě toho asymetrie není tak výrazná a já výsledek považuji za pěkný.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • MUDr. Radek Lhotský

    · 30. 5. 2017

    Dobrý den, dle mého názoru výsledek hodnotím jako velmi dobrý a asymetrie je skutečně minimální, velikost si ještě hodně sedne, 3 týdny je skutečně krátká doba na jakékoliv hodnocení čehokoliv. Dr Lhotský

  • Anonymní
    koprivka
    30. 5. 2017
    Nejlepší komentář

    Jste jeste moc brzo po zakroku a mate stale otok,ktery postupem casu opadne.Rozdil mezi 330 a 350ml neni skoro zadny a musim rict,ze mate prsa nadherna a kdyby jste na nejakou asymetrii neupozornila,myslim,ze nikdo by to ani v nejmensim nepoznal.A prsa mate udelana nadherne,budte na ne pysna.Ja mam po augmentaci 11 mesicu,tez jsme byli dohodnuti na rozmeru 275-325ml a mam ve finale 335.Verila jsem doktorovi,vi co delaji a prsa si stale jeste sedaji,i kdyz je to skoro rok a tez jsem mela trochu asymetrii a stale ji trochu mam.Ale prsa nikdy nemohou byt absolutne stejne.Na vasem miste bych byla na ne byla pysna.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama