Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vzhled implantátů po kojení

Anonymní
Baby16
Praha · Vytvořeno: 23. 10. 2017 · Poslední odpověď 20. 11. 2017

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat Vás, kdo jste podstoupili augmentaci a následně pak ještě otěhotněli... jsem objednána na operaci začátkem prosince, ale pořad nějak váhám. Hlavně kvůli tomu, ze mi je 23 a v budoucnu určitě budu chtít mít děti, ale ne dřív jak za 5 let. Proto jsem se chtěla zeptat, jak moc se pak Vaše prsa změnila? Je lepší počkat, nebo ty změny pak nejsou tak velké? Na druhou stranu si říkám, kdy jindy se sobě sama líbit, než v tomto věku a na co čekat... děkuji za všechny odpovědi :)

31 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Luczinka
    20. 11. 2017

    Holkyyy uz tam je moje hodnoceni, zde je odkaz: https://www.estheticon.cz/pacienti/luczinka/krasna-prsa-stala-za-velkou-bolest-i190314

  • Anonymní
    Nicolette
    19. 11. 2017

    Ahojky, já postoupila první augmentaci v r.2012 ( bylo mi 23). V r. 2015 jsem otehotněla a v r.2016 kojila . Prsa mi po kojení trochu klesly a začaly vypadat hodně přirozeně (nikdo by neřekl, že to jsou silikony). Letos v září jsem byla na operaci znovu (výměna za větší implantaty). Z důvodu poklesu ale nebyla reoperace nutná, takže kdyby se mě někdo zeptal, zda bych do toho šla před dítětem znovu, odpověděla bych jednoznačně ANO. Kdy jindy si prsa užít než v mladém věku:)

  • Anonymní
    Luczinka
    18. 11. 2017

    to musi schvalit admin a pak se zobrazí. Ja se k tomu textu taky ted nedostanu. Fotky zatim ne :-)

  • Anonymní
    Janiska564154
    18. 11. 2017

    Kdepak jsi psala tu recenzi? Ja bych si to rada přečetla :) a dala jsi i fotecky ? Asi ještě ne co ?

  • Anonymní
    Janiska564154
    18. 11. 2017

    To by asi bylo lepší si myslim :) moc se těšíme ;) je dobre ze uz je ti lépe !!! A výsledek super jooo?!!! Tak to ma byt ????

  • Anonymní
    Luczinka
    18. 11. 2017

    Napsala jsem prubeh operace uz ale pak mi doslo ze to asi nepatri do recenze doktora. bude se to zobratovat u neho ze? psala jsem to pro holky aby videli ze to neni vzdy bezbolestmy prubeh ale samo hodnoceni kliniky jsem napsala taky. Nemam spis zalozit diskuzi kde to zkopiruju a tam doktorovi napsat jen to hodnocení? diky :-)

  • Anonymní
    Luczinka
    18. 11. 2017

    tak jsem napsala hodnoceni akorat jsem se teda rozepsala a popsala vam to tam cele tak snad to neni moc dlouhy :-)) cekam az to schvali admin. Dneska se citim konecne lepe uz i co se energie tyce :-)

  • Anonymní
    Janiska564154
    17. 11. 2017

    Jdu 11.1. Den před narozeninama ??? takže takový dárek ?? měla jsem jít 17.10. Ale máme rodinný podnik a nějak se to vše po.... mama musela na operaci s kolenem onemocněla nam zaměstnankyně takže jsem musela zůstat v praci a ted to je přes Vánoce dost na prd hodně práce tak me to vyšlo až na leden :) uz odpocitavam dny. Těším se až napíšeš vše :) pěkné si odpocin to je nejdůležitější !!!

  • Anonymní
    Luczinka
    17. 11. 2017

    To verim ja se taky nemohla dockat ale nakonec to uteklo :-) a kdy ze mas jit? Ja vam to sem zkusim odpolko hodit. Tedka zkusim spat a nabrat silu :-)

  • Anonymní
    Janiska564154
    17. 11. 2017

    Tak to je super ze jsi nadšena :) mám radost. Za chvíli uz budeš jako rybicka a jen si užívat plného dekoltu :))) mooooc se na fotky těšíme ale až uznáš za vhodne je sem dat, na nic nespechej :) super je ze ti přítel pomáhá a je s tebou. To je důležité. Ja uz by jsem to taky chtěla mít za sebou, závidím ti :) nemůžu se totiž uz dočkat ?☺️

  • Anonymní
    Luczinka
    17. 11. 2017

    Holky ja to vcera nevydrzela a doma jsem se na minutku podivala a pecka :-D ale isem tak strasne slaba porad. vsechno me vycerpava. Vcera jsme se s pritelem malicko prosli venku na vzduchu jen kolem domu a me to znicilo. A taky se mi obcas zamota hlava kdyz chci neco udelat. Kazdopadne bolesti mam minimalni kdyz lezim. Prasek si beru jen rano a na noc. Dnes doberu atb posledni. I zvedat se mi uz jde dobre. Ale stahujici pas a spani jen na zadech je masakr. Ze vcera mam fotku ale jsem na ni jeste pokreslena a s nafouklym brichem no nevím jestli uz tohle zverejnit :-)) zítra mam povolenou prvni sprchu celeho tela ale moc se na to necitim a ani na to sepisovani recenze tak vydrzte :-)))

  • Anonymní
    Janiska564154
    16. 11. 2017

    Tak to je dobre ze uz je ti lépe. Doma pak bude úplně nejlíp :)) těšíme se na dokumentaci :) pěkný večer a zitra konečně domu ;)

  • Anonymní
    Luczinka
    16. 11. 2017
    Nejlepší komentář

    Ja skoro cely den lezim a cpu se :-D nee jsem uz natesena domu a tam se bude starat pritel. Nic delat nebudu nechci to pokazit. Obvzlast kdyz sem to cele hur snasela.. prubeh bych mozna napsala uz zitra ale zatim bez fotek :-)

  • Anonymní

    wild6148000

    16. 11. 2017

    No tak to je hlavní!!! Tak hlavně nezačít divočit, aby prsa zase nezačala bolet :-), pěkně odpočívat, ruce dole a těšit se domů :)

  • Anonymní
    Luczinka
    16. 11. 2017

    Dobraaa zalozim...ale nejdriv v sobotu az si prsa poradne prohlidnu :-) jsou krasny ale ja jsem stale na klinice a dneska me teprve propusti a mam zakaz sundavat podprsenku i pas. Mohu az v tu sobotu. Ale urcite pak popisu cely prubeh i dodam fotky :-) dneska jsem uz bez bolesti :-)

  • Anonymní

    wild6148000

    16. 11. 2017

    Luci, svůj příběh založíš, když tady na tom odkaze klikneš na přidat hodnocení: https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika :-) těšíme se a hodně odpočívej!!!

  • Anonymní
    Janiska564154
    15. 11. 2017

    To me me moc mrzí, ze jsi tak trpěla. Je dobre ze vše říkáš na rovinu. Tak aspoň všichni vidíme ze zo není vždy jen tak bez problému a bez léku. Každá máme práh bolesti úplně jinde a někdo to hold opravdu musí protorpet :/ tak snad uz bude jen dobre a konečně se vyspis. Dobrou noc a zitra určitě uz bude dobre :) držíme pěsti

  • Anonymní
    Luczinka
    15. 11. 2017

    Tak jsem na klinice sice o den dyl ale mam venku dreny a fakt to neboli takze pro ostatni - nebojte se :-) no a jsem uz v podprsence a je mi tisickrat lip. Dneska asi zvladnu i noc bez leku ns bolest zatim se to nerozjelo. Kazdopadne chci pak napsat hodnoceni a pro vas vsechny pravdivy prubeh protoze takovy peklo co jsem mela ia jsem se tu nikde nedocetla a tak at vite ze to muze probihat i takhle a ne ze to neboli. Sakra to boli. Ale sestricka rikala ze jak kdo. Byla jsem pripravena na bolest ale ne az tak velkou. Fakt me zachranily zivot pouze opiaty. Ja jsem bolestma i brecela. Nic si nevymyslim. Rozbalit je muzu az za tri dny takze pridam recenzi a fotky a pak prubezne jeste dodam fotky s casovym odstupem ?

  • Anonymní
    Janiska564154
    15. 11. 2017

    Tak hlavně at je vše v pořádku. Každy to snáší jinak tak je dobre ze to píšeš. Děkujeme. Ja mám navrženy 325ml tak jsem zvědavá na fotecky potom. Hlavně se drz a at jde vše jak ma??? vše uz mas za sebou a ted jen zo dobre před sebou ???

  • Anonymní
    Luczinka
    15. 11. 2017

    Je nejak mi unikl komentar. no ja mam 315ml pod sval.. psala jsem niz ze si me nechali az do zitra.. hur vse zvladam.. prcnich 24h sem mela fakt pekelny bolesti. Ted uz chodim, sama vstanu a tak ale neni to ono a jsem opravdu extremne unavena.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama