Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Solárium měsíc po augmentaci

Anonymní
luci6153232
Ostrava · Vytvořeno: 2. 6. 2016 · Poslední odpověď 7. 6. 2016

Dobrý den. Jsem měsíc po augmentaci můžu na solárium nebo musím ještě počkat?

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    pets8369864
    7. 6. 2016

    Děkuji za odpověď, stačí mít předpokládám silikonové náplasti,...?

  • Anonymní
    Mia52
    7. 6. 2016

    Na slunce i do solarka muzete ale musite si zalepit a chranit jizvy. Jizvy se hoji a pokud si je opalite v dobe hojeni tak zpigmentuji a ztmavnou a to natrvalo!

  • Anonymní
    pets8369864
    5. 6. 2016

    Dobrý den, mohu se zeptat - jsem měsíc po operaci, tzn. že ani v plavkách nesmím na slunce? Děkuji za odpověď.

  • MUDr. David Tomášek

    · 3. 6. 2016

    Já osobně solárko, či intenzivní Slunce nedoporučuji dříve než po 2 až třech měsících.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ********************

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    tmro351516
    3. 6. 2016
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,

    já osobně jsem začala navštěvovat solárium 6 týdnů po operaci. Již jsem neměla otok, jizva je kolem dvorce a můj lékař tvrdil, že mi nic nehrozí. Záleží, zda jste světlý nebo tmavý typ. Já jsem tmavý a možná se mi udělal malý pigment na levé jizvě. Obecně se ale doporučuje chránit jizvy před slunečním zářením ještě tak rok od operace, kdy jizvy tzv. neustále pracují, a pokud je máte třeba mírně narůžovělé, tak bych solárium moc neriskovala a ještě vyčkala ...

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama