Vložení prsním dvorcem vs "malou jizvou" minimal scare

Vložení prsním dvorcem vs "malou jizvou" minimal scare

Papulka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 8 odpovědí
  • 2 Likes
Zdravím, za měsíc jdu na zvětšení prsou k panu Hýžovi na kliniku Leticia. Jsme domluvení na implantátech Motiva ergonomix, vsazení podprsní rýhou metodou "malé jizvy". Jelikož ale hodně trpím na keloidní jizvy, které bývají dlouhou dobu (tím myslím léta a léta) vystouplé a růžové, uvažuji, že budu chtít vložení prsním dvorcem. JIzva je sice větší, ale je to v přechodu bradavky a kůže a jizva zde by mi vadila zkrátka nejmíň.
Ráda bych se tedy zeptala vás, které máte implantát vložený prsním dvorcem, jak jste na tom s jizvami a pokud byste vložily foto, bylo by super. Nikde jsem kloudné fotky jizev z dvorce neviděla, všechny jsou pouze z dálky. Děkuji moc za rady a názory.
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 835 odpovědí
  • 156 Likes
volím pouze tento přístup, protože jizva sebemenší pod prsem mi připadá stigmatizující, mate pravdu, že přechod dvorec- kůže skutečně jizvu prakticky schová, hezký den prof dušková
Papulka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 8 odpovědí
  • 2 Likes
A četla jsem (už nevím kde) , že lze už i výměnu udělat opět přes dvorce. Je to pravda.? Je mi 37,tak stejně doufám, že vše dopadne dobře a další výměna bude za dlouho, ale kdyby...

Reakce na Papulka

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 835 odpovědí
  • 156 Likes
ano, je to pravda, standartně tak postupuji, pokud nejsou ňadra prověšená a není třeba současně modelace, hezký den prof dušková

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí