Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou Mentor kulaté až 550 ml

Anonymní
ellen_page530801
Ostrava · Vytvořeno: 2. 9. 2017 · Poslední odpověď 11. 4. 2019

Dobrý den, po dlouhém rozhodování jestli jít na zvětšení prsou jsem se rozhodla,že půjdu. Objednala jsem k více doktorum a vyhrál pan Vřesky ?Tak příští týden budu mít nová prsa.. Už se těším ale i zároveň mám obavy ?Pak přidám Fota jak jen to bude možné ??

71 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    michaela25786563
    11. 4. 2019

    Dobrý den, je to už delší dobu, co jste tu psala, ale zajímalo by mě, jaké jste měla komplikace? Už je to v pořádku?

  • Anonymní
    Luca199
    20. 1. 2018

    Ahoj mohu poprosit o foto před augmentaci? Také mám dost nadbytečné kůže po kojení a celkem větší prsa a pan dr. Vřesky mi doporucil 500 až 600 ml bez modelace....coz jsem ráda ale všude jinde že je modelace nutná že to nebude hezké tak mám velké obavy ? jinak je máš krásné ?

  • Anonymní

    wild6148000

    30. 10. 2017

    Ellen, prsa ale vypadaly krásně, koukám na Vaše fotky ještě před 14dny co jste vkládala...:-( mrzí mě, že máte takovéhle komplikace. Ale i tak jste se tedy rozhodla do toho jít znovu? A zase u pana doktora?

  • Anonymní
    Chrissy
    29. 10. 2017

    Je mi Vás moc líto, jakto, že na chybu implantátů přišli až 2 měsíce po zákroku? Půjdete na reoperaci ke stejnému doktorovi?

  • Anonymní
    ellen_page530801
    29. 10. 2017

    Tak prsa jdou vytáhnout, bylo mi řečeno po všech komplikaci co jsem měla ze je vadný implantát ? dva měsíce v bolestech ? tři měsíce si odpocinu od všeho a znovu mi je vloží ale jiné implantáty ? Škoda ze se nikde moc na portálu nepíše, kdo jaké komplikace měl ? ja mužů říct ze jsem si prosla peklem ... I fotky které mám jsou děsivé ...

  • Anonymní
    ellen_page530801
    14. 10. 2017
    Nejlepší komentář

     Tak jsem měsíc po Augnemtaci a přes všechny problémy co jsem si prošla musím říct, jsem ráda, že vše začíná být v pořádku.. Ještě sice není vyhráno, ale už se začínám cítit líp ?

  • Anonymní
    lenuska513838
    7. 10. 2017

    To je hrozné. No je to jedna z komplikací bohužel.... Držím palce, at jsi brzo fit!

  • Anonymní
    Adrianka464797
    6. 10. 2017

    Dobré ráno takže jste po augmentaci prsou a komplikace?Bože to je mi lito ?. ..Snad se to zlepší, moc držím palce!

  • Anonymní
    ellen_page530801
    5. 10. 2017

    No něco mi ji vyvolalo,ale nikdo neví co ... Ještě ke všemu ji mám v ruce. Takže jsem si musela pichat injekce a beru Walfarin... Do toho jsem začala mít šílené bolesti prsou, dostala jsem vysoké horečky a z testu mi zjistili vysoký zanet.Takze přelečení 4rmi antibiotiky. Protože na ten Walfarin bych neměla brat nic ani blby paralen.Takze účinek nulový.Tak mi po měsíci bolesti udělali punkci prsu a vytáhli z toho celou injekční střikačku nějakého hnisu a od te doby horečky ustoupili ale ne bolesti, na punkci teď chodím při větší bolesti když už si ani nemuzu na prso sáhnout.... Tohle kdybych věděla ze nastane nikdy bych na to nesla ? je to jen trápení a hlavně psychicky už to nedávám ...

  • Anonymní
    Bellis
    5. 10. 2017

    Jj trombozu. A ta tromboza je z operace??? A copak se deje, to me mrzi :(

  • Anonymní
    ellen_page530801
    5. 10. 2017

    Myslíte tu trombozu ? Byla jsem na cevnim a tam mi řekli ze mám trombozu, ale do teď jsem se z toho nedostala a mám komplikace ? Prsa stále zlobí ? jsem už i docela psychicky na tom špatne, protože se to porad ani po měsíci nelepší ...

  • Anonymní
    Bellis
    5. 10. 2017

    Jeje, a jak jste na to prisla?? Nebo jak je vubec mozne to po operaci mit ?

  • Anonymní
    Pavli
    3. 10. 2017

    Ahoj,jaká je celková cena?díky za info

  • Anonymní

    wild6148000

    19. 9. 2017

    Ellen, vložte prosím Vaše úžasná prsa i jako hodnocení lékaře / kliniky, kde jste zákrok podstoupila!! Prsa vypadají úchvatně! https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika

  • Anonymní
    lenuska513838
    18. 9. 2017

    Návrh mám 330-390 ml motiva nebo nagor, a bavili jsme se o nízkém profilu...Jelikož mám hodně úzký hrudník, pod prsy mám 68 cm... Ale jak už jsem psala výše, dám strop, že víc jak 350 nechci...

  • Anonymní
    roko5355
    17. 9. 2017

    Jak velký implantát máte naplánovány

  • Anonymní
    roko5355
    17. 9. 2017

    Taky k prim.Vřeskému

  • Anonymní
    lenuska513838
    17. 9. 2017

    Já jdu 15.11 ? K Prim. Vreskemu?

  • Anonymní
    roko5355
    17. 9. 2017

    Děkuji

  • Anonymní
    ellen_page530801
    17. 9. 2017

     hodně záleží i jak máš široký hrudník já ho mám 85 každý to pak má jinak ...

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama