Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou Brno do 70tisíc

Anonymní
Perfetta
Brno · Vytvořeno: 10. 11. 2017 · Poslední odpověď 13. 11. 2017

Dobrý den, uvažuji o augumentaci a chtěla bych se zeptat kterou kliniku v Brně doporučujete? Chtěla bych se vlézt do 70 000 tisíc.

16 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Damouse8it
    13. 11. 2017

    Veru teraz do uvedomujem... Ja som bola na 3 brnenskych a som sklamana. Vysledky liposukcie zakryvam aj pred vlastnym manzelom, na moje faceliftove jazvy za uchom, na krku a skalpe sa mu srdce nedovoli pozerat a do reoperacie blefaroplastiky uz len pocitam dni. Na jednom oku odobrate viac a zosite tak, ze mam cystu a na druhom oku menej, takze mam mensie oko a s previsom. Uz sa len postavit k Matke Bozej. Chcela som este na prsia, ale asi uz dozijem s tym, co mam. Radsej.

  • Anonymní

    wild6148000

    13. 11. 2017

    Jani, napište těm lékařům vlastní hodnocení, ať jsou více vidět a můžou se pro ně pacientky rozhodovat :-) https://www.estheticon.cz/pacienti

  • Anonymní

    wild6148000

    13. 11. 2017

    Ali, tak jim napište recenze :-), ať jsou více vidět..:-). Kor když máte vlastní zkušenost se zvětšením prsou :-) https://www.estheticon.cz/pacienti

  • Anonymní
    Sonia361544
    Doporučený člen
    12. 11. 2017

    Já jedu též MUDr Paciorkovi je výborný chirurg

  • Anonymní
    alcane510165
    12. 11. 2017

    Souhlasím... Asi jsou méně prezentované, ale rozhodně kvalitní. Taky znám spoustu spokojených klientů. V Brně jsou super kliniky a super lékaři.

  • Anonymní
    alcane510165
    12. 11. 2017

    Ano, 3D stál 500,-Kč, mohla jsem si to vyfotit a myslím, že by to šlo i vytisknout. Osobně mám pocit, že konečný výsledek je lepší než jsem to viděla na 3D. Ale alespoň jsem měla představu o velikosti.

  • Anonymní
    Jana253434
    12. 11. 2017

    Proč prosím píšete, že v Brně nejsou dobré recenze na plastické operace lékařů? Vždyť to není pravda !!!!! Mohla bych Vám jich vyjmenovat několik a všechny pacienty byly velice spokojené!

  • Anonymní
    Damouse8it
    12. 11. 2017

    Ten 3D vas nieco stal?? A dali vam vytlacok domov? Da sa povedat, ze ten 3D koresponduje s realnym vysledkom? Dakujem. ?

  • Anonymní
    Damouse8it
    12. 11. 2017

    Dakujeme za info. Na surgal ale nerobia s Mentorom. Preto som tam nesla ja. Medicom je drahy. Pojdem k Dr. Paciorekovi.

  • Anonymní
    alcane510165
    12. 11. 2017

    První dvě fotky jsou původní prsa, třetí foto je dva dny po operaci a poslední je cca před 3 týdny. Jizvy mám již neviditelné, vše proběhlo bez komplikací. Musím říct, že já jsem byla poctivý pacient a dodržovala jsem vše dle pokynů - vyplatí se to.

  • Anonymní
    Perfetta
    12. 11. 2017

    Ahoj, můžu poprosit o foto?

  • Anonymní
    alcane510165
    12. 11. 2017

    Ahoj,
    jsem 9 týdnů po augmentaci v Brně - Surgal clinic. Operoval mne pan doktor Justan a musím říct, že možná tady není dost recenzí, ale odvedl opravdu kvalitní práci. Já byla ještě na konzultaci u pana doktora Hýži, kde jsem si nechala udělat 3D, přístup obou na konzultaci byl skvělý, oba se nezávisle na sobě shodli na stejné velikosti i na způsobu jak augmentaci provést, takže si troufám říct, že jsou oba skvělí doktoři. Pro doktora Justana jsem se rozhodla hlavně kvůli termínu a částka byla 71.000,-Kč. Znovu říkám, že vše bylo v naprostém pořádku, přístup personálu výborný a myslím si, že není nutné jezdit do Prahy. Doporučuji! V případě zájmu můžu vložit foto, jestli to v rozhodování pomůže.
    Alča

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    11. 11. 2017

    dobry den, na mna urobil velmi dobry dojem na konzultacii dr.menšík - body klinika brno. s pozdravom, i.

  • Anonymní
    savannah_f1359778
    11. 11. 2017
    Nejlepší komentář

    Byla jsem v Brně na Berkové 34 u paní doktorky Kučerové na modelaci prsou.Nevimj jak paní Silvie může hodnotit personál v Brně, když tam nebyla.Za mě personál i paní doktorka naprosto úžasní.Kdykoliv jsem po propuštění z nemocnice potřebovala s paní doktorkou mluvit, vždy byla ochotná a neměla problém se mně věnovat s milým a bezvadným přístupem.Olina

  • Anonymní
    Perfetta
    10. 11. 2017

    Na Brně trvám a nemyslím si, že by v Brně byli nekvalitní doktoři.

  • Anonymní
    Silvie06
    10. 11. 2017

    Jestli netrváte na klinice v Brně, tak bych spíše doporučila Prahu. Pro mě třeba byla volba jasná, protože co jsem se dívala na recenze, tak ty brněnské kliniky na tom nejsou až zas tak dobře, ať už se to týkalo prostředí, vybavení, chování personálu a hlavně plastických chirurgů. Já jsem si po delším rozhodování vybrala kliniku Aesthevita a pana doktora Pilku. Nechám vám tu i odkaz, kde je jak o zákrocích, tak i o samotných lékařích více www.aesthevita.cz

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama