Výběr implantátu pro velmi malá prsa

Vy a Zvětšení prsou (Augmentace)

1. Step 1
  2. Step 2
  3. Step 3
  4. Step 4
  5. Step 5
  6. Step 6
  7. Step 7

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jaké implantáty byste chtěla mít?

Kdy by měla operace proběhnout?

Zajímáte se o možnost financování zákroku?

Zajímáte se o pojištění pooperačních nákladů?

Výběr implantátu pro velmi malá prsa

Tarjaaa  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 7 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
včera jsem byla na konzultaci k zákroku zvětšení prsou implantáty v Praze u pana doktora Ondrejky. Můj základ je malé jedničky, nevytahané.
Moje míry jsou: pod prsy 69cm, ze shora k bradavce 16cm, od půli hrudníku ke straně 10,5-11cm. Váha 55kg, výška 168cm. Jelikož chci přirozená prsa, řekla jsem si o anatomické implantáty. Byly mi navržené Mentor CPG 323 - 345ml nebo Nagor 335ml. Moje představa je něco mezi plnými dvojkami a trojkami, bojím se, že tato navrhovaná velikost implantátů bude ve výsledku menší. Chtěla bych více, ale pan doktor říkal, že více dát nemůže. Vím, že jsem limitovaná šířkou hrudníku. Ale nevím zda by se tyto navrhované implantáty nedaly "vyhnat" ještě více profilem. Ten mi pan doktor neřekl, takže nevím, zda je vysoký či nikoliv. Má otázka je pro lékaře, zda je možnost jít ještě do většího objemu a pro pacientky, které měly podobný základ jako já a podobné implantáty a jak prsa ve výsledku vypadají. Poslední foto je moje představa.
Děkuji za odpovědi
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 1873 odpovědí
  • 272 Likes
Dobry den, existuji zkouseci implantaty, se kterymi lze videt vyslednou velikost prsu. Dr. Paděra
MUDr. Patrik Paulis  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha Bratislava
  • 52 odpovědí
  • 14 Likes
Dobry den
Osobne vzdy kazde klientce, jenz absolvuje u mne konzultaci, doporucuju dalsi konzultace.
V esteticke chirurgiii je to pro klienta temer nutnost.
Kazdy mame nejen jine zkusenosti, ale i jiny vkus. A s klientkou se musime pochopit taky v tomto bode.
Ve Vasem pripade, z meho pohledu, ale zapominate na dalsi dulezity faktor- poloha ulozeni implantatu.
Jiste vite, ze implantat muze lezet na, nebo pod svalem a obzvlast ve Vasem pripade to muze byt rozhodujici faktor pro dalsi uvahu - anatom/ okrouhly, velikost, hustota- kohezivita implantatu - a nasledne znacka...
Dle fotografii se domnivam, ze vysledek operace se pri zohledneni vsech uvedenych faktoru / vcetne Vaseho “vkusu” - soude dle prilozene vzorove fotografie / muze blizit Vasi idealni predstave.
Kazdopadne podrobna osobni konzultace by Vas mela presvedcit o vhodnosti te ktere navrzene varianty
S pozdravem
PP
  • 7 odpovědí
  • 4 Likes
Dobry den, moc vam dekuji.
Pan doktor mi nabidnul jeste Polytech bud 350ml nebo 395ml. Potom Mentor 345ml nebo 390ml. A Nagor 335ml nebo 375ml. Dohodli jsme se nakonec, ze uvidi az primo u operace, zda se vejde uvadena vetsi velikost, ci nikoliv.
Ted uz tedy jen premyslim nad znackou. Mentor vynecham a rozhoduji se mezi Polytech a Nagor. Dokazete poradit?
Vsechny uvedene implantaty jsou anatomicke s ulozenim pod sval

Reakce na Tarjaaa

Element5  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 19 odpovědí
  • 5 Likes
Ahoj, ještě se podívej na práci MUDr.Vřeského...je to sice trošku z ruky, ale stojí za to. Umí vykouzlit i z malých prsou velká a dokonce přirozeně vypadající.

Reakce na Tarjaaa

MUDr. Patrik Paulis  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha Bratislava
  • 52 odpovědí
  • 14 Likes
Donr den, priznam se, ze u mne je to tak, ze klientce doporucim, co povazuju za nejlepsi, ne aby si sama vybrala... preci jen mame zkusenosti, ktere klientka nema
S ohledem na skutecnost, ze mezi me klientky patri inrada bikini-fitness reprezentantek, mam spise ve Vasem pripade velky problem s navrzenym tvarem a ulozenim implantatu... nicmene, tohle je skutecne na osobni konzultaci. Jinak implantaty Nagor ani Polytech do prsou nepouzivam..
Hodne stesti
S pozdravem
Pp

Reakce na MUDr. Patrik Paulis

• 7 odpovědí
  • 4 Likes
Takze myslite, ze pro me se vice hodi ulozeni pod zlazu a imlantaty kulate? 😮

Reakce na Tarjaaa

• 52 odpovědí
  • 14 Likes
Dobry den, vite delat konzultaci “on line” na par radcich je nemozne...
Kazdopadne obzvlast u “cvicicich” zen bych navrzeny tvar a ulozeni hodne diskutoval
Dovolim si pripojit foto pred a po moji korekci... je na Vas co je dle Vas hezci...
kazdopadne osobni konzultaci se nebranim
s pozdavem
PP

• 7 odpovědí
  • 4 Likes
Dobry den,
na dalsi konzultaci nemam potrebu chodit, svemu doktorovi verim. Slo mi jen o nazor dalsich doktoru ohledne velikosti a popripade foto pacientek se stejnym zakladem a velikosti implantatu.
Druha prsa jsou samozrejme hezci, ale nechapu srovnani pred a po ohledne vasi predchozi odpovedi vhodnosti ulozeni a tvaru implantatu.
Co se tyce sportu, tak ten kolem me prochazi obloukem. Nesportuji ani necvicim.

Reakce na Tarjaaa

• 52 odpovědí
  • 14 Likes
Dobry den, prva prsa : anatom pod svalem,
Druha okrouhle pod zlazou..
Je to jen hruby nastrel toho, ze vse neni jen o tvaru a objemu...
Hodne stesti
PP

gabi.gabi  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 24 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den, že takhle na drzko skáču do vzniklé diskuze - zajímalo by mě, jestli tomu efektu, který měla slečna před rekonstrukcí, se lze vyvarovat i při uložení implantátu pod sval? A lze uložit implantát pod žlázu i ve chvíli, kdy je žláza téměř nulová? Děkuji!

Reakce na gabi.gabi

• 52 odpovědí
  • 14 Likes
Jak jsem osal vyse, prsa na levo byla resena anatomickym implantatem pod sval... kazdy typ implantatu, rezu i ulozeni ma sve presne indikace a co je vhodne pro jednu klientku, nemusi byt - a casto neni- vhodne pro druhou a treti je zase uplne jina.. jak pisete “ temer nulova zlaza” neni obecne zadnou indikaci ani kontraindikaci k niecemu.. bude jiste rozdil, jestli je i takhle mala zlaza “po kojeni” s mirnym poklesem, nebo je to nalez s pevnou i kdyz malou zlazou.. takze obecne je mozne oboji...
Hezky den
PP
MUDr. Janka Točíková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 494 odpovědí
  • 80 Likes
Větší rozhodně ne.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1233 odpovědí
  • 388 Likes
Dobrý den, myslím si, že byste mohla mít větší velikost prsní implantátu. V případě zájmu kontaktujte recepci  775 ... Zobrazit číslo 775 122 031  Telefon a objednejte se na osobní konzultaci a můžete si implantáty vyzkoušet.
S pozdravem Dr. Vraspírová
Malenka  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
325 ml Mentor vám udělají krásná prsa .

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí