Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tvar prsou ve výstřihu po augmentaci

Anonymní
Nickname1234
Praha · Vytvořeno: 2. 8. 2016 · Poslední odpověď 18. 12. 2017

Dobry den, jsem po augmentaci nekolik mesicu a jsem s vysledkem spokojena, jelikoz mi lekar rekl, ze vse je v poradku. Spise se ptam ze zvedavosti, proc se mi nerysuje nahore ten hezky oblouk vetsich prsou viz foto. Nekdy mam pocit , ze i kdyz utahnu podprsenku a snazim se tak prsa mam tvarove dost dolu. Proc nektere zeny maji tedy kulaty tvar jiz na zacatku vystrihu?

Mam vysoky profil, 400 ml. Je to mojim telem nebo i polozenim implantatu? Da se to zmenit?

Dekuju Vam za odpoved.

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Amy111
    18. 12. 2017

    Dobrý den, můžu se zeptat na výšku a váhu? Mám před opkou a mám mít taky 400 ml, tak jen pro představu, jestli budou taky tak hezké, jako máte vy ?

  • Anonymní
    beautyholic
    17. 12. 2017

    Já měla výstřih jako na první fotce prvních pár měsíců po OP teď už jsem na tom díky bohu jako vy.

  • Anonymní
    Chalsea
    16. 11. 2017

    Máte hezká prsa:) a to bych řekla, že 400 ml je dost:) ale na fotce to vypadá velmi přirozeně a tudíž i velmi sexy ??

  • Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic

    · 3. 8. 2016

    Dobry den, dle mého názoru je u Vás velmi hezky výsledek operace.
    Samozřejmě zaleží i na anatomických podmínkách - tvar hrudníku, prsou- typu implantátu , velikosti, profilu, uložení implantátu a tak dále.
    S pozdravem Dr.Horyna Pavel

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    3. 8. 2016

    aha, len ma to napadlo, skusenost s tym nemam...ani s kosticami a mierne vystuzenu nemozete nosit? s pozdravom, I.

  • Anonymní
    Nickname1234
    3. 8. 2016

    Ty nosit spravne nema. Pokud vim na silikony se nosi nevystuzene. Ale i tak to spise prida do
    boku (objem) a ne nahoru , kdyz jsem pushup zkusila a pak je to zbytecne silne :) v tehlech podprenskach se uz necitim.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    3. 8. 2016

    dobry den, skuste si dat push up podprsenku. s pozdravom, I.

  • Anonymní
    Nickname1234
    2. 8. 2016

    Dekuji Vam, spravne jste odhadl fotografie. Tak to jsem nevedela. Kazdopadne moc dekuji za vysvetleni. Hezky den

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 2. 8. 2016
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, předpokládám, že Vaše prsa jsou na fotografii vpravo a tedy mohu říci, že jsou sice velká, ale naprosto přirozeného tvaru. Vyklenutí v horní části prsů jsko na vedlejší fotografii lze docílit vložením příliš velkých implantátů do prsou menší velikosti a tak se nadbytečný objem tlačí nahoru. Myslím, že pokud by jste viděla tato prsa bez oděvu, jistě by se Vám nelíbila. Dr. Paděra

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama