Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nespokojnosť s prsy po roku

Anonymní
Zuzik246675
Liberec · Vytvořeno: 17. 9. 2015 · Poslední odpověď 17. 2. 2019

Dobrý deň Prosila by som velmi pekne všetkých o názor na moje prsa.V novembri 2014 som podstúpila v Jablonci nad nisou zvačšenie pŕs,bol mi vložený implantát 300ml nagor pod žlazu na obe prsa.Prvé dva mesiace boli prsia pekné,plné,ale postupom času sa mi zdá,že sú hodne povisnuté z veľkou asymetriou.Pred operáciou som mala ľavé prso viac povolené a teraz je to naopak.Može mi niekto vysvetliť jak je to možné?Chcem sa spýtať,či mám nejaký nárok na reklamáciu?Na operačnom sále som pána doktora prosila nech mi dá implantáty pod sval a vačšie a on mi povedal,že pod žlazou budú v mojom prípade vypadať lepšie a že viac ako 300ml mi dať nemože,pretože to objednáva a vačšie nemá.Výsledok ma hrozne trápi,chcela som pekné plné trojky a mám vyrysované ovadnuté dvojky.Dala som zato posledné peniaze a na nové dalších 50tis.fakt nemám.Jaký postup by ste navrhovali?Alebo sa Vám zdá,že výsledok je ok,len sa moc pozorujem?Myslíte,že sa mám isť p.dr.ukázať a nejak sa s nim dohonúť?Som naštvaná a neviem čo mám robiť,čakala som lepší výsledok:(( Ďakujem velmi pekne za Váš názor

Zuzana

14 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Kachnicka765554
    17. 2. 2019

    Dobrý den,chtěla bych obnovit trošku váš příspěvek mám taky problém po modelaci s augmentaci a chtěla bych znát názor odbornika před operaci sem mněla asymetrii prave prso bylo věčší podle měření lekaře o 1cm a řek že ztoho prsa ubere víc kuže,ale po operaci mám prso pořad stejne velké a povislejší kde se stala prosím chyba a na takovy problem mě lékař neupozorníl a viděla jsem aj horši prsa ktere delal a byli po operaci byli krásné stejne přidam foto

  • Anonymní
    Zuzik246675
    22. 9. 2015

    Až sa budem cítiť lepšie,tak sa mu pojdem určite ukázať čo nato povie a jak sa k tomu postaví:)
    Pekný večer

  • Anonymní
    Zuzik246675
    22. 9. 2015

    Tak to ma moc mrzí:(
    Človek zato,aby mu stúplo sebavedomie zaplatí neskutočne velké peniaze a teší sa na výsledok a keď sa po nezdarenom zákroku musí na seba deno-denne pozerať do zrkadla,tak to je fakt hrozné
    Pekný večer
    Zuzana

  • Anonymní
    Zuzik246675
    22. 9. 2015

    Ďakujem velmi pekne za Váš názor a čas:-)
    Je možné sa nejak ohradiť nato,že nemá atestáciu?Jak som už písala,nemám v úmysle niekomu škodiť a úprimne ma mrzí,že to asi budem musieť nejak riešiť,len absolutne netuším či s pánom dr.bude nejaká rozumná reč
    Nato aby som začala od začiatku nemám už financie:(
    Hlavne by som si implantát nechala dať pod sval a použila ten ktorý mám taraz,len neviem či by mi tých 300ml stačilo,keď je to už vložené pod žlazu.
    Inak mi bolo povedané,že prsa si relativne začnem cítiť skoro hneď keď su dané pod žlazu,ale je to už skoro rok a prsa mám stále necitlivé:(
    Pekný večer
    Zuzana

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    20. 9. 2015

    Zkuste se nejdříve s lékařem domluvit a ukažte mu Váš současný stav a třeba se k tomu postaví čelem až uvidí výsledek. Soucítím s Vámi, protože chápu jak Vám je a jak se cítíte. Sama mám podobnou zkušenost, ale bohužel já mám nepovedený zákrok v obličeji.

  • Anonymní
    nadeje259784
    19. 9. 2015

    Ne tak to není Zuzko, profesionální a zkušení chirurg by Vám měl velikost i tvar doporučit na konzultaci, která je nezbytná před každým zákrokem ( já byla před operací na dvou), a ještě těsně před operací jsme se na malých detailech domlouvali na pokoji...!!!
    To, jakým způsobem s Vámi ten pán jednal je opravdu strašné a být na Vašem místě, nenechala bych to jen tak...!!!
    Za prvé bych ho žalovala, za zanedbání péče a špatný přístup a pak bych se mu také postarala o "pořádnou reklamu"..., aby už nemohl nikomu uškodit....!!!!
    Přeji hodně štěstí a síly---;-)

  • Prim. MUDr. Alena Schmoranzová

    · 18. 9. 2015

    Milá paní Zuzano , bohužel , lékař, který vás operoval nebyl atestovaný plastický chirurg.
    Musíte tedy začít od začátku a to na pracovišti plastického chirurga s atestací .
    Těch zkušených není málo , jistě je možné si vybrat. Revise by ale měla být s dostatečným odstupem od poslední operace .
    Jinak pokud jste nechtěla nikam daleko cestovat , naše pracoviště je od Jablonce vzdálené 30 minut a můžete si vybrat z minimálně pěti zkušených plastiků .
    Přeji příště šťastnější ruku.
    prim MUDr Alena Schmoranzová

  • Anonymní
    Zuzik246675
    18. 9. 2015

    Prosím o dalšie názory a typy jak sa s takouto situáciou vysporiadať.Poprípade čo by ste mi doporučili vy podla fotiek PRED.Ďakujem

  • Anonymní
    Zuzik246675
    18. 9. 2015

    Ďakujem velmi pekne za úprimnosť
    Som rada,že Vám to dopadlo dobre.Možete mi poslat foto do sukromnej správy?Máte to pod svalom a jaku velkosť?
    Domnievam sa,že pán doktor je bez atestácie,ano nepochopím jak som tam mohla ísť,bohužial už to nemožem vrátiť spať.
    V breznu som bola na operácii bed.páteře a pred 3 mesiacmi mi začali nejaké zdravotné problémy stále sa mi motá hlava a pridali sa panické ataky.Nemám odvahu vobec niekam ísť,takže viem že by som teraz dalšiu operáciu nezvládla po psych.stránke:((
    Netušila som,že budem musieť raz riešiť nespokojnosť po operácii:((

  • Anonymní
    Zuzik246675
    18. 9. 2015

    Dobrý deň
    Ďakujem za vašu úprimnosť,vážim si keď sa so mnou jedná narovinu.Sama som velmi úprimný človek:)
    Bohužial,tak jak som popisovala,tak čakala som od toho trošku viac.Najhoršie je,že nemožem nič robiť.Sama som si zvolila podla ceny a lokality:(
    Tak som sa radovala zo svojich pŕs len chvílu...
    Po pravde,som bola tak zaskočená keď mi na sále povedal,že nemá možnosť mi dať vačší objem,že som pod vplyvom nejakého oblbováku nebola schopná reagovať(pritom diskusie som si čítala a viem,že je normálne,že sa operatér rozhoduje až priamo na sále akú zvolí velkosť...

  • Anonymní
    Zuzik246675
    18. 9. 2015

    Ďakujem Vám pán doktor za Váš čas o ochotu odpovedať na dotazy:-)
    Bohužial,žiadnu zmluvu som asi nepodpisovala:( dala som na radu kámošky,ktorej sestranica u pána dr.bola a bola velmi spokojná.Ja som ju síce nevidela,ale tak dúfala som že predsa sa tam nemá čo skaziť.Keď boli prsa opuchnuté,tak sa mi fakt páčili a manžel bol úplne nadšený a náš intim.vztah bol jak na začiatku.Strašne mi stúplo sebavedomie,ale postupom času jak prsa odpuchli a zmakli,tak som sa stále pozerala do zrkadla a videla som čím dalej tým viac asymetrii a to jak je implantát tažký a tahá mi prsa dolu:(
    Bola som aj na inej klinike na konzultáciu a tam mi bolo doporučené 300ml galaté pod sval.Ale rozhodla som sa bohužial tak jak som sa rozhodla.Viem,že niekedy sa može stať,že výsledný efekt je trochu iný než bolo povodne v pláne,ale tiež si myslím,že by sa to malo dať nejako riešiť.Nerada sa dohadujem a už vobec nie s doktorom,mam k takým luďom úctu,ale obávam sa,že si nedokážem obhájiť tu svoju pravdu a on ma nejakým argumentom odbije a ja zo sklopenou hlavou opustím jeho ordinácie.Vybrala som si Jablonec,aby som ušetrila dalšie náklady za dopravu a iné poplatky.Vyšlo by sa to o 20tis.viac keby som sa nechala operovať niekde inde.Teraz toho lutujem a stále rozmýšlam či by to dopadlo inak alebo rovnako:(( Viem,že s fotky sa nedá úplne určiť typ a velkosť implantátov,ale možete mi prosím povedať čo by ste mi doporučil vy?Ďakujem velmi pekne
    Zuzana

  • Anonymní
    navstevnik228374
    18. 9. 2015

    Dobrý den Zuzko, velmi mě mrzí, že musíte řešit takový problém. Taky se omlouvám za upřímnost, ale prsa jsem měla hodně podobná těm vašim, s lehkou asymetrií, taky jsem štíhlá....taky mám nagor, ale anatomické implantáty a prsa se panu dr. Remeši povedli na jedničku!! Tím chci říct, že pokud je plastický chirurg dobrý, tak by si neměl dovolit říct, že větší velikost nemá a hlavně by měl vědět, že se mu pacientka může po čase vrátit nespokojená, protože se prsa s implantátem pod žlázu budou prověšovat. A na to nemusím být doktor..
    Šla bych za ním nejprve po dobrém se snahou najít nějaké řešení a pokud by na to neslyšel, tak bych mu oznámila, že fotografie s jeho výslednou prací rozpošlu po všech internetových stránkách s plastickými operacemi....a domnívám se, že si nebude chtít nechat pošpinit jméno...tím by přišel o všechno!
    Napište mi prosím, jestli jste za ním šla a jak to dopadlo. Budu na Vás moc myslet, aby to dobře dopadlo!!!!
    PS: zapomněla jsem napsat to hlavní, že prsa nemáte tak špatná na to, abyste se z toho hroutila a trpěla tím jak vy, tak i vaše rodina....jsou ženy, které je mají opravdu šeredné, ne jako vy....nebo je třeba nemají vůbec....jen jsem chtěla říct, že jsou i doktoři, kteří to prostě zvládnou na poprvé a úžasně.
    Držím palečky!

  • Anonymní
    nadeje259784
    18. 9. 2015
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, předem se velmi omlouvám za upřímnost, ale ten "umělec", co Vám tohle udělal by měl nejspíš vrátit diplom a hlavně peníze, které jste mu za to dala...!!!!
    Jestliže Vy si platíte takto drahý a náročný zákrok, nemůže si lékař dovolit říci, že něco nemá a že se musíte spokojit s tím, co je na momentálně na skladě (tohle Vám mohou říci v Ikei nebo ve Scontu), ale rozhodně ne na plastické chirurgii...!!!!
    Já na Vašem místě bych okamžitě požadovala vrácení peněz za neprofesionální a špatně provedenou práci a nikdy více bych už nepřekročila práh jeho ordinace ...!!!

  • MUDr. David Tomášek

    · 17. 9. 2015

    Především se obraťte na operatera s žádostí o řešení Vaší situace. Mám však obavy, že se žádnou reklamací neobstojíte, pokud nemáte své požadavky smluvně podchycené (poloha pod sval, velikost implantátu a pod.), pak je řešení na úrovni, respektive benevolenci operatera. Je mi líto, že Vám musím podat tuto smutnou informaci. Mnoho děvčat ve vidině úspěšného výsledku zapomíná na podstatné věci a to jsou smluvní podmínky. Na druhou stranu je nutné vědět, že pokud jste měla asymetrické implantáty a máte je v posici nad svalem, tak se časem prověsí asymetricky a je na zkušenosti a odbornosti operatera (je-li atestovaný plastický chirurg) tuto situaci znát a předem řešit, nebo se v druhé době tomu postavit čelem.

    Nebo si situaci zobjektivizujte na jiném pracovišti. Určitě se obraťte s takovýmto
    problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této
    problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.Přeji hodně štěstí v řešení Vaší situace.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ***********

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama