Prsa na splátky

Prsa na splátky

ArianaB  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, chci se zeptat zda je možné si nechat udělat prsa na splátky ? Po 2 letech kojení mám opravdu ošklivá prsa , která se už sama nenapraví a bohužel mě to jako mladou maminku trápí . předem děkuji za odpovědi
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5136 odpovědí
  • 1140 Likes
Jsou pracoviště, která suplují bankovní domy a tím si přitahují klientelu. Naše pracoviště tuto myšlenku moc nepodporuje a tak to neděláme. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Veletele  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Ariano,když si zadas na netu zvětšení prsou na splátky určitě najdeš....Není to úplně nejlevnější záležitost a kliniky takhle táhnou klientky ...hlavně dobre vybrat 😉
Související recenze a zkušenosti
  Spokojený/á
Byla jsem 25.4.2017 na augmentaci u MUDr Ivo Menšíka. Anatomické implantaty Mentor, pod sval velikost 205 ml. S celým personálem jsem byla nad míru spokojená. Zákrok proběhl bez jakékoli komplikace... Více 
3 týdny po zvětšení prsou perfektní
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Jsem týdny po operaci prsou u doktora Hyzi. Všechno jsem nechala na něm, věřila jsem mu. Moje přání splnil perfektně. Vybral po me implantáty Motiva, 275 ml. Moc děkuji za péči na klinice Více 

Související videa

Doktor ve Vašem okolí