Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nateklé, tvrdé prso 3,5 měsíce po augmentaci

lucinka334355
lucinka334355
18. 1. 2016 · Poslední odpověď: 22. 12. 2017

Dobrý den, jsem 3,5m po augmentaci, 245ml pod sval. Prave prso je přes měsíc natekle, tvrde a málo pohyblivé oproti levemu, které je jako moje. Prso je bez zarudnuti a teploty. Mudr. me poslala na sono na odečtení. Mam se obávat reoperace nebo chce jeste čas? Chodim běhat, cvičím, prsa se snazim nezatěžovat. Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den
Doporučuji vyšetření ultrazvukem s popisem a následně se obrátit na svého lékaře k zhodnocení .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 1. 2016
Nejspíše akutní kapsulace. Důvod neznámý. Netroufám si potvrdit ani vyvrátit Vaše obavy z reoperace. Masírujte, ale vše řešte se svým operaterem.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 20. 1. 2016
Dobrý den,
s výsledkem sonografického vyšetření se obraťte na svého operatéra, který Vám poradí, jak postupovat dále.
Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den

paní doktorka Vás poslala na SONO, počkal bych na výsledek a dále se uvidí. Také hodně záleží na tom, zda je prso i zarudlé, zda máte zvýšené teploty nebo jiné celkové potíže.
Reoperace je možná, ale ne jistá.
Zatím nadále prsa šetřete, noste podprsenku a uvidíte dle nálezu ultrazvuku, jaký bude další postup.

Moc držím pěsti

MM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Vložení implantátu subfasciálně či částečně pod sval

yaplesk
5. 9. 2020 · Poslední odpověď: 8. 9. 2020

Dobrý den, byla jsem na konzultaci na nejmenované klinice a chtěla bych se poradit. Pan doktor mi doporučil anatomické implantáty vel. od. 380-450 ml, že se rozhodne na sále, jak velký implantát vloží. Implantáty chce vložit pod prsní žlázu nebo částečně pod sval. Podle pana doktora mam tuberozní poprsí a prsní žlázu nevyvinutou, prsy mám hodně malé. Poradíte mi prosím, jestli je vhodné uložení pod prsní žlázu? Děkuji.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 8. 9. 2020
Dobrý den,
abychom mohli posoudit a doporučit, je nutná osobní návštěva lékaře a vyšetření. Můžete se stavit na konzultaci také u nás na Klinice YES VISAGE, kde Vám doporučíme to nejvhodnější řešení.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor

Augmentace a fibroadenom

Avatar818083
Avatar818083
24. 11. 2019 · Poslední odpověď: 8. 12. 2019

Dobrý den, v roce 2017 jsem si v pravém prsu našla bulku, podle vyšetření ultrazvukem, jde o fibroadenom 3x9mm. Rozhodla jsem se, toho stejného roku, podstoupit augmentaci, implantáty mám pod svalem. Fibroadenom bohužel v prsu stále mám. Jsem kontrolována na onkologické amb. Plastický chirurg mi řekl, že ho vyndá, pokud na něho narazí. Sem tam mě prso, kde je fibro. pobolívá. Zajímá mě, jestli hodně vadí, že mám plastiku a fibroadenom.? A ještě, moje práce je docela náročná, dělám kontrolu palubních desek do aut, které váží 8,5kg a celou směnu zabírám pravou rukou, abych palubku umyla od nečistot, což někdy musím zabrat více a celých 8 hodin palubky přenáším do určitých beden, za směnu cca 170 ks. Můžu si tím uškodit? Bolí mě to vždy nejvíc v práci. Děkuji předem za odpověď

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 12. 2019
Záleží na tom, kde je útvar umístěn. Asi bych doporučil, nejdříve odstranit útvar, poslat jej na histologii, pak nechat zahojit, zda to zase nebuse bolet a zjistit i výsledek z histologie. Pak bych řešil zvětšení prsů.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2017
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2016
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi