Welness po augumentaci - 16 dní

Welness po augumentaci - 16 dní

Nicola  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, jsem 16 dní po augumentaci prsou (vloženo pod sval). Momentálně jsem již "běžně funkční" bez bolesti nebo komplikací. Stehy samovstřebatelné momentálně ještě s náplastí, která by měla jít každopádně sundat během týdne. Je možné navštívit po této době wellness (bazén, sauna) ?
MUDr. Patrik Paulis  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha Bratislava
  • 51 odpovědí
  • 14 Likes
Dobry den Typ implantatu, zpusob ulozeni ani rez, nemaji vliv na to, jestli muzete, nebo nemuzete do wellness Kazdy chirurg ma sva doporuceni stran rekonvalescence a kazda dalsi aktivita muze zacit az po ukonceni te ktere etapy hojeni Ja bych jiste sve klientce 2 tydny po operaci / jakekoliv / navstevu wellness nedoporucil.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4249 odpovědí
  • 1170 Likes
Je to brzy. Měl by to schválit Váš operater. Zdraví Dr. Tomášek
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Vysoké nad Jizerou, Vrchlabí
  • 130 odpovědí
  • 71 Likes
Pletete si plastickou operaci -chirurgický zásah - s návštěvou kosmetiky nebo kadeřníka .
To že jste ,cituji : "plně funkční ", neznamená, že jste zahojená . Biologický čas hojení rány - to je přestavba kolegenů v pevnou jizvu a její vyzrání - trvá 3 měsíce . Předčasné aktivity znamnenají riziko otoku , seromu , reakce na implantát .
V tuto chvíli máte mít na sobě pevný korzet, který tiskne implantát ve správné pozici , eventuálně pevný pás, který nedovolí pohyb implantátu směrem nahoru .
Po 16 ti dnech od operace jsem zatím neslyšela nikde, že by bylo doporučeno chodit do bazénu nebo do sauny .
No potěš pámbů být váš operatér .

dr Alena Schmoranzová

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí