Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Uměle nehty a řasy při augmentaci

Anonymní
Janiska564154
· Vytvořeno: 22. 11. 2017 · Poslední odpověď 30. 11. 2017

Dobrý den, mám dotaz musí se uměle nehty a rasy před augmentaci dat pryc nebo ne. Děkuji předem za odpověď.

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    alcane510165
    30. 11. 2017

    Hezký den,
    já byla na augmentaci s umělými nehty - nebyl s tím žádný problém. Ale asi opravdu záleží, jak kde jsou benevolentní.

  • MUDr. David Tomášek

    · 29. 11. 2017
    Nejlepší komentář

    Umělé nehty jakž takž anestesiologové unesou, ale řasy povolí, protože se musí dát do očí mast a řasy samy vypadají. Tedy tady je to bez záruky.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Luczinka
    22. 11. 2017

    To uteče...ale taky jsem byla šíleně natěšená a neutíkalo mi to :-)) ale pak v ten den to šlo teda velmi rychle všechno :-) tak já tam jednu fotku zkusím dát pod můj příběh ale z profilu zatím ne :-) ty moje prsa před no vím že nebyly nejhorší...spíš v nich chyběl obsah. Když jsem předloni přibrala byly plnější jenže jsem pak zase zhubla a první šly prsa..klasika...a na výstřih to taky nebylo a teďka se na to šíleně teším :-)))

  • Anonymní
    Janiska564154
    22. 11. 2017

    Tak to moc rada slyším :) tak kdyby se ti chtělo přidat zase nějaké foto budeme radi. Ale musím říct ze i prsa před byla super :) ja uz by jsem to také chtěla mít za sebou ????

  • Anonymní
    Luczinka
    22. 11. 2017

    NO ja uz jsem v pohode a nevydrzim lezet tak porad neco delam :-) ale musim davat pozor no jakmile trosku vic zabere sval tak to zaboli ale aspon me ta bolest zkroti.. Ted jsem si je prohlizela :-))) mam zas foto. No z profilu to neni zatim vubec hezky to zatim nechci zverejnovat. Ale zepredu paradicka :-)) z profilu to tam nahore dela osklivej oblouk je to asi otok, pry to je normalni ze se nemam bat. Joo a trosku me v noci chytaj zada a opravdu mi zacina vadit ten pas, ale jak kdy no. To uz je to posledni na cely operaci :-))

  • Anonymní
    Janiska564154
    22. 11. 2017

    Dekujii tak ja jim tam ještě zavolám :)) jsem se ted zase udělala krasnou a vůbec mi to nedošlo ??? a co ty? Vše ok? Zvladas to v pohodě ? Fotecky i když jsou rychle vypadají moc dobre :)

  • Anonymní
    Luczinka
    22. 11. 2017

    Rasy nemusis taky jsem mela a mam a nehty gelovky jsem musela dat pryc. Asi to je jak kde ale povolili mi jen pruhledny gel. Je to kvuli kontrole modrani prstu pri operaci. :-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama