Cestující Permalip - zkušenosti

Sheenny225285
23. 6. 2014 · Poslední odpověď: 6. 7. 2014

Dobrý den, tři roky mám v horním rtu Permalip, před nějakou dobou se mi začal posouvat k levé straně a nyní už jazykem v levé tváři nahmatám jeho špičku, i přes tkáň prosvítá. Bohužel za tři týdny jedu na drahou dovolenou, kterou bych nerada rušila. Zatím mě to nebolí, jen je to nepříjemné, ale bojím se, aby mi pak to místo neprasklo a implantát nevylézal z tváře. V pátek jdu na konzultaci na kliniku, kde mi to dělali, ale jsem dost nervózní, nemáte někdo zkušenosti?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 23. 6. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

cestující Permalip je běžná záležitost, ale těsně po zákroku než se usadí. V té době je potřeba si ho kontrolovat a posouvat do středu. Jednou jsem dělala přídatný steh, aby se neposouval na stranu.
Jestliže není sliznice v ústech zánětlivě zkřehlá, nemyslím si, že by implantát byl schopen jí protrhnout, ale na kontrolu určitě běžte.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.Doporučuji zajít na kontrolu před dovolenou. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Pardubice . 25. 6. 2014
Dobrý den.
zaváděla jsem již 72 implantátů a ještě nikomu z ošetřených pacientů implantát nepronikl sliznicí.
Pokud neprobíhá v daném místě zánět, myslím si, že můžete být v klidu a dojít si na kliniku, kde Vám Permalip pravděpodobně posunou, případně i zafixují stehem.MUDr. Kotlářová, L centrum
WhatsApp

Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 5. 2021
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 3. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi