Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou - velikost implantátu

Anonymní
xxx346608
Ostrava · Vytvořeno: 26. 2. 2016 · Poslední odpověď 6. 2. 2019

Dobrý den, chtěla bych poradit, za měsíc jdu na zvětšení prsou, chtěla bych takové větší 3, skoro 4, lékař mi navrhoval implantát 400-450ml, jelikož mám prý celkem široký hrudník, obvod pod prsy mám skoro 80cm a měřím 170 cm. Myslíte, že to není hodně?

Děkuji.

26 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Janculinka
    6. 2. 2019

    Máte široký hrudník a pokud vám doktor řekl víc ml bych ani nebála já jsem malá 168cm a 63kg a mám 400cc s modelací mám 3,5 obvod přes prsa 95cm a pod 74cm předtím jsem měla vykojené a prázdné B velikost je pro mě akorát k souměrné postavě ? Foto v profilovce ?

  • Anonymní
    Leni244848
    6. 2. 2019

    souhlasím, prsa budou těžká

  • Anonymní
    tmro351516
    6. 2. 2019

    Tarjo, dejte na radu operátora. Jistě ví, co dělá. Měla jsem to tak podobně, ale můj lékař mi velikost vyměřil přímo na sále a jsem spokojená. Ono velká prsa jednak vypadají nepřirozeně, a jednak to přináší s sebou i zdravotní rizika a pak, abyste třeba nelitovala, že máte moc velká prsa, že Vás tahají dopředu.
    Ať se rozhodnete jakkoliv, přeji Vám, ať Vám vše dobře dopadne :-)
    Terka

  • Anonymní
    Tarjaaa
    6. 2. 2019

    Dobry den, ted resim "problem".
    Mam svuj zaklad malinke jednicky, nevytahane. A skoro stejne miry jako vy. Pod prsy 68-69cm, vaha 55kg, vyska 168cm. Chci anatomicke implantaty a byly mi doporucene maximalni mozne Mentor CPG 323- 345ml, nebo Nagor 335 ml.Me to ale prijde malo a chtela bych vetsi, ale pry mit vic nemohu ☹️

  • Anonymní
    Michaela348807
    30. 3. 2016

    Zdravím,také jsem měla obavy jako vy. Jde i o to jestli budete mít imploše pod sval nebo žlázu,bolest je pak odlišná. Na profilu mám foto,můžete se mrknout a klidně i odpovím. Po zákrou jsem necelé tři měsíce :-)

  • Anonymní
    sona255571
    19. 3. 2016

    Nemyslím si to a ani okolí jsem vyšší a na váze mám také více než vy. Jelikož mám širší pánev tak mám postavu simetrickou. Nejsem zastánce obrovských prsou a už vůbec ne těch ne přirozených. Ale jak říkáte je to věc názoru. Jsou ženy co mají z těch ml strach a po operaci lituji ale to už je pozdě. Operace si myslím je dost nákladná a musí si to žena rozmyslet. A hlavně důvěřovat svému lékaři kterého si vybrala.

  • Anonymní
    Leni244848
    19. 3. 2016

    Nemyslím si že tato velikost přirozená, je to jistě moc,ale je to otázka názoru.

  • Anonymní
    Nano
    19. 3. 2016

    Dobrý den, můžu se zeptat jaký máte profil implantátu ? Střední nebo vysoký ?
    Děkuji.

  • Anonymní
    sona255571
    15. 3. 2016

    Ahoj, určitě to není moc jsem rok po operaci 174/60/70 mám 520 ml a vůbec nejsem výrazná a prsa jsou zcela přirozená. Měla jsem vykojene jedničky teď si kupují prádlo 70G. Mnoho štěstí

  • Anonymní
    mart6152979
    14. 3. 2016

    Jo, už se těším, až to budu mít za sebou! ☺

  • Anonymní
    tmro351516
    14. 3. 2016

    Dobrý den,

    myslím si, že je to přiměřená velikost k Vašim proporcím.
    A kde se chystáte na operaci, prozradíte ?

  • Anonymní
    moni6150622
    9. 3. 2016

    ahoj já jsem po operaci a samozřejmně že otok klesne ale prsa zustanou stejna velikost jakou si vybereš přeji at už je máš je to super pa monika

  • Anonymní
    mart6152979
    7. 3. 2016

    Jsem uz pevne rozhodnuta a věřím mu, dávám mu plnou důvěru. Šlo jen o různé rady a zkušenosti těch, co to mají za sebou. Mám již stanovený termín, takže se těším a jsem zvědavá, jak se pan doktor nakonec rozhodne....

  • prim. MUDr. Bronislav Vřeský

    · 7. 3. 2016
    Nejlepší komentář

    Pokud jste se již pro operatéra rozhodla, je třeba mu důvěřovat , získávat poradenství
    tímto způsobem svědčí o nedůvěře ve vlastní rozhodnutí.

  • Anonymní
    janca86458
    5. 3. 2016

    Zdravím, nemyslím si, že je to hodně, sama mám 400ml výška 168 váha v tuto chvíli kolem 55kg, pod prsy 67cm. Já jsem spokojená klidně bych těd brala větši, i když po operaci šok, ale to i díky otoku atd.... případně se ozvat a do sz pošlu fotku....

  • Anonymní
    Alena243523
    2. 3. 2016

    Já mám taky pod prsama 80 cm..ale jsem menší. Doktor mi navrhoval 300 ml, ale nakonec jsem se nenechala přemluvit a nechala si dát 260 ml...Po operaci jsem byla šílená, jak obrovská prsa mám a nevěřila, že je to ta velikost, co jsem chtěla. Pak pomalu odezněly otoky a teď jsem spokojená, ale díky tomu hrudníku mám ta prsa docela "velká" - lepší trojky. Pokud chcete, podívejte se na moje zkusenosti na mém profilu, mám tam obrázek. Díky tomu, že jste větší, bych vám doporučovala (podle své zkusenosti) tak maximálně!! 350 ml. Nejste vychrtlá, ale ani nějak hodně plná, tak si myslím že těch 400-450 by bylo opravdu pro vás hodně. Přeju hodně štěstí :-) a zkuste ještě raději jinou osobní konzultaci, pokud si nejste jistá.. Vyplatí se to..taky jsem to udělala a jsem ráda. Hlavně je dobré si nechat dát ty implantáty do podprsenky a uvidíte, o co se ten hrudník zvětší a jak je to těžké.

  • Anonymní
    Leni244848
    2. 3. 2016

    První chvíle nejsou příjemné, díky stažení bandáží. Nic nebolí.Nejsem moc sportovec,ale chce to čas,dobré prádlo. Za sebe mohu říct je to změna vzhledově příjemná, prsa taková "těžká" prostě není to příroda. Se zákrokem i výsledkem jsem spokojená(250ml).

  • Anonymní
    radourek263447
    1. 3. 2016

    Urcite mohla a rada poslu,pridejte mailovou adresu nebo radsi telefon,poslu mms.Ja jsem zvykla tri krat tydne fitko...neprehanim..tri mesice ani nahodou.Nedoporucil mi to operater..a i pak....bylo mi to...neprijemne!!!!do prace jsem sla po tydnu...ale bylo to pres zuby:(mimochodem..az po roce jsem se citila,jakoze nic.Nebolelo,ale nebylo to ono:-(a po operaci????Nooo...nic na umreni,ale prijemne to neni.Nicmene....jsem stastna,ze jsem sla a absolvovala bych to v pripade potreby znova....

  • Anonymní
    mart6152979
    1. 3. 2016

    Dobrý večer, ja zas nechci, aby to bylo moc výrazné, prostě přirozené, ty větší, plnejsi trojky. Taky jsem nad tím přemýšlela už spoustu let a konečně se odhodlala. Ale trošku se bojím, bolí to hodně? Jak dlouho jste nemohla nic dělat? Řídit auto se prý nedá...jsem teď zvyklá chodit hodně cvičit, to asi měsíc nebudu moct, je to tak? A myslíte, ze bych vás mohla poprosit třeba o foto do soukromé zprávy?

  • Anonymní
    alena_d260150
    1. 3. 2016

    Ahoj. No určitě 400ml je dobrý . Mám hrudník 80 a dala jsem si 450 ml a prsa jsou sice výraznější ale vypadají přirozeně . Já jsem spokojena ale klidně sem mohla chtít víc. Otok odpadne a prsa si krásně sednou. Opravdu se ničeho nebojte. Pokud se budete chtít na něco zeptat tak se klidně ptejte !!! Jak říkám ,operace nelituji ,jen lituji že jsem ji nepodstoupila mnohem dřív

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama