Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

PermaLip a jizvy

FAQ
FAQ
13. 4. 2011 · Poslední odpověď: 18. 2. 2013

Zajímá mě, zda nevznikají po aplikaci implantátu PermaLip jizvy v místě vstupu pro implantát.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 18. 2. 2013
Dobrý den, jizvy jsou situovány v oblasti koutků úst a jsou cca 5 mm dlouhé, jizva vzniká vždy po každém chirurgickém zákroku, avšak v tomto místě je velmi kosmeticky přijatelná....S pozdravem...Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 22. 7. 2012
Dobrý den,

na naší klinice provádíme kromě zvětšení rtů Permalipem samozřejmě i zvětšení pomocí výplňových materiálů. Chápu, že jste rozhodnuta pro variantu zvětšení rtů výplněmi a proto bych Vám ráda nabídla konzultaci s naší dermatoložkou, kterou lze spojit zároveň i s aplikací. K dispozici máme širokou škálu kvalitních výplňových materiálů s různou délkou efektu, lékařka Vám doporučí nejvhodnější pro Vás a vše vysvětlí. Konzultace stojí 670,- Kč a nejbližší termíny jsou k dispozici v průběhu nejbližších dnů. Nemějte strach, že Vás bude kdokoli přemlouvat k Permalipu, plně respektujeme rozhodnutí klientů, vždy se snažíme, aby byli maximálně spokojeni. Co se Permalipu týká, máme mnoho zkušeností, stejně tak však i s aplikacemi výplní do rtů. Metacrill na naší klinice nepoužíváme, doporučujeme získat o něm opravdu maximum informací, věřím, že se sama rozhodnete spíše pro klasickou výplň s minimálními riziky, byť se musí aplikovat opakovaně.

Rádi Vás na naší klinice přivítáme. V případě dotazů nebo pro objednání jsem Vám plně k dispozici na uvedených kontaktech.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Praha,

Markéta Koňaříková
Senior Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Pardubice . 23. 6. 2012
To mě mrzí,že někdo pokazil váš názor.U nás máme již 61 spokojených klientů a podobné zkušenosti nemají.Vždy mě sami po zákroku informují,že to opravdu nebolelo.
Operace se musí provést šetrně a pacient musí mít i dostatek informací.
U nás zmiňované výplně neprovádím,nechci riskovat ,že to nepůjde vyndat,když bude třeba.Permalip by šel jendoduše odstranit nebo vyměnit za větší.Také riziko alergických reakcí u Permalipu není na rozdíl od zmiňovaných výplní.
WhatsApp
Premium
Pardubice . 22. 6. 2012
Dobrý den.
Z naší poměrně velké zkušenosti(61 zavedených implantátů) mohu usoudit,že jizvy v místě zavedení implantátu nevznikají.Pokud je implantace šetrně provedena,k zavření zaváděcího otvoru stačí pouze jeden steh na každé straně.Umístěn je v ústech asi 5mm od ústních koutků.Zákrok je zcela bezbolestný a je zajištěn užíváním antibiotik - prevence infekčních komplikací. MUDr.Drahomíra Kotlářová Pardubice
WhatsApp

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi