Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozjíždění implantátů do stran u různých značek

Anonymní
Allima
Brno · Vytvořeno: 1. 7. 2020 · Poslední odpověď 14. 8. 2020

Dobrý den, jak je to s rozjížděním implantátů různých značek při lehu či pololehu? Jsou implantáty, které drží víceméně na místě? Mě se takto rozjíždí motivy ergonom, sjedou do podpaží na hrudníku mi pak vystoupí kostí a mám tam rampu pro letadla. Stačí si treba jen opřít ruce dozadu. Jak je to u jiných značek?

11 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    VeroEstheticon
    14. 8. 2020

    Ahoj Allimo!

    Také bych řekla, že mírné rozjíždění do stran bývá normální i u přírodních prsou, tak mi dává smysl, že se to do nějaké míry může dít i u implantátů.
    Řekla bych ale, že je důležité, jestli drží tvar s tím, jak plyne čas. Proto bych asi volila Mentor, který zaručuje stabilitu implantátu po řadu let. Zatím mám prsa svoje, ale přemýšlím... Kdyby ses chtěla dozvědět více o těchto implantátech, tady ti nechám odkaz pro info: https://www.estheticon.cz/video/proc-je-pevnejsi-gel-v-anatomickych-implantatech-zadouci

  • Anonymní
    Allima
    15. 7. 2020

    Přiznám se, že mi je teď jeden pan doktor nabídnul, resp. mluvil o nich. Mrknu na stránky. Děkuji

  • Anonymní
    sieg6144917
    15. 7. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den a už jste slyšela o polyuretanovém povrchu implantátů Polytech? Mají speciální vlastnost, že díky "semišovému povrch" do nich okolní tkáň vroste a implantáty drží krásně na místě. Díky tomu odolávají rychlému poklesu a minimalizují riziko vzniku kapsulární kontraktury.

    Hezký den
    Váš Polytech

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    11. 7. 2020

    Mám to samé . Motivy ergonomy pod žlázou a jak lehnu mám taky přistávací plochu pro letadla ?

  • Anonymní
    Allima
    11. 7. 2020

    Když to tedy není rozjížděním implantátů, je to tedy jejich umístěním, způsobem jaká byla vytvořena kapsa a jejich uložení? Nebo materiálem implantátů? Proč mi píšou ženy, že jim implantáty drží a tohle nedělají, a že i vleže pořád drží na svém místě nebo je posun tam minimální, že takový velký přechod tam nemají? děkuji za názor

  • Anonymní
    Allima
    11. 7. 2020

    Tak to teda nevím, čím jiným by to jinak bylo. Prsa se mi s implantáty roztíkají a sjíždějí do stran. Myslím,že vidět je to hodně.

  • Anonymní
    Mosta
    10. 7. 2020

    Ahoj, já mám Motiva a mám prsa hezky u sebe. To nebude značkou implantátů.

  • MUDr. David Tomášek

    · 8. 7. 2020

    Prsa se Vám nerozjíždí, implantáty jsou na správném místě pokud jsou dvorce ve středu implantátu, což u Vás jsou. Dal-li by\ se implantát více dovnitř, pak dvorce budou "šilhat" zevně a to je ještě více nepřirozené.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Allima
    2. 7. 2020

    Zkonzultováno, i přirozená prsa se rozjíždějí, takže v pořádku. Měl paní s mentory a taky se jí tak rozjížděli. Já vám nevím, nějak mě to neuspokojilo. Je to rok a půl po prvním zvětšení. Podprsenka to stáhne., bez ní nic moc.

  • Dobrý den,
    doporučuji zkonzultovat osobně se svým operatérem. Značka implantátu na to vliv nemá.

    S pozdravem
    MUDr. Issam Al Awa

  • MUDr. Patrik Paulis

    · 2. 7. 2020

    Dobry den Alimo,
    Vysledek operaci s pouzitim ruznych znacek implantatu bude pri stejne operacni technice operatera de facto stejny..
    Jsou jiste “kvalitni” znacky - jako u aut, ale to vetsinou u implantatu neprizna zadna firma, ze oni jsou “ta lidova “ znacka...
    je vsak potreba si i o tomto aspektu chirurgickeho vykonu primluvit se svym chirurgem v ramci konzultace..
    Nicmene vse se da “opravit”...
    S pozdravem
    PP

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama