Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kašel po operaci

vladimirovna
27. 6. 2014 · Poslední odpověď: 28. 6. 2014

Dobrý den, jsem třetí den po augmentaci poprsí a mám nějaký kašel. nekašlu příliš, max. 10x za den. Je to samozřejmě velice bolestivé, ale hlavně mám strach aby se mi ,,nepohnul" implantát, bolí mě to především na levé straně. má s tím někdo nějaké zkušenosti? děkuji...

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Prostějov . 28. 6. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den

Je třeba odlišit nachlazení od třeba alergického kašle. Jakého je typu. Vlhký nebo suchý kašel a podle toho se dají v lékárně zakoupit léky.
Záleží na tom, zda jste kuřačka a atd.
Určitě by bylo vhodné se poradit u praktického lékaře s poslechem fonendoskopem.
Pokud nemáte další příznaky a potíže.
Je třeba hodně zvlhčovat sliznice - pít.

Hezký den.

Související dotazy

Implantáty pro úzký hrudník - zkušenosti

Natalie933770
Natalie933770
15. 7. 2020 · Poslední odpověď: 17. 9. 2020

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda tady má někdo zkušenost s argumentací zn. Mentor(kulaté) Memory gel Extra. Dočetla jsem se, že se dává ženám s úzkým hrudnikem. Já mám taktéž úzký. Budu ráda za fota i zkušenosti....děkuji

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 16. 7. 2020
Nejlepší odpověď
Dobry den, bohuzel v diskusich se casto zapomina na skutecnost, ze kazda znacka implantatu nabizi ke stejnemu objemu, ruzne projekce implantatu
A samozrejme i sirky / prumery
Takze na stejnou sirku, mate treba implantat medium, medium plus, high, extra high profil - takze na stejne zakladne muzete mit ruzny profil - vysku implantatu a teda i objem..
Pro klientky vidim jako optimalni mimo hledani “podobnych “ klientek, zkusit treba virtualni simulaci...
Zabere to 3 min a vysledek je celkem realisticky, i kdyz dle me zkusenisti, ve skutecnosti vzdy vypada vysledek lepe...
Tuto simulaci umime i on-line s nastavenim ruzneho - chirurgem doporuceneho umisteni implantatu, tvaru, objemu i ruzne znacky implantatu.. S pozdravem Váš PP
WhatsApp

Přírůstek na váze po augmentaci s modelací

Luu808959
Luu808959
7. 10. 2019 · Poslední odpověď: 10. 10. 2019

Dobrý den, jsem 3 den po augmentaci vc.modelace a to 400ml pod sval a od operace mi rapidně stoupla váha - cca 6kg. Cítím se lehce nafouklá, nateklá, nicméně nemyslim, že bych se prezirala. Jim mene než dříve skrz minimum pohybu. Je pravda, že v pondělí mi má začít můj týden a to mám vždy o kilco dvě víc. Tak se chci zeptat, zda to je normální?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 10. 2019
Dobrý den,
též mohu potvrdit, že to není spojeno s augmentací.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 4. 2010
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 2. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 12. 2007
Abdominoplastika
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi