Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rok po augmentaci občasná bolest prsou

Anonymní
Lucia719474
Hluboká nad Vltavou · Vytvořeno: 18. 12. 2019 · Poslední odpověď 1. 1. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jsem rok po augmentaci prsu a stále jse mi stává že mě v prsech občas píchá nebo tlačí, pravé prso víc ale jsem pravák tak možná z práce a není to pořád na stejném místě jak kdy někdy ze spoda prsa ale nejčastěji to pravé prso. nahoře v pravo u podpaží někdy i víš což už ani není prso ale spíš u podpaží. Na sono jsem byla a vše v pořádku. Není to žádná bolest ale každý den mě někde píchne nebo mě tlačí. Tak jsem chci zeptat zda je to normální?? Moc vám děkuji za odpovědi a zkušenosti

3 komentáře

Reklama
  • MUDr. David Tomášek

    · 1. 1. 2020

    Někdy se stane, že pobolívání zvětšených prsů bývá. Choďte hlavně pravidelně na UZ prsů, tak po roce a bude-li tam vše v pořádku, pak je to dobré. Narovnání zad je dobré doporučení. Váha prslů je jiná a tak by to od zad mohlo být také...
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Lucia719474
    22. 12. 2019
    Nejlepší komentář

    Moc děkuji za odpověď ? zkusím to třeba to mám vážně od zad

  • Anonymní
    drak
    22. 12. 2019

    Ahoj, jsem 3 roky po a měla sem/mám něco podobného, bolest hlavně v podpaží. Všechna vyšetření ok, už sem myslela že to mám psychický, ale zmínila jsem se na rehabilitaci a fyzioterapeutka mi párkrát prohmatala záda a hned poznala, že to mám od nich (sáhla na jedno místo na zádech a bolest v prsu byla zpět) - tělo si prostě zvyká na novou zátěž...tak zkus tuhle možnost, třeba to bude ono ;-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama