• 51 odpovědí
 • 14 Likes

Motiva implantáty

ADYTON s.r.o.

Napište nám

Recenze (289)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Sledujte nás

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Motiva 

Motiva implantáty již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - ADYTON s.r.o.

Více o nás

ADYTON s.r.o. byla založena v 1992 a je v současnosti jeden z hlavních poskytovatelů medicínských technologií a zdravotnických produktů.

Jsme výhradním dovozcem implantátů Motiva pro ČR a SR. s.r.o. byla založena v 1992 a je v současnosti jeden z hlavních poskytovatelů medicínských technologií a zdravotnických produktů.

Proč implantáty Motiva®?

"Inovace pro větší bezpečnost” skvěle vystihuje filozofii společnosti Establishment Labs, výrobců prsních implantátů Motiva Implants®. Roky vývoje a výzkumů pomohly ke vzniku prsních implantátů, které splňují potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků a plastických chirurgů.  

 • Nejnovější patentované technologie, které dbají především na bezpečnost pacientky.
 • Vyjímečná elasticita pro snadnější vložení implantátu a menší jizvu.
 • Velmi měkký gel pro udržení optimálního tvaru a pocitu přirozeného poprsí.
 • Nejkomplexnější škála velikostí a profilů implantátů k dosažení splnění očekávání jak chirurga, tak pacientky.
 • Speciální povrchová textura implantátu, která neobsahuje žádné cizí materiály.
 • Téměř žádné pooperační komplikace ve smyslu ruptur, kapsulárních kontraktur, vlnění a pozdního seromu.
 • Spokojenost pacientek na vysoké úrovni (94,5 %) (2,3).
 • Spolehlivá záruka Always Confident Warranty®.

Ergonomix™

Dynamický implantát nové generace. Díky naší patentované technologii se nám podařilo vytvořit speciální složení gelu, který umožňuje implantátům kopírovat pohyb jejich "nositelky", tak jako se chovají vlastní přirozená prsa. Motiva Ergonomix™ vleže drží kulatý tvar a ve stoje pak dosahuje tvaru přirozené kapky. Ergonomix™ je volbou prvotřídní kvality. Nabízí vám vzhled, pocit a pohyb přirozeného poprsí. Zároveň zde nehrozí riziko rotace jako u anatomického implantátu.

Toužíte vědět, jak budete po operaci vypadat?

Váháte, jakou velikost implantátů zvolit, jaký profil implantátů bude vypadat nejlépe? Pak využijte naší 3D simulaci Motiva Imagine AX3, která vám výběr podstatně usnadní.  

Jak to funguje

Motiva Imagine AX3 přesně změří váš objem hrudníku, množství, elasticitu a pevnost tkání. Poté vyberete vhodné implantáty. Za několik sekund po zadání konkrétních implantátů přístroj zobrazí reálné obrázky, jak budou zvolené implantáty vypadat na vašem těle. Posoudit můžete různé typy a velikosti implantátů ze všech možných stran. Výsledek operace pak bude odpovídat vašemu přání a očekávání.

Kam se můžete na 3D animaci objednat?

Implantáty Motiva

Příběhy pacientek

Pokud Vás zajímají fotky reálných pacientek, videa a jejich příběhy mrkněte na náš web MotivaFB Motiva implantáty, IG Motiva_cz_sk nebo YouTube Motiva implantáty CZ.

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Motiva 

Anatomické vs ergonomicke implantáty

Kopretinka91
 • 11 odpovědí
 • 8 Likes
Dobrý večer. Mám termín operace zvětšení prsou pomoci implantátů. Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi anatomickym a ergonomickým? Chápu dobře, ze ergo jsou prelevaci a anatom kapky? S panem doktorem jsme vybraly motiva anatomické 320-360 cc motiva demi. Zkoušela jsem na toto téma diskuze ale většinou najdu jen ergonomicke. Rada bych viděla foto přímo těchto.. dekuji za odpověď Více 
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den Kopretinko, nevím zda už nemáte po operaci... i přesto video s ergonomickým implantátem a jeho vlastnostmi můžete vidět zde: https://www.motivaimplantaty.cz/clanky/siroka-nabidka-velikosti/

Držíme palce a budeme rádi když se nám ozvete a řeknete jak jste spokojena.
info@motivaimplantaty.cz.

Krásný den.

Sex po augmentaci

Bellez
 • 2 odpovědí
Dobrý dem, chtěla bych se zeptat na takovou stydlivou otázku. Kdy mohu mít po augmentaci s přítelem sex ve všech polohách? Děkuji. Více 
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den Bellez,

v tomto případě bychom doporučovali se řídit heslem "Trpělivost růže přináší".

Na akrobatičtější kousky vydržte po ukončení rekonvalescence. Tj. min. 6 týdnů od operace.
Krásný den.

Tým MOTIVA
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den,

záleží právě na tom, zda u Vás při vkládání implantátu došlo k porušení žlázy nebo ne. Obojí je možné. O všem Vás měl informovat operatér na vstupní konzultaci.
Držíme palce, aby bylo vše dle Vašich představ.

Tým MOTIVA

Aktivní dovolená po operaci zvětšení prsou

Terr17
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je reálné po operaci na kterou jdu 11.6. jet na aktivní dovolenou 18.7. Jednalo by se výhradně o turistiku, výšlapy do hor apod. Cesta autobusem téměř 24h. Je to reálné? Děkuji za odpověď. Více 
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den,

jak předeslali lékaři, skutečně plastická operace není kosmetika a pro dostažení vytouženého výsledku je nutné dodržet i správnou dobu rekonvalescence.
Co dělat smíte nebo nesmíte Vám určitě vysvětlí Váš operatér, nicméně pokud bude vše ok a budete se hojit v pořádku, není důvod proč neprovozovat turistiku 5 týdnů po operaci. Pokud se nejedná o nic extrémního samozřejmě. Dámy po augmentacích s Motiva impantáty jsou běžně fit poměrně rychle a z řad hodně aktivních sportovkyň víme, že se vrací ke svému cvičebnímu režimu poměrně rychle, jen je třeba dodržovat určité zásady, vynechávat nejprve horní části těla apod.
Cesta autobusem Vás pravděpodobně nijak neohrozí. Nicméně myslete i na to, že bude stále v kompresní podprsence 24 hodin denně a rozhodně byste neměla zvedat nebo nosit zátěž typu batoh.

Přejeme ať Vám vše dobře dopadne s operací i dovolenou:))

Zvětšení prsou nebo zvětšení s modelací?

saraxa
 • 4 odpovědí
Jelikož již děti neplánují rozhodla jsem se podstoupit zvětšení prsou.Chtěla bych mít hlavně pevné,větší a celkově krásná prsa. Nejspíše kulaté pod sval se zmenšením bradavek.Zajímá me zda bude nutná i modelace.Pokud ano ráda bych podstoupila zvětšení a modelaci zároveň.Zajímá me i orientační cena za operaci ať vím s jakou asi částkou máme doma počítat 😉 Více 
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den,
ano, ve Vašem případě pouhá augmentace nebude pro perfektní výsledek dostačující. Mrkněte např. sem: https://www.estheticon.cz/pacienti/larisa0704/augmentace-prsou-s-modelaci-fotky-i220214 jak krásná prsa se dají docílit modelací s augmentací.

Držíme palce, aby vše dobře dopadlo.
Krásný den.

Prsa po zvětšení bez žlábku a mezery

Luuuca
 • 5 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,

v listopadu 2018 jsem podstoupila zvětšení prsou... kulatý mentor, vysoký profil 450ml. Výsledek byl už od počátku jiný než jsem si představovala, mezi prsama jsem nikdy neměla ,,žlábek", ale vyvýšenou kůži. Asi po dvou měsících mě však začaly prsa poklesat a bradavky naopak stoupat. Po konzultaci s operatérem jsem na konci února podsoupila reoperaci, kde lékař posunul implantát výše a podšil. Když jsem se ptala jestli by nebylo lepší dát místo stejného implantát odlehčený, tak řikal, že se to už nestane a bude to OK. Nyní, dva měsíce po reoperaci je situace stejná jako před revizí, jen s tím rozdílem, že jizvy jsou dvojnásobné oproti původním. Napadá někoho prosím jak situaci vyřešit? jsem nešťastná a zoufalá, chtěla jsem plný dekolt a místo toho dvě operace a výsledek k pláči :-( Více 
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den, Luco,

operatér zvolil pro vás nevhodný implantát. Je příliš široký na váš úzký hrudník, proto jsou prsa příliš u sebe a celkově to nevypadá dobře. Proto také zbytěčně velký objem.
Zkuste vyhledat někoho opravdu zkušeného a zajít si třeba i na více konzultací. Uvidíte co vám lékaři poradí. Pokud byste šla na druhou reoperaci a používal se menší implantát bude pravděpodobně nutná i modelace.
Jak vybírat vhodnou velikost implantátu se můžete dočíst v tomto článku:
https://www.motivaimplantaty.cz/clanky/jak-spravne-zvolit-velikost-implantatu-pri-zvetsovani-prsou/

Držíme palce!!
Tým Motiva

Augmentace a následná péče o malé děti

Chci se zeptat. Když bych teď chtěla jít na zvětšení prsou inplantáty.. budu moci po cca týdnu pečovat o dítě 11mes? Tyden by s námi byl doma manzel.. ale pak uz bych potrebovala fungovat. Tj vyndat dite z postylky, přebalit, dat na kocarek. Nic strašného. (Určitě bych nezvedala dite do výšky..a podobne..jen proste to nezbytně nutné) Více 
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den,

většina lékařů doporučuje v době rekonvalescence tj. až 6 týdnů nezvedat předměty (tedy i dítě) těžší než 3 kg.
Starost o dítě zvládnete po týdnu v pohodě, nicméně to zvedání je problematické. Zvažte operaci odložit až bude mimčo chodit. Můžete mrknout jak rekonvalescenci s malým dítětem zvládla třeba Bára:
https://www.youtube.com/watch?v=C2jg3RXqLuo&list=PLkPspbAAOwSa-Cr02Kpjx2fKlZHDoYmWZ&index=7&t=0s
Držíme palce :)
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den Lariso, ano 5 dnů po operaci mohou být ještě viditelné otoky. Jsme rádi, ze je už vše ok. Řešila jste i s panem doktorem? Jinak jste spokojena?
Buďte během rekonvalescence opatrná, je třeba nosit kompresní podprsenku 24/7 a šetřit se. Ať si v létě můžete užívat krásného nového dekoltu naplno.
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den,

kompletní cena augmentace se liší jak pracoviště od pracoviště, tak i dle lokality. Mimo Prahu a Brno bývá cena operace většinou nižší.
Záleží odkud jste nebo jste-li za operací ochotná cestovat. Přesná cena se skutečně určuje až na konzultaci. Záleží také na použitém typu implantátu, který s Vámi operatér na konzultaci vybere. Některé kliniky uvádí cenu vč. všech položek, ze kterých se operace skládá (tj. anestezie, pobyt na klinice, pooperační prádlo, léky atd.) někde jsou ale ceny uvedeny zvlášt a musíte sečíst.

Ceny se pohybují od cca 65 tis. a dostanete se i přes 100 tis. Kč. Jak zde už někteří lékaři uvádějí, není dobré vybírat operatéra/kliniku pouze dle ceny.

Rekonvalescence je poměrně rychlá, cca týden byste měla dodržovat skutečně klidový režim, dále se postupně vracet k běžnému životu.
Sportovní aktivity vynechejte asi 6 týdnů do ukončení rekonvalescence. Je dobré nikam nespěchat a "poslouchat svoje tělo" co vám dovolí.
Více se dočtete na našem webu https://www.motivaimplantaty.cz/clanky/rekonvalescence/.

Pokud by Vás zajímalo něco konkrétního klidně se na nás obraťte.

S pozdravem,
Tým Motiva

Mega implantáty - jaký lékař dělá velká prsa?

MALA
 • 1 odpovědí
 • 2 Likes
Hezký den,
mám za sebou již 2. augmentaci pod sval od dvou různých lékařů. V obou případech došlo po probuzení po zákroku ke zklamání. Ani jeden z lékařů nedodržel dohodu o velikosti implantátu a zvolil nejnižší velikost, která byla ve smlouvě.
Původní velikost košíčku B.
- V prvním případě se jednalo o tvar kapky, doplnění cca 270ml.
- V druhém o kulatý implantát 350ml.
Nicméně jsme celou dobu komunikovali o velikosti minimálně dvojnásobné.

Operaci podstupuji ale pro výrazné zvětšení prsou a do třetice hledám lékaře, který má dostatek zkušeností a referencí, aby dosáhl mého přání.
Posílám aktuální fotografii, kde je zřejmé, že místo je 😊

Kde najdu takového lékaře? Specializuje se někdo v ČR/SR na velké implantáty? Více 
Motiva implantáty
 • 51 odpovědí
 • 14 Likes
Dobrý den,

je docela smutné, že ani na druhé operaci lékař nedosáhl vytouženého výsledku augmtnace. Chápeme vaše rozčarování. Lékař skutečně implantuje vždy jen objem, který je možný u dané klientky použít. Někdy proste šířka vašeho hrudníku a stávající tkáně nedovolí více.
Jak už zde zmiňuje dáma výše, doporučili bychom navštívit MUDr. Vřeského v Ostravě. Ten většině svých klientek přání plného dekoltu splní perfektně.
Můžete se u nás zastavit i na 3D animaci, kdy si Vás poměříme, zjistíme max. objem, který je u vás možno použít a nasymulujeme vaše tělo s maximálím objemem. Info a možnosti objednání najdete na webu www.motivaimplantaty.cz. 3D animace je bezplatná.
Krásný den,
Motiva

Zákroky

Injekční výplně
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku)
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Prsní implantáty Motiva
28.3.2017

Prsní implantáty Motiva patří celosvětově k nejkvalitnějším implantátům s nejširší škálou velikostí, což dovoluje plastickým...

Spolupracující lékaři

Napište nám

Adresy

Adresa
Obchodní 107
251 01 Čestlice
Česká republika

Adresa
Obchodní 107
Euro 2000 Business Park
251 01 Čestlice
Česká republika