Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Váš názor kam vložit implantáty

Anonymní
mysuge
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 8. 9. 2015 · Poslední odpověď 20. 9. 2015

Dobry den. Nasly by se tady nejake slecny ktere maji zkusenosti jak s ugmentaci prsou pod svalem, tak pod zlazou? Mam jit 7.10. na ergonomicke 375ml zn. Motiva a mam moznost volby. Bud pod zlazu nebo pod sval a vubec nevim. chtela bych, je-li moznost videt jak moc velky rozdil mezi nimi je v realu. Jestli by bylo mozne poslat foto pred i po nebo jen po kdo ma tak nejak podobne poprsi jako ja.moc dekuji za reakce. Uz nevim kde jinde hledat. Na internetu jsem k porovnani nic bohuzel nenasla :-( dekuji

15 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Oxytocin
    20. 9. 2015

    Ahoja...také se přikláním k tomu, co už tu zaznělo - nikam :-)). Máte krásná prsa, ale dokážu pochopit, že se vám zdají malá :-). Sama jsem po augmentaci a byla jsem úplně plochá, jen dvě lentilky pod kobercem, jak říkával můj táta....budiž mu země lehká....ale s fotem vám asi nepomůžu, mám totiž vloženo jen 330ml anatom Mentor a to pod sval.... At už se rozhodnete jakkoli, přeji at vše dopadne na výbornou

  • Anonymní
    mysuge
    15. 9. 2015

    Nasla by se tu jeste nejaka slecna, ktera ma 375 ml pod zlazu? dekuji M.

  • Anonymní
    mysuge
    15. 9. 2015

    dekuji za nazor, ale pro mne zbytecny fakt nebude :)

  • Anonymní
    Leni244848
    14. 9. 2015

    Dobrý den, myslím že tento typ bych na augumentaci nedoporučila - hezká prsa, zbytečný zákrok!

  • Anonymní
    mysuge
    13. 9. 2015

    jeste nejaky nazor by se tu nasel?? Dekuji :)

  • Anonymní
    mysuge
    11. 9. 2015

    dobry vecer lluuccaa. Nevim jestli uz jste fotku posilala. obcas mi blbne mail :( dekuji

  • Anonymní
    mysuge
    10. 9. 2015

    *********** dekuji moc :)

  • Anonymní
    lluuccaa
    10. 9. 2015

    Jistě, zcela chápu Vaše rozhodnutí. Ale pochválit jsem Vás musela. Sama jsem majitelkou silikonových prsou :) Jsem také po dvou dětech a nezbylo mi nic :( Mám anatom Natrelle pod svalem 375ml. Operoval mě pan doktor Doležal. Jsem rok po operaci a jsem max. spokojená :) Jak s doktorem, tak s výsledkem .... Pokud chcete foto, tak mi napište Vaši emailovou adresu, kam mám fotky zaslat :)

  • Anonymní
    mysuge
    10. 9. 2015

    dekuji Vam vsem za reakce :).. V prvni rade: Vase odpovedi jsem OPRAVDU NECEKALA. Hlavne ty kteri pisi ze mam krasna prsa-DEKUJI, Ale fotky hodne zkresluji. Mozna jsou krasna,ale pro mne mala :) jako holka jsem dost sportovala a misto aby mi narostla prsa, tak mi narostla jen ramena. Jsem po dvouch detech a prsa jsem si vzdy prala mit.A bohuzel ani po detech mi tam moc nezustalo Myslim si ze moji nenalezenou sebejistotu uz mi asi nikdo nerozmluvi. Takze, kdyby se tu prece jenom nasly nejake slecny a byly tak hodne a poslaly mi fota svych novych prsou 375ml pod sval a pod zlazu, tak bych Vam byla moc vdecna. Dekuji Misa

  • Anonymní
    lluuccaa
    9. 9. 2015

    Přesně tak, jak píše pan doktor Šmucler-NIKAM!!! Prsa máte moc pěkná !!!

  • MUDr. Jiří Borský Ph.D.

    · 9. 9. 2015

    Dobrý den, musím nejdříve konstatovat, že Vaše prsa vypadají velmi přirozeně a pěkně. Pokud chcete přesto prsa zvětšit, tak Vám poradí nejlépe atestovaný plastický chirurg, kterého si můžete vybrat dle výsledků jeho práce. Je třeba vzít v potaz jakou práci vykonáváte, jaký sport, atd. Držím palce ať vše dopadne k Vaší spokojenosti. Zdraví JB

  • doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

    9. 9. 2015
    Nejlepší komentář

    Nikam! Sluší Vám to, tak neblbněte...Po takových prsou touží většina žen. pokud Vás někdo nutí do velikých prsou, za pár let se zase budou za cenu jizev zmenšovat...

  • MUDr. David Tomášek

    · 9. 9. 2015

    Asi bude ideální osobně probrat situaci s více lékařema. Doporučuji oběhnout více pracivišť, zobjektivizovat si konkrétně Vaší situaci. Nemyslím, že seženete někoho kdo může porovnat na sobě obě situace. Já osobně preferuji augmentaci takových prsů co jsou na fotce cestou pod sval. Je to však často věc osobního přístupu operatera.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Na konsultaci (500,-.)
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

  • Anonymní
    mysuge
    8. 9. 2015

    Dekuji za Vas nazor pani primarko ;). Me by spise vic jak nez kam to umistit (vim ze to neni v me kompetenci) zajimalo, jaky je rozdil ve vzhledu prsou př. treba po roce po dvou pod zlazou nebo pod svalem, a jaky to ma z odstupem casu vysledny vzhled u obou pripadech? dekuji

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 8. 9. 2015

    Dobry den, doporucit by Vam Mel lekar, ktery bude operaci provadet a ne to nechavat na Vas;)zdravi dr vraspirova

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama