Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prsa po zvětšení bez žlábku a mezery

Anonymní
Luuuca
Praha · Vytvořeno: 17. 4. 2019 · Poslední odpověď 30. 4. 2019

Dobrý den,

v listopadu 2018 jsem podstoupila zvětšení prsou... kulatý mentor, vysoký profil 450ml. Výsledek byl už od počátku jiný než jsem si představovala, mezi prsama jsem nikdy neměla ,,žlábek", ale vyvýšenou kůži. Asi po dvou měsících mě však začaly prsa poklesat a bradavky naopak stoupat. Po konzultaci s operatérem jsem na konci února podsoupila reoperaci, kde lékař posunul implantát výše a podšil. Když jsem se ptala jestli by nebylo lepší dát místo stejného implantát odlehčený, tak řikal, že se to už nestane a bude to OK. Nyní, dva měsíce po reoperaci je situace stejná jako před revizí, jen s tím rozdílem, že jizvy jsou dvojnásobné oproti původním. Napadá někoho prosím jak situaci vyřešit? jsem nešťastná a zoufalá, chtěla jsem plný dekolt a místo toho dvě operace a výsledek k pláči :-(

18 komentářů

Reklama
  • Dobrý den,
    osobní konzultaci rozhodně doporučuji, můžete se objednat na tel. čísle ************ nebo e-mailem *************. Na základě nezávazné konzultace stanovíme pro Vás nejlepší možný postup abyste již byla s výsledkem maximálně spokojená.

    S pozdravem
    Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
    *************

  • Anonymní

    mich6149667

    30. 4. 2019

    Ahoj, možná by pro tebe bylo fajn vidět výsledek přímo na sobě - najít správnou velikost a profil pro každý hrudník, podkoží apod, je umění...vizualizační program, který ti ukáže 3D foto jak to bude vypadat by možná, vzhledem k tomu, že jsi byla i na revizi...moho pomoc

    Chválí si motivaimagine - tady jsme k tomu našla i článek jak 3D simulace výsledku po aumgentaci vypadá a co od toho čekat....držím palce.

  • Anonymní
    Luuuca
    29. 4. 2019

    Případně, je možné se s Vámi domluvit na návštěvě u Vás na klinice, kdy byste mě poradil co a jak dal případně delat? Každopádně s výsledkem nejsem spokojena a smířit se s tímto nechci... hlavně se bojim aby se něco nezanedbalo a případná výměna za jiný typ implantátů byla ještě vůbec možná... deluju... lucie

  • Anonymní
    Luuuca
    29. 4. 2019

    Děkuji za odpoved... no a není tedy chybou operatera, když jsem se ho před revizi ptala jestli není potřeba zvolit jiné, ze jiné nezvolil? :( konkrétně jsem se ho ptala na b-lite a případně na implantáty užší... našla jsem si tabulku velikosti a pokud by zvolil třeba jiný profil, tak je implantát užší a vešel by se? Nebo je moje uvaha špatná? Dekuju za odpovědi....

  • Dobrý den,
    souhlasím s kolegy, je to z důvodu výběru velkých implantátů.

    S pozdravem
    Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
    ***************

  • Anonymní
    Motiva
    23. 4. 2019

    Dobrý den, Luco,

    operatér zvolil pro vás nevhodný implantát. Je příliš široký na váš úzký hrudník, proto jsou prsa příliš u sebe a celkově to nevypadá dobře. Proto také zbytěčně velký objem.
    Zkuste vyhledat někoho opravdu zkušeného a zajít si třeba i na více konzultací. Uvidíte co vám lékaři poradí. Pokud byste šla na druhou reoperaci a používal se menší implantát bude pravděpodobně nutná i modelace.
    Jak vybírat vhodnou velikost implantátu se můžete dočíst v tomto článku:
    ********************************

    Držíme palce!!
    Tým Motiva

  • Anonymní
    Alice28
    19. 4. 2019

    Takže držím palce,a určitě po reop.budete spokojená....

  • Anonymní
    Alice28
    19. 4. 2019

    Takle byli... asymetrické,velký pokles..atd atd....

  • Anonymní
    Alice28
    19. 4. 2019

    Tady je foto po 6 měsíců...

  • Anonymní
    Alice28
    19. 4. 2019

    Jo a mam kulatý..ale mezera tam je,a to bylo první věc který my vysvětlil když jsme vybrali vel..

  • Anonymní
    Alice28
    19. 4. 2019

    Já mám velký hrudník,a mám 425 ml, vysoký profil,metodou dual plane s modelace přes dvorce.. příští měsíc budu mit 1 rok po op..velmi spokojená,Mentor je dobrá volba...snad nejlepší na trhu...ale záleží jaký vel, na postavu atd...to je jasné že když je tam vel který nepatří výsledek je špatný..ale neznamená ze Mentor je špatný...je třeba vybrat rozumný vel implantáty...Doktor by měl vědět a upozornit vás za následky... případně vysvětlit všechno..Taky jsem nechala 50 procent na doktora k rozhodnutí až na sále....

  • Anonymní
    Alice28
    19. 4. 2019

    Nevím jestli máte to pod sval,nebo pod žlázou nebo částečně...dual plane....co se týče bradavky..podle mne jsou symetrické,a nevidím nějaký pokles... záleží jak to bude s anatomicky implantáty...jestli bude třeba modelace..ale to si nemyslím...

  • Anonymní
    Alice28
    19. 4. 2019

    Mentor do 350 ml,max střední profil, anatomicky...muj názor...Operace vidím to tak po 6 měsíců aspoň...na způsob operace záleží na doktor.. každopádně mělo by se upravit uložení.. trošku výš...a co se týče jizvičky nebudou dělat problémy ... držím palce??

  • Anonymní
    Luuuca
    19. 4. 2019

    A co se týká velikosti, tak jsem řekla, že chci plny hezky dekolt... po zkoušení v tílku mě operatér řekl, že 450je max co by doporučil, šle že uvidí na sále. Mám to i ve zprávě- kulaté, vysoký profil do max 450 s tím že podle toho co a jak se vejde na operačním sále :(

  • Anonymní
    Luuuca
    19. 4. 2019

    Děkuji za názor... tak nějak jsem si to myslela a operatéra se na to před revizi i ptala, jestli nezvolit jiné implantáty, (velikost, značku) byla jsem ochotná si je zaplatit podruhé :( každopádně dopadlo to jak dopadlo :( za jak dlouho je možné podstoupit výměnu? A bude výsledek lepší s použitím jiných implantátů? Nejvic mě štve, že jsem šla na revizi a výsledek je úplně stejný jako před ni... jen mám mnohem větší jizvy :( lucie

  • Anonymní
    Alice28
    18. 4. 2019

    Myslím si ze chyba je v tom,že jste vybrala vysoký profil...proto ty prsa jako by jsou spojené...není tam mezera. .co se týče velikostí u vás asi max 350 ml..a spis anatomicky implantát...

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 18. 4. 2019

    Dobrý den, kolegyně Dušková má pravdu. Implantáty jsou nejen velké, ale samozřejmě i těžké a tedy velkou vahou poklesly a jsou příliš nízko. Řešením je posun implantátů směrem nahoru a zpevnění podprsní rýhy, jistě by bylo při této velikosti implantátů lépe použít odlehčené implantáty B-Lite. dr.Paděra

  • Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.

    · 18. 4. 2019
    Nejlepší komentář

    volila jste absurdně velké implantáty pro váš úzký a drobný hrudník, přeji hezký den prof dušková

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama